Usuwanie Blizn Warszawa

Zapraszamy do naszej kliniki na zabiegi najskuteczniejszą na rynku metodą leczenia blizn, jaką jest Próżniowa Radiofrekwencja Mikroigłowa.

Zabieg łączy 3 technologie:
Radiofrekwencja –  to przepływ prądu zmiennego o długości fali w zakresie częstotliwości radiowych. Energia cieplna, wytwarzająca się na skutek przepływu prądu zmiennego, ma istotny wpływ na regenerację kolagenu. Wzrost temperatury w tkankach w pierwszym momencie powoduje zerwanie włókien kolagenowych. Zmiana ta prowadzi do reorganizacji włókien.  Pierwszym zaobserwowanym efektem klinicznym jest skurcz włókien kolagenowych , który skutkuje natychmiastowym ujędrnieniem tkanki. Efektem długoterminowym jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Ponadto wywołuje rewaskularyzację tkanek (poszerzenie i udrożnienie ) w tym naczyń krwionośnych , dzięki czemu prowadzi do optymalnego dostarczania substancji odżywczych do komórek ciała
Nakłuwanie tytanowymi mikroigłami, dzięki którym przekazujemy energię cieplną do tkanek oraz tworzymy kanaliki w skórze, którymi możemy wprowadzać substancję aktywne.
Próżnia,która przytrzymu skórę, dlatego w przeciwieństwie do tradycyjnych rollerów igły nakłuwają zawsze na tej samej głębokości, daje to bezpieczeństwo i gwarantuje skuteczność zabiegu.

* Leczenie odbywa się w znieczuleniu miejscowym, podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło.

Po zabiegu

Skóra poddana zabiegowi będzie delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Następnego dnia można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Efekty

  • wyraźnie ujędrnienie skóry
  • wyrównanie poziomu blizny ze skórą,

*Ostateczne rezultaty kuracji bedą widoczne 6 miesięcy po wykonaniu ostatniego zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • rozrusznik serca
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • metalowe implanty w miejscu zabiegu
  • zabiegi chirurgiczne w miejscu leczenia do 2 miesięcy przed rozpoczęciem kuracji