Zabieg architect peel Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

Architect Peel – likwidacja porów

peeling chemiczny architect peel

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 40 minut

Cena od: 170 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 2 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Zabieg Architect Peel w Warszawie to usługa, dzięki której skutecznie zlikwidujesz pory. To preparat, który zawiera w sobie sporą dawkę kwasów huminowych. Rozszerzone pory na twarzy nie wyglądają zbyt estetycznie i wpływają niekorzystnie na Twoją cerę, mogąc tym samym negatywnie wpływać na codzienny komfort psychiczny. Warto postarać się o to, aby skutecznie je zniwelować. Rozwiązaniem może okazać się zabieg na rozszerzone pory, który wykonasz w Warszawie. Architect Peel okaże się strzałem w dziesiątkę.

Stymulacja przemiany materii komórkowej i detoksykacja skóry z Architect Peel – zabieg Warszawa

Opinie o Architect Peel jasno wskazują na to, że dzięki temu zabiegowi dochodzi do stymulacji przemiany materii komórkowej oraz detoksykacji skóry. To bardzo ważne, jeśli chcesz, by Twoja cera odzyskała dawny blask. Wykorzystywanie jedynie tradycyjnej pielęgnacji w tym zakresie może okazać się niewystarczające, szczególnie jeśli rozszerzone pory są wyjątkowo dokuczliwym problemem. Z pomocą może przyjść jednak nowoczesny zabieg Architect Peel. W Warszawie efekty zabiegu mogą przejść najśmielsze oczekiwania, wziąwszy pod uwagę fakt, że pracujemy jedynie na najnowocześniejszych preparatach, które świetnie sprawdzają się do profesjonalnego użytku.

Architect Peel zabieg – opinie Warszawa

Wiele osób w naszym gabinecie zdecydowało się już na wybór Architect Peel. Zabieg w Warszawie to najlepsza szansa na pozbycie się kłopotliwego problemu w postaci rozszerzonych porów. Nasz zespół zawsze jest odpowiednio przygotowany zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym, dlatego zabiegi na rozszerzone pory są skuteczne, a do tego wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antywirusowe. Nic dziwnego, że tak duża grupa kobiet chętnie się na niego decyduje. Cena za Architect Peel nie jest zbyt wygórowana, a rezultaty, które uzyskasz po zabiegu, są bardzo satysfakcjonujące. Gdy rozszerzone pory zaczynają być zbyt mocno widoczne, skuteczną odpowiedź stanowi Architect Peel. Zabieg i opinie w Warszawie jednoznacznie wskazują, że warto wybrać takie rozwiązanie, jeśli celem ma być osiągnięcie zadowalających rezultatów.

Architect Peel, zabieg Warszawa – dlaczego jest tak skuteczny?

Popularność zabiegu Architect Peel w Warszawie spowodowana jest przede wszystkim starannie opracowanym schematem działania. Proponowany zabieg nadaje skórze kwaśne pH. W ten sposób wzmacniasz płaszcz hydrolipidowy skóry. Rozszerzone pory ulegają natychmiastowemu zwężeniu, a skóra staje się promienna.

Naturalny i sprawdzony skład Architect Peel – zabieg Warszawa

Preparat Architect Peel zawiera w sobie naturalny oraz sprawdzony skład, dzięki czemu pozostaje on tak skuteczny. Można w nim znaleźć następujące składniki:

• papainę 10%,
• ekstrakt z abicji jedwabistej,
• glinki (białe, żółte i czerwone),
• ekstrakt z kory afrykańskiego drzewa mahoniowego.

Zabieg Architect Peel w Warszawie pomoże wielu kobietom, które zmagają się z problemem rozszerzonych porów, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Jednak to nie koniec spektakularnych efektów, jakie daje tego typu zabieg. Ponadto skóra ulega wygładzeniu, rozświetleniu i uelastycznieniu. Staje się gładka i przyjemna w dotyku. Zabiegi na rozszerzone pory oczyszczają skórę i nadają jej atrakcyjnego wyglądu. Nie występują na niej także żadne podrażnienia, co jest niewątpliwą zaletą Architect Peel. Zabieg w Warszawie wykonujemy w naszej Klinice Medycyny Estetycznej.

Opinie o Architect Peel są pozytywne, ponieważ zabieg niesie za sobą wiele różnych korzyści. Przede wszystkim zapewnia zwężanie się porów. Rozszerzone pory na twarzy mogą być dla Ciebie sporym zmartwieniem, ale jak widać, możesz sobie z tym łatwo poradzić. Wiele zależy od Twojego zaangażowania, lecz masz do wyboru sprawdzony zabieg, dzięki któremu zlikwidujesz rozszerzone pory i poczujesz się lepiej we własnej skórze.

Przeciwwskazaniem do wykonania tego typu zabiegu są: opryszczka (w aktywnej fazie), ciąża, laktacja, stany grzybicze czy też alergia na składniki, które występują w preparacie. Z problemem rozszerzonych porów zmaga się coraz więcej kobiet, dlatego zdecyduj się na szybkie działanie, a Twoja skóra będzie wyglądała dużo lepiej. Zabieg ten zapewni Ci jedwabistą i optymalnie nawilżoną skórę.

Lista przeciwwskazań do zabiegu nie jest długa, dlatego może sobie na niego pozwolić wiele kobiet. Nie możesz wykonać Architect Peel, jeżeli:

  • masz aktywną opryszczkę,
  • masz łuszczycę,
  • jesteś uczulona na któryś ze składników zabiegu,
  • jesteś w ciąży lub karmisz piersią
  • borykasz się ze stanami grzybiczymi i bakteryjnymi skóry.

Do utrzymania optymalnego efektu rekomendujemy pielęgnację domową w postaci:

  • Architect Peel Tonic – preparat bogaty w kwasy huminowe, zawierający ekstrakt z abicji jedwabistej, który działa antyoksydacyjnie i łagodząco,
  • Architect Peel Cream – krem, który zawiera kwasy huminowe, ekstrakty z: abicji jedwabistej, kory drzewa mahoniowego, krwawnika pospolitego, a także oleje: z pestek malin, czarnuszki, wiesiołka; krem wygładza skórę, ujędrnia i uelastycznia ją, a także zwęża pory i doskonale nawilża.

Zabieg Architect Peel, który wykonujemy w naszej klinice, zwęża pory, idealnie matowi skórę, poprawia jej jakość i rewitalizuje. Jeżeli zależy Ci na długotrwałym efekcie, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalną poradę oraz wykonanie zabiegu na najwyższym poziomie.