Depilacja laserowa nóg Warszawa – opinie i cennik | Forever Young
a

Depilacja laserowa nóg Warszawa

klara-kulikova-l71GsxoyhUA-unsplash (3)

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Dla wielu osób tradycyjna depilacja z użyciem maszynki jest prawdziwym utrapieniem. Włoski na nogach odrastają bardzo szybko, więc jeżeli chce się utrzymać pozbawioną ich, gładką skórę, należy tę czynność powtarzać raz na 2-3 dni. Trzeba też zaznaczyć, że wykorzystywanie maszynki może powodować powstawanie podrażnień, które w skrajnych przypadkach potrafią utrzymać się naprawdę długo.

Każdorazowo podczas wykorzystywania tej metody istnieje również ryzyko zacięcia się, które jest nie tylko bolesne, ale może też skończyć się nieestetycznymi bliznami. Na szczęście, zarówno nauka, jak i technologia stale się rozwijają, zapewniając nam stały dostęp do nowych metod i narzędzi umożliwiających skuteczne usuwanie niechcianego owłosienia na dłużej. Jednym z nich, jest oferowana przez nas laserowa depilacja nóg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Depilacja laserowa nóg – Warszawa

Depilacja laserowa nóg to jeden z najefektywniejszych sposobów na pozbycie się włosków w tym miejscu. Za pomocą specjalnego urządzenia, jakim jest laser diodowy, emitowana jest wiązka, która dociera do macierzy włosa i neutralizuje ją tak, aby włosy w miejscu wykonanego zabiegu już nie odrosły. Depilacja za pomocą lasera daje trwałe rezultaty, jednak wymaga powtórzeń (w przypadku realizowanego przez nas zabiegu z użyciem X-LASE PLUS firmy Biotec od 4 do 8 tygodni), ponieważ działa ona wyłącznie na włoski, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu.

Podczas zabiegu wykorzystujemy specjalną, szafirową końcówkę, której zadaniem jest schłodzenie ciała przed oraz w trakcie trwania zabiegu. Dzięki utrzymaniu niskiej temperatury skóry zapobiegamy powstawaniu ewentualnych poparzeń.

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się włosków na nogach, ale także innych częściach ciała, to depilacja laserowa jest właśnie dla Ciebie.

Zdecyduj się na sprawdzone centrum urody

Działamy już od długiego czasu, zapewniając naszym klientom wysokiej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko. Pracujący u nas specjaliści posiadają olbrzymią wiedzę, umiejętności i doświadczenie, umożliwiające im szybką i sprawną realizację różnego rodzaju zabiegów. Uwielbiamy nowinki technologiczne, dlatego staramy się regularnie unowocześniać wykorzystywany przez nas sprzęt, co również ma pozytywny wpływ na efekty naszej pracy. Ponadto cały czas się rozwijamy i uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, dzięki czemu możemy wzbogacać naszą ofertę o nowe zabiegi i zapewnić naszym klientom obsługę według najnowszych obowiązujących standardów.

Opinie osób, które zdecydowały się skorzystać z naszej oferty, są bardzo pozytywne. Chwalą one w nich profesjonalne podejście, dużą wiedzę, sprawną realizację zabiegów, a także atrakcyjne ceny.

Jeżeli chcesz umówić się na depilację laserową nóg w Warszawie lub jakąkolwiek inną z oferowanych przez nas usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu, a jeśli masz jakieś pytania, to nie obawiaj się ich zadać – z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Na 48 godz. przed zabiegiem należy zgłosić się na próbę laserową, w celu dopasowania odpowiednich parametrów i wykluczenia alergii na światło urządzenia.

 • nie należy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne lub solarium ( przez około 4 tygodnie)
 • nie należy stosować środków drażniących
 • przez 48 godz. nie korzystać z sauny, unikać wysiłku fizycznego
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła takie, jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w fazie aktywnej)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
  Panie Panowie
Uda 400 zł 500 zł
Całe nogi 700 zł 800 zł
Stopy 50 zł 100 zł

Depilacja laserowa nóg, Warszawa – opinie

Otrzymywane opinie w przypadku depilacji laserowej nóg w Warszawie wykonywanej w naszej klinice medycyny estetycznej Forever Young brzmią zdecydowanie pozytywnie. Obejmują profesjonalne podejście do każdego klienta, ogromne zaangażowanie w wykonywaną depilację, dbałość o bezbolesne przeprowadzenie zabiegu czy dzielenie się wiedzą na temat przeciwwskazań oraz działań po wizycie w klinice. To właśnie te czynniki sprawiają, że na laserową depilację nóg w Warszawie ogromna liczba osób udaje się do naszej kliniki medycyny estetycznej Forever Young.