Depilacja laserowa pach Warszawa – opinie i cennik | Forever Young
a

Depilacja laserowa pach Warszawa

Bez tytułu (5)

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Depilacja pach Warszawa

Regularne golenie czy depilacja niechcianego owłosienia to mało wygodne zadanie, zwłaszcza w przypadku takich miejsc, jak pachy. Istnieje jednak stosunkowo łatwe rozwiązanie, które może zapewnić świetne efekty – zabieg z wykorzystaniem lasera! Oferujemy profesjonalną depilację laserową pach w Warszawie, zapraszamy.

Depilacja laserowa pach Warszawa – profesjonalny zabieg

Depilacja laserowa pach w naszym gabinecie odbywa się z użyciem profesjonalnego lasera X-Lase Plus, urządzenia nowoczesnego, które w przeciwieństwie do wielu urządzeń konkurencyjnych utrzymuje niską temperaturę, ponieważ aktywnie chłodzi obszar depilacji. Każda sesja jest wykonywana przez wykwalifikowanego specjalistę. Łącząc nowoczesną technologię i pracę eksperta, zapewniamy skuteczną depilację pach w Warszawie.

Jak wygląda depilacja laserowa pach? Warszawa

Pierwszym elementem jest konsultacja z lekarzem, które na podstawie wywiadu i obserwacji owłosienia będzie w stanie zaplanować terapię. Następnie specjalista dopasuje parametry lasera do skóry klienta i zacznie usuwać włosy. Wiązka światła jest pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik włosa znajdujący się w jego macierzy. Zwiększenie temperatury wspomnianej melaniny doprowadza do obumarcia włosa w taki sposób, że na jego miejscu nie wyrosną następne. Pierwszy zabieg umożliwia usunięcie nawet 60-70% niechcianego owłosienia, jednak zawsze konieczne jest powtórzenie sesji (zwykle około 4-6 razy), ponieważ ukryte czy nieaktywne wcześniej włosy mogą zacząć wyrastać po pierwszym zabiegu. Tylko powielenie sesji umożliwia całkowite usunięcie włosów pod pachą.

Następnie specjalista planuje termin kolejnej sesji, a także przekazuje zalecenia pozabiegowe, między innymi sugerując ograniczenie kontaktu skóry ze światłem słonecznym, ponieważ skóra poddana laseroterapii jest bardziej delikatna i podatna na powstanie przebarwień posłonecznych. Należy też ograniczyć korzystanie z sauny i unikać wysiłku fizycznego przez dwa dni po zabiegu.

Depilacja laserowa pach Warszawa – przeciwwskazania

Depilacja laserowa pach jest co prawda stosunkowo bezpiecznym zabiegiem, jednak istnieje kilka przeciwwskazań. To między innymi ciąża oraz okres karmienia piersią, świeża opalenizna (poniżej 4 tygodni od sesji), stosowanie samoopalaczy lub kremów z retinolem bądź kwasami AHA, wszczepiony defibrylator serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, epilepsja, choroby serca, bielactwo, łuszczyca, bliznowiec, leki światłouczulające (np. antydepresanty, moczopędne, antybiotyki) oraz opryszczka w fazie aktywnej.

Depilacja laserowa pach Warszawa – dlaczego my?

Oferujemy depilację laserową zarówno kobietom, jak i mężczyznom. To bardzo wygodny sposób na to, żeby na dobre uporać się z niechcianym owłosieniem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i współpracę z wykwalifikowanymi specjalistami. Jeśli chcesz, możesz zapisać się także na depilację innych obszarów ciała lub inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Zapraszamy!

Na 48 godz. przed zabiegiem należy zgłosić się na próbę laserową, w celu dopasowania odpowiednich parametrów i wykluczenia alergii na światło urządzenia.

 • nie należy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne lub solarium ( przez około 4 tygodnie)
 • nie należy stosować środków drażniących
 • przez 48 godz. nie korzystać z sauny, unikać wysiłku fizycznego
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła takie, jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w fazie aktywnej)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
  Panie Panowie
Pachy 200 zł 250 zł

Depilacja laserowa pach, Warszawa – opinie

W przypadku laserowej depilacji pach w Warszawie, opinie na temat zabiegu widniejącego w ofercie nie pozostawiają żadnych wątpliwości – warto zaufać naszej klinice medycyny estetycznej Forever Young. Klienci chwalą nasz zespół za pełen profesjonalizm, widoczne doświadczenie i indywidualne podejście do każdego przypadku. Ponadto, jeśli chodzi o depilację laserową pach w Warszawie, osoby mające okazję skorzystać z tego zabiegu u nas, twierdzą, że nie istnieje lepsze miejsce do skorzystania z tej usługi.