Depilacja laserowa twarzy Warszawa – opinie i cennik | Forever Young
a

Depilacja laserowa twarzy Warszawa

icons8-team-y2T5hT7pWx4-unsplash (1)

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Profesjonalna depilacja laserowa twarzy – Warszawa

Problem nadmiernego owłosienia, w przypadku którego zachodzi chęć jego jak najskuteczniejszego usunięcia, dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od wieku. W takim przypadku naturalnym jest poszukiwanie jak najskuteczniejszych sposobów, pozwalających uzyskać możliwie jak najbardziej zadowalające efekty w postaci idealnie gładkiej skóry. Wiele jest rozwiązań, które można stosować w zaciszu domowym, takich jak standardowa maszynka czy specjalne kremy przeznaczone do depilacji danego obszaru.

Nie ulega wątpliwości, że są to sposoby szybkie oraz niejednokrotnie atrakcyjne cenowo, jednak tylko w krótkiej perspektywie czasu. Klienci samodzielnie zauważają, że takie rozwiązania bywają uciążliwe, głównie ze względu na konieczność częstego powtarzania całej operacji. Korzystając z najbardziej tradycyjnych metod, czyli maszynki, niestety trzeba liczyć się z usuwaniem włosków w bardzo krótkich odstępach czasu. Dzieje się tak z powodu sposobu usuwania włosów, stosowanego w danej metodzie. W tradycyjnych rozwiązaniach usuwana jest jedynie część włosków wystająca ponad skórę, a więc cebulka zostaje nienaruszona. Jest to zatem jedynie tymczasowe rozwiązanie, nie dające możliwości uzyskania długotrwałych rezultatów, które mogłyby być zadowalające w dłuższej perspektywie. Często jest to efekt, na którym szczególnie zależy naszym klientom.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy kompletną ofertę depilacji laserowej twarzy. Warszawa jest miastem, w którym takie rozwiązanie staje się niezwykle popularne, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Twarz jest szczególnym obszarem, który może sprawiać najwięcej problemów, jeśli chodzi o skuteczne usuwanie owłosienia. Z uwagi na wyjątkową delikatność skóry na twarzy, niemożliwe jest zastosowanie tradycyjnych rozwiązań, które mogą wywołać szkodliwe podrażnienia oraz naruszenia struktury delikatnej skóry na twarzy. Chcesz uniknąć tego rodzaju komplikacji? Zdecyduj się na profesjonalną usługę depilacji laserowej twarzy. Warszawa jest miastem, w którym możesz wykonać taki zabieg w naszej klinice medycyny estetycznej Forever Young. Nasz doświadczony zespół specjalistów z pewnością pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia.

Skuteczne usuwanie włosków – depilacja laserowa twarzy Warszawa

Depilacja laserowa swoją popularność zawdzięcza głównie wyjątkowej skuteczności, która pozwala zapomnieć o niechcianym owłosieniu, również w obrębie twarzy. Specjalny laser działa na włoski znajdujące się w fazie wzrostu, które zostają znacznie osłabione. Cała seria zabiegów pozwala na skuteczne pozbycie się całego zbędnego owłosienia, również jeśli chodzi o depilację laserową twarzy. Warszawa jest miastem, w którym wykonaliśmy już wiele tego rodzaju zabiegów. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej wykorzystywać nasze bogate doświadczenie w profesjonalnym usuwaniu zbędnego owłosienia, tym samym odpowiadając na określone potrzeby naszych klientów. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się o skuteczności depilacji laserowej na własnej skórze.

Na 48 godz. przed zabiegiem należy zgłosić się na próbę laserową, w celu dopasowania odpowiednich parametrów i wykluczenia alergii na światło urządzenia.

 • nie należy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne lub solarium ( przez około 4 tygodnie)
 • nie należy stosować środków drażniących
 • przez 48 godz. nie korzystać z sauny, unikać wysiłku fizycznego
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła takie, jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w fazie aktywnej)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
  Panie Panowie
Skronie 60 zł 120 zł
Baki 200 zł 230 zł
Policzki 150 zł 250 zł
Górna warga 100 zł 150 zł
Broda 150 zł 200 zł
Cała twarz 400 zł 450 zł