Depilacja laserowa Warszawa Bemowo - Forever Young
a

Depilacja laserowa Warszawa Bemowo

Depilacja laserowa to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak z powodu jego wysokiej skuteczności oraz bezpiecznego i nieinwazyjnego przebiegu. Depilacja laserowa oferowana na Bemowie w Warszawie wykonywana jest stworzonym przez włoską firmę Biotec laserem diodowym X-LASE PLUS, który gwarantuje komfortowe i efektywne usunięcie niechcianego owłosienia. Korzystając z naszych zabiegów, masz pewność, że troszczymy się o zdrowie Twojej skóry, zachowując najwyższe standardy kosmetologiczne.

Na czym polega depilacja laserowa i czy jest skuteczna?

Zabieg laserowej depilacji możliwy jest dzięki zjawisku zwanemu selektywną fototermolizą. Na czym ono polega? Laser, którego używa kosmetolog, emituje wiązkę intensywnego światła. Światło to wnika w powierzchnię naskórka na głębokość paru milimetrów, w miejsce, gdzie znajdują się cebulki włosowe. Zawarty we włosach barwnik – melanina, ulega wówczas podgrzaniu, przy okazji emitując energię termiczną. Powoduje to zniszczenie komórek znajdujących się w mieszkach włosowych. Destrukcja ich struktury oznacza, że włoski przestają odrastać nawet na okres kilku lat.

Już po pierwszym zabiegu klienci obserwują zanik 60-70% zbędnego owłosienia. Ponieważ jednak promieniowanie lasera działa tylko na cebulki włosowe w okresie wzrostu, by uzyskać trwały efekt, należy powtarzać zabieg w określonych odstępach czasu, najczęściej co kilka tygodni. Doświadczeni kosmetolodzy przeprowadzający depilację laserową w Warszawie Bemowo, szczegółowo określą harmonogram zabiegów, dopasowując go to typu skóry oraz rodzaju włosków. Efektem serii wizyt będzie kompleksowe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa Bemowo Warszawa – dla kogo?

Depilacja laserowa jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą trwale usunąć kłopotliwe włoski. Należy jednak pamiętać, że zabiegu nie można przeprowadzać na skórze, która jest opalona lub w jakikolwiek sposób uszkodzona. Istnieją również bezwzględne przeciwwskazania do laserowej depilacji, do których należą: ciąża, świeże blizny, łuszczyca, epilepsja czy wszczepiony rozrusznik serca. Najlepiej na kilka tygodni przed zabiegiem zaprzestać opalania się, stosowania maści i kremów z retinolem i kwasami AHA oraz przyjmowania preparatów powodujących nadwrażliwość skóry na słońce. Zastosowanie się do tych zasad sprawi, że depilacja będzie zabiegiem bezpiecznym i skutecznym. Depilacja laserowa w dzielnicy Bemowo w Warszawie, w klinice Forever Young, przeprowadzana jest przez doświadczony i profesjonalny zespół, który zadba o Twój komfort i odpowie na wszystkie ewentualne wątpliwości.