Depilacja laserowa rąk Warszawa – opinie i cennik | Forever Young
a

Depilacja laserowa rąk Warszawa

klara-kulikova-l71GsxoyhUA-unsplash (5)

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Dla idealnie gładkiej skóry – depilacja laserowa rąk Warszawa

Uzyskanie perfekcyjnie gładkiej skóry jest marzeniem wielu naszych klientów. Z takim życzeniem często zgłaszają się do nas zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pragnienie osiągnięcia takiego efektu wiąże się z nieustannym poszukiwaniem jak najskuteczniejszych metod, które mogłyby prowadzić do takiego rezultatu końcowego. Przygoda z usuwaniem włosków najczęściej rozpoczyna się od wyboru tradycyjnych metod, takich jak klasyczna maszynka. Tego rodzaju sposób prezentuje nieco odmienne działanie, niż depilacja laserowa rąk. Warszawa jest miastem, w którym możesz skorzystać z obydwu tych rozwiązań. Jednak które z nich będzie najlepsze? To pytanie zadaje sobie wielu naszych klientów, poszukujących skutecznego sposobu na usunięcie przeszkadzającego im owłosienia.

Usuwanie włosków klasyczną maszynką to działanie zakładające zgolenie jedynie wystającej części włosa – w czasie używania maszynki cebulka pozostaje nienaruszona. Zupełnie inaczej przedstawia się działanie lasera, używanego w profesjonalnej depilacji. W przypadku takiego zabiegu wiązka lasera dociera aż do samej cebulki włosa, dzięki czemu możliwe jest jego znaczne osłabienie. Warto podkreślić, że laser działa najlepiej na włoski znajdujące się w danym momencie w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest powtórzenie takiego działania w całej serii zabiegów. Takie rozwiązanie jest równie skuteczne w przypadku kompleksowej depilacji laserowej rąk. Warszawa jest Twoim miejscem zamieszkania? W takim razie nie musisz już zastanawiać się, jak skutecznie usunąć zbędne owłosienie znajdujące się na rękach. Zdecyduj się na profesjonalne wykorzystanie odpowiedniego lasera i przekonaj się, jak w wygodny sposób możesz uzyskać wymarzony efekt idealnie gładkiej skóry.

Bezpieczna i skuteczna depilacja laserowa rąk – Warszawa

Uzyskanie idealnie gładkiej skóry na rękach jest marzeniem wielu osób. Ciężko jednak spełnić te założenia jedynie przy użyciu tradycyjnych metod, które nie ingerując w budowę włosa, nie są w stanie zagwarantować uzyskania długotrwałego efektu. Zupełnie inaczej jest w przypadku depilacji laserowej rąk. Warszawa to miasto, w którym już od dawna świadczymy profesjonalne usługi z tego zakresu. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w przeprowadzaniu tego typu zabiegów doskonale wiemy, z jakimi wątpliwościami mierzą się klienci przed podjęciem decyzji. Zazwyczaj najwięcej kontrowersji wzbudza kwestia możliwego bólu odczuwanego podczas zabiegu. Jest to jednak obawa bezpodstawna – w trakcie depilacji laserowej używany jedynie najnowocześniejszych technologii, dzięki którym sam proces jest wysoce komfortowy. Dodatkowym udogodnieniem jest wykorzystanie końcówki szafirowej, która aktywnie chłodzi zarówno przed, jak i w trakcie zabiegu. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że możliwe jest utrzymanie stałej niskiej temperatury skóry, co zapobiega występowaniu szkodliwych poparzeń. Używane przez nas urządzenia Biotec są w pełni bezpieczne oraz skuteczne.

Na 48 godz. przed zabiegiem należy zgłosić się na próbę laserową, w celu dopasowania odpowiednich parametrów i wykluczenia alergii na światło urządzenia.

 • nie należy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne lub solarium ( przez około 4 tygodnie)
 • nie należy stosować środków drażniących
 • przez 48 godz. nie korzystać z sauny, unikać wysiłku fizycznego
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła takie, jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w fazie aktywnej)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
  Panie Panowie
Ramiona 250 zł 300 zł
Przedramiona 250 zł 300 zł
Dłonie 150 zł 150 zł

Depilacja laserowa rąk, Warszawa – opinie

Przeprowadzana przez nas depilacja laserowa rąk doceniana jest przez zdecydowaną większość klientów. Osoby, które dotychczas skorzystały z tego zabiegu w naszej klinice medycyny estetycznej Forever Young pozostawiają na ten temat ogrom pozytywnych opinii. W komentarzach przewijają się takie aspekty, jak fachowość, atrakcyjna cena, profesjonalizm, delikatność specjalistów, spora wiedza na temat depilacji i wykorzystywanej metody laserowej, staranność, dbałość o komfort klienta czy zaangażowanie w wykonywany zabieg.