Depilacja laserowa Bikini Warszawa – opinie i cennik | Forever Young
a

Depilacja laserowa bikini Warszawa

model-g825f5da19_1920 (1)

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Myśląc o wakacjach, robimy całą listę rzeczy do zrobienia przed wymarzonym wyjazdem. Poza spakowaniem się czy wyrobieniem niezbędnych dokumentów umawiamy także wizytę u kosmetyczki, aby nasza skóra, włosy oraz paznokcie wyglądały jak najlepiej – w końcu z pewnością nadarzy się okazja, żeby pokazać ciało. Jednym z zabiegów na liście jest depilacja. Dziś zdecydowana większość kobiet nie wyobraża sobie wyjazdu bez pozbycia się niepożądanych włosków na nogach, twarzy, pod pachami lub w strefie bikini.

Co powinnaś wiedzieć o depilacji laserowej bikini?

Istnieje obecnie wiele różnego rodzaju metod usuwania niechcianych włosków, które różnią się stopniem odczuwanego podczas zabiegu bólu oraz efektem końcowym. Naturalną koleją rzeczy jest poszukiwanie sposobu, który będzie bezbolesny i usunie możliwie najwięcej włosków. Oba te wymogi spełnia depilacja laserowa.

Laserowa depilacja bikini może być dokonywana na różne sposoby. Różnią się one miejscami, na które działa się laserem. Pierwszy z nich stanowi klasyczna depilacja bikini. Jej celem jest usunięcie włosków, które mogą wystawać spod stroju kąpielowego lub bielizny, dlatego obejmuje linię bikini, pachwiny oraz podbrzusze.

Kolejny to francuska depilacja bikini. Obejmuje podbrzusze, okolice pachwin oraz boki wzgórka łonowego z pozostawieniem cienkiego paska lub innego kształtu z włosków. Także ma na celu, aby włoski nie wystawały spod dolnej części kostiumu kąpielowego lub bielizny.
Innym rodzajem jest brazylijska depilacja bikini. W jej ramach depiluje się okolice pachwin, podbrzusza, wargi sromowe, pośladki, linię pomiędzy nimi, a także boki wzgórka łonowego, jednocześnie zostawiając część włosków na jego środku, najczęściej w kształcie prostokąta.
Ostatni rodzaj to bikini całkowite, inaczej zwane hollywoodzkim. Jego celem jest usunięcie włosków ze wszystkich miejsc należących do strefy intymnej – podbrzusza, pachwin, warg sromowych, wzgórka łonowego, pośladków oraz miejsca między nimi. Nie pozostawia się żadnego miejsca niewydepilowanego.

Bez względu na wybór rodzaju depilacji laserowej, każdy z nich jest w pełni bezpieczny, bezbolesny, a przede wszystkim skuteczny. Pozwoli na usunięcie włosków ze wszystkich miejsc intymnych, mimo że należą do wrażliwych i podatnych na podrażnienia.

Depilacja laserowa bikini – Warszawa

Jeśli szukasz gabinetu, który wykona dla Ciebie zabieg depilacji laserowej stref bikini, sprawdź ofertę Kliniki Medycyny Estetycznej Forever Young. Nasz zespół przez lata gromadził doświadczenie oraz wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonania tego typu zadań. Dzięki temu Ty będziesz cieszyć się gładką skórą przez wiele miesięcy, a my zdobędziemy kolejną zadowoloną klientkę. Wykonujemy depilację bikini klasyczną, brazylijską oraz całkowitą. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy, by umówić się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Przyjdź, oddaj się w ręce naszych doświadczonych kosmetologów, a po wyjściu ciesz się gładką skórą w okolicach bikini przez długi czas.

Na 48 godz. przed zabiegiem należy zgłosić się na próbę laserową, w celu dopasowania odpowiednich parametrów i wykluczenia alergii na światło urządzenia.

 • nie należy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne lub solarium ( przez około 4 tygodnie)
 • nie należy stosować środków drażniących
 • przez 48 godz. nie korzystać z sauny, unikać wysiłku fizycznego
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła takie, jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w fazie aktywnej)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
Bikini 300 zł 400 zł
Bikini głębokie 450 zł 450 zł
Bikini brazylijskie 500 zł