Promocja Letnia

Stworzony przez włoską firmę Biotec laser diodowy, który dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań pozwala na niezwykle szybkie i skuteczne wykonanie bezpiecznego zabiegu trwałego usuwania owłosienia. Nasz laser wykorzystuje najnowocześniejsze technologie ,dzięki którym gwarantujemy szybką i komfortową depilacje. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej promocji , przygotowaliśmy dla Państwa różne opcje promocyjne po to ,aby każdy znalazł pakiet odpowiedni dla swoich potrzeb.

Partię ciała do wyboru : broda, wąsik, kark, plecy, barki, ramiona, przedramiona, pachy, brzuch, łydka, udo, pośladki, bikini, bikini głębokie

  • 5 zabiegów za 1000 zł + 1 gratis (obejmuje 6 sesji na 1 partię ciała)
  • 10 zabiegów za 1399zł +2 gratis (obejmuje 4 sesje na 3 partię ciała)
  • 15 zabiegów za 1699zł + 3 gratis (obejmuje 6 sesji na 3 partię ciała)
  • 20 zabiegi za 1899zł + 4 gratis (obejmuje 6 sesji na 4 partie ciała)

Botulina daje szybkie i widoczne efekty likwidacji zmarszczek poprzez rozluźnienie mięśni mimicznych.
Zapraszamy do naszej kliniki na zabieg w promocyjnej cenie.

– jedna okolica od 350 zł
– dwie okolice od 650 zł
– trzy okolice od 950 zł zł
* cena uzależniona jest od ilości jednostek preparatu, niezbędnej do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Nici PDO bardzo szybko stały się popularne na całym świecie również  europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

12 nici NEO za 799zł

6 nici COMBO z haczykami i 20 nici NEO za 2200zł

Zapraszamy do naszej kliniki na najskuteczniejszy na rynku zabieg leczenia nadpotliwości. Toksyna botulinowa dezaktywuje działanie gruczołów potowych na danym obszarze ciała , co skutkuje redukcją nadmiernego pocenia. * cena uzależniona jest od ilości preparatu, niezbędnej do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Zapraszamy do naszej kliniki na promocyjne powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym. Cena obejmuje 1 ml preparatu.

W naszej Klinice wykonujemy nowoczesny zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP z zachowaniem zasad aseptyki.

Stali klienci mogą liczyć na indywidualną cenę uzgadnianą telefonicznie.

Promocja dla pozostałych klientów do 30 sierpnia 2018:

2 okolice – 750
3 okolice – 950