Depilacja laserowa Warszawa Praga Południe - Forever Young
a

Depilacja laserowa Warszawa Praga Południe

Walka z niechcianym owłosieniem pochłania dużo czasu i wymaga systematyczności. Ponadto stosowanie tradycyjnych metod może powodować powstawanie nieprzyjemnych podrażnień, zwłaszcza u osób ze skórą wrażliwą. Dlatego pojawienie się na rynku depilacji laserowej było prawdziwą rewolucją i szybko znalazło szerokie grono zwolenników. Jeżeli interesuje Cię depilacja laserowa w Warszawie na Pradze-Południe, zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu medycyny estetycznej.

Efekty depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który trwale usuwa niechciane owłosienie z wykorzystaniem lasera, który działając na włoski w fazie wzrostu (anagenowe) trwale je uszkadza i zapobiega ich odrastaniu. Włosy na ciele znajdują się jednak w różnych fazach rozwoju, dlatego, aby je całkowicie usunąć konieczna jest seria zabiegów, najczęściej od 4 do 6, przeprowadzanych w odstępach od 4 do 8 tygodni.

Światło lasera pochłania melanina znajdująca się we włosie. Tak duża dawka energii świetlnej powoduje nieodwracalne uszkodzenie całego mieszka, więc włos nie odrasta. Z tego względu najlepsze efekty daje depilacja laserowa przeprowadzana na grubych i ciemnych włosach, natomiast usunięcie bardzo jasnych, cienkich włosów może okazać się dość trudne. Nasi pracownicy fachowo ocenią Twoje owłosienie i z pewnością doradzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Chociaż włosy na ciele nie rosną jednocześnie, już po pierwszym zabiegu często udaje się usunąć nawet 60% z nich. Zabieg jest bezpieczny, można go przeprowadzać na całym ciele, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Należy tylko pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z zaleceniami przed i po depilacji laserowej, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych i uzyskać jak najlepsze efekty.

Depilacja laserowa w warszawskim gabinecie na Pradze-Południe

Depilacja laserowa w naszym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzana jest z wykorzystaniem lasera diodowego włoskiej firmy Biotec X-LASE PLUS. Gwarantujemy, że zabieg zostanie wykonany profesjonalnie z najwyższą dbałością o Twój komfort, a jego efekt będzie długotrwały i zadowalający, ponieważ wykorzystywane przez nas urządzenie zawiera najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i niezbędne patenty zapewniające bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Depilacja laserowa w naszym salonie jest niemal bezbolesna, dzięki wykorzystaniu specjalnej szafirowej końcówki chłodzącej, która chroni przed pojawianiem się poparzeń, podrażnień i znacząco zwiększa komfort zabiegu.

Trwałe usunięcie owłosienia gwarantuje tylko depilacja laserowa. Praga Południe to dzielnica w Warszawie, w której mieści się nasz gabinet medycyny estetycznej, świadczący tego typu usługi, do którego serdecznie zapraszamy. Wykorzystujemy wysokiej jakości laser, wyposażony w specjalną końcówkę chłodzącą i zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę przez wykwalifikowany personel. Z nami bezpiecznie i skutecznie pozbędziesz się niechcianych włosów z każdego miejsca na ciele!