Depilacja laserowa Warszawa Ochota - Forever Young
a

Depilacja laserowa Warszawa Ochota

Gładka i miękka skóra jest przyjemna w dotyku oraz znakomicie się prezentuje. Sprawia, że ciało wydaje się zadbane i jędrne. Aby uzyskać taki efekt, korzystamy z wielu rozwiązań, do których najczęściej należą plastry i kremy do depilacji, specjalne pianki, depilatory oraz maszynki do golenia. Uzyskane przy ich pomocy rezultaty nie są jednak długotrwałe, zwłaszcza w przypadku osób o nadmiernym owłosieniu. Jeśli pragniesz zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, zdecyduj się na depilację laserową.

Szybko, skutecznie i bezboleśnie

Jeśli interesuje Cię depilacja laserowa w pobliżu warszawskiej Ochoty nasz gabinet kosmetyczny stanowią odpowiedni wybór. Ten bezpieczny i praktycznie nieinwazyjny zabieg polega na trwałym usuwaniu owłosienia z takich partii ciała jak:

  • okolice bikini,
  • uda,
  • przedramiona,
  • pachy,
  • ramiona,
  • stopy,
  • twarz,
  • brzuch,
  • plecy,
  • pośladki.

Sekret tkwi w działaniu nowoczesnego urządzenia, którym jest laser diodowy X-LASE PLUS. Skóra zostaje naświetlona przy jego pomocy, a wytwarzana energia świetlna skutecznie niszczy komórki, które odpowiadają za porost włosów. Z reguły pacjenci nie skarżą się na ból, jednak ewentualny dyskomfort przejawiający się charakterystycznym odczuciem drobnych nakłuć jest znacznie zmniejszony dzięki specjalnej technologii chłodzenia.

Dokładamy wszelkich starań ku temu, by wykonany zabieg cechowała jak najwyższa skuteczność, dlatego przed jego rozpoczęciem odbędziemy z Tobą konsultację. Jej celem jest zebranie informacji niezbędnych do określenia parametrów pracy lasera, aby uzyskać optymalne warunki. Liczba zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia owłosienia stanowi indywidualną kwestię, która jest uwarunkowana między innymi rodzajem włosów u konkretnego pacjenta. U niektórych osób wystarczą dwie sesje, u innych natomiast trzeba przeprowadzić cztery lub więcej zabiegów.

Dbając o komfort i bezpieczeństwo

Depilacja laserowa to wspaniały sposób na to, by raz na zawsze uwolnić się od przykrej konieczności żmudnego usuwania włosków z określonych obszarów ciała. Zanim jednak się na nią zdecydujesz, pamiętaj o tym, że ten zabieg także posiada pewne przeciwwskazania. Nie decyduj się na niego, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub zmagasz się z różnego rodzaju uszkodzeniami naskórka, czy takimi chorobami, jak bielactwo, cukrzyca oraz padaczka. Zdrowie naszych pacjentów stanowi dla nas priorytet, dlatego sami również przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeśli pragniesz wykonać zabieg, którym jest depilacja laserowa, Warszawa Ochota to właściwy kierunek!

Zapraszamy.