Fotoodmładzanie Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

Fotoodmładzanie Warszawa – Ursus

fotoodmładzanie

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! najlepsze po 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 2-3 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Fotoodmładzanie to delikatna metoda regenerowania naszej skóry za pomocą światła. Zabieg ten jest kuracją uniwersalną, ponieważ za jednym zamachem usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

Zaletą zabiegu fotoodmładzania jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy, już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.

Na czym polega fotoodmładzanie?

Fotoodmładzanie polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła. Urządzenie X lase Plus , dzięki Intensywnemu światłu pulsacyjnemu emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia jednocześnie. Najpierw na skórę nakłada się zimny żel o właściwościach wychładzających i zmniejszających obrzęk twarzy. Następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów.

Celem zabiegu fotoodmładzania jest pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także regeneracji już istniejących.

Fotoodmładzanie IPL Warszawa

Światło pulsacyjne IPL sprawia, że komórki skóry rozpoczynają wzmożoną produkcję kolagenu poprzez przebudowę i skracanie ich włókien. Dzięki temu uzyskuje się tak spektakularne efekty w usuwaniu efektów starzenia, chorób skóry czy redukcji przebarwień. Zabieg jest przeprowadzony przez doświadczonego medyka, który pracuje w naszej klinice Forever Young w Warszawie. Fotoodmładzanie IPL polega na tym, że światło emitowane przez laser dociera do komórek, które pochłaniają melaninę bądź hemoglobinę, a w wyniku przekształcenia energii świetlnej na cieplną, dochodzi do usunięcia komórek barwnikowych i tym samym do likwidacji przebarwień. Efekt fotoodmładzania IPL w Warszawie przynosi efekty już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty są widoczne po wykonaniu serii naświetlań (ok. 6 sesji).

Fotoodmładzanie w Warszawie – zapraszamy do kliniki Forever Young

Fotoodmładzanie, które wykonujemy, cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz niskim stopniem wystąpienia powikłań. To doskonała alternatywa dla inwazyjnych metod chirurgicznych. Przed przystąpieniem do zabiegu zapraszamy Cię na konsultację lekarską, podczas której przeprowadzimy dokładny wywiad oraz poinformujemy Cię o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu.

Praca lasera polega na naświetlaniu precyzyjnie wskazanych miejsc, dlatego tuż po zabiegu możesz odczuwać lekki dyskomfort w postaci pieczenia i zaczerwienienia skóry. Z tego względu należy odpowiednio o nią zadbać, nawilżyć ją i zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zabieg jest bardzo krótki, trwa ok. 45 minut, a co istotne, nie trzeba przeznaczać czasu na rekonwalescencję. Po wykonaniu usługi można od razu powrócić do swoich zajęć, pamiętając jedynie o zaleceniach po zabiegu. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się powtarzanie sesji raz na dwa lub trzy tygodnie.

Fotoodmładzanie IPL Warszawa – efekty

 • poprawa jakości skóry (gęstości, jędrności, elastyczności),
 • redukcja drobnych oraz spłycenie głębokich zmarszczek,
 • lifting wolumetryczny,
 • ujednolicenie kolorytu twarzy (likwidacja rumienia, rozjaśnienie przebarwień),
 • zwężenie rozszerzonych porów

Fotoodmładzanie IPL Warszawa – przeciwwskazania

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni),
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem),
 • Leki światło uczulające: np. moczopędne, antydepresanty; retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła : dziurawiec, nagietek, (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem),
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec,
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem),
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze,
 • Zażywanie Roaccutane oraz Izoteku (w ciągu ostatnich 6 miesięcy),
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca.

Fotoodmładzanie IPL Warszawa – zalecenia po zabiegu

 • nie należy eksponować skóry na słońcu min. jeden miesiąc po zabiegu (zabezpieczać skórę wysokimi filtrami),
 • przez kilka dni po zabiegu nie stosować na skórę środków drażniących i wysuszających,
 • kilka razy dziennie zalecamy używanie kremów łagodzących, nawilżających.

Fotoodmładzanie Warszawa – cena

Fotoodmładzanie jest zabiegiem szybkim i bardzo skutecznym, dlatego wiele osób decyduje się na jego wykonanie. Cena fotoodmładzania w Warszawie jest uzależniona od indywidualnych zmiennych, dlatego najlepiej skontaktować się z nami i umówić na konsultację przed zabiegiem, na której ustalimy wszystkie szczegóły, w tym także koszt zabiegu. Zapewniamy jednak, że dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym pacjentom atrakcyjny stosunek jakości do ceny wykonywanych usług.

Fotoodmładzanie w Warszawie to zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób i nic w tym dziwnego. Wysokie bezpieczeństwo, skuteczność i natychmiastowa widoczność efektów to czynniki, które sprawiają, że fotoodmładzanie staje się coraz popularniejsze. Jeśli i Ty chcesz wypróbować działanie tej metody, zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką. Udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji oraz ustalimy ilość sesji koniecznych do wykonania w celu uzyskania najlepszych efektów.