Depilacja laserowa łydek Warszawa – opinie i cennik | Forever Young
a

Depilacja laserowa łydek Warszawa

klara-kulikova-l71GsxoyhUA-unsplash (4)

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Depilacja laserowa łydek Warszawa

Włoski na łydkach to prawdziwa zmora wielu kobiet oraz mężczyzn. Zimą, gdy chodzimy w spodniach o długich nogawkach, nie stanowią aż tak dużego problemu, jednak w cieplejsze, letnie dni jest zbyt gorąco na klasyczne jeansy. Wtedy chcemy je zamienić na szorty, spódnice albo sukienki, jednak zanim zdecydujemy się na któreś z nich, nogi czeka nieprzyjemna depilacja. Niestety zabiegi wykonywane w domu nie zawsze dają oczekiwane efekty, a skóra po nich jest rzeczywiście gładka. Dlatego Klinika Medycyny Estetycznej Forever Young wychodzi Ci naprzeciw i oferuje idealne rozwiązanie w postaci depilacji laserowej.

Depilacja laserowa łydek

Włosy na łydkach stanowią jedno z najbardziej uciążliwych rodzajów owłosienia. Są bardzo widoczne, szybko odrastają, a do pozbycia się ich trzeba poświęcić sporo czasu. Dlatego depilacja laserowa to najlepszy sposób na gładką skórę łydek.

Ze względu na to, że włoski na łydkach często są ciemne, długie i mocne, standardowe opcje jak golenie maszynką, depilatorem, woskiem czy kremami nie zapewniają maksymalnej skuteczności. Jednak to, co dla jednych rozwiązań jest wadą, dla drugich stanowi zaletę. W przypadku depilacji laserem im ciemniejsze, grubsze włoski, tym lepiej.

Laser, który stosuje się do depilacji, działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. W macierzy każdego włoska znajduje się barwnik – melanina, która odpowiada za kolor. Kiedy skierujemy wiązkę lasera na włos, melanina pochłania jego światło, które wewnątrz macierzy przekształca się w energię termiczną. Ta rozbija barwnik, powodując degradację całego mieszka, który nie jest w stanie wytworzyć nowego włosa.

Idąc tym tropem, im więcej melaniny znajduje się w macierzy danego włosa, tym łatwiej jest go zniszczyć laserem. Z tego względu zabieg depilacji sprawdza się najlepiej przy połączeniu ciemnego, grubego owłosienia oraz jasnej karnacji.

Depilacja laserem daje długotrwałe efekty, jednak aby utrzymały się one jak najdłużej, trzeba przeprowadzić całą serię zabiegów. Wiązka światła działa jedynie na cebulki w fazie anagenowej, czyli aktywnego wzrostu. Z tego względu wymagane jest powtarzanie depilacji co jakiś czas, najczęściej co 4 do 6 tygodni. Po kilku seriach włoski powinny na stałe zniknąć.

Depilacja laserowa łydek – Warszawa

W naszej Klinice Medycyny Estetycznej Forever Young oferujemy depilację laserową łydek dla kobiet i mężczyzn. Nasi specjaliści posiadają ogrom doświadczenia i wiedzy gromadzonych przez lata, dlatego przeprowadzane przez nich zabiegi są w pełni bezpieczne, skuteczne oraz komfortowe dla klientów. Z tego względu osoby, które zawitały w naszej klinice, pozostawiają po sobie same dobre opinie i cyklicznie wracają na kolejne sesje.

Serdecznie zachęcamy do wykonania zabiegu depilacji łydek w naszej klinice. Ceny wahają się w zależności od tego, czy klientem jest Pan czy Pani. Natomiast jakość i efekty końcowe zapewniamy na tak samo wysokim poziomie bez względu na płeć. Dlatego jeśli szukasz studia, które sprawi, że przez całe lato będziesz cieszyć się gładkimi nogami, wybierz Klinikę Medycyny Estetycznej Forever Young w Warszawie.

Na 48 godz. przed zabiegiem należy zgłosić się na próbę laserową, w celu dopasowania odpowiednich parametrów i wykluczenia alergii na światło urządzenia.

 • nie należy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne lub solarium ( przez około 4 tygodnie)
 • nie należy stosować środków drażniących
 • przez 48 godz. nie korzystać z sauny, unikać wysiłku fizycznego
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła takie, jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w fazie aktywnej)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
  Panie Panowie
Łydki + kolana 350 zł 450 zł

Depilacja laserowa łydek, Warszawa – opinie

Depilacja laserowa cieszy się nie tylko dużym zainteresowaniem wśród pacjentów, ale również bardzo dobrymi opiniami. Pacjenci chwalą ją za możliwość uzyskania niesamowitych rezultatów, dzięki którym zwiększa się komfort codziennego funkcjonowania.

Zabieg zdobywa szereg pozytywnych opinii, co jest wynikiem jego skuteczności oraz niezawodności. Depilacja laserowa łydek to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia pacjentkom gładkie nogi przez cały czas, bez potrzeby ich regularnego i uciążliwego golenia.