Jak ponieść opadającą powiekę - najskuteczniejsze metody - Forever Young

Jak ponieść opadającą powiekę – najskuteczniejsze metody

Medycyna estetyczna obecnie przeżywa swój największy rozkwit. Praktycznie na każdym kroku spotkać można nowoczesne rozwiązania w tym zakresie, pozwalające przede wszystkim na usunięcie często pojawiających się kompleksów związanych z wyglądem danej części ciała lub twarzy. Taka potrzeba często dotyczy również powiek, które narażone są na utratę elastyczności, a co za tym idzie – opadanie. Stąd coraz więcej kobiet zadaje sobie pytanie dotyczące tego, jak podnieść opadającą powiekę. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby pozwalające na zniwelowanie tego kłopotliwego problemu.

Podniesienie opadającej powieki górnej – kiedy może okazać się niezbędne?

Wiele jest zabiegów medycyny estetycznej dotyczących obszaru twarzy. Zazwyczaj jednak pacjentkom kojarzą się z działaniami mającymi pobudzić regenerację skóry w nieco innych miejscach niż powieki, takich jak policzki czy czoło. Oczywiście z twarzą kojarzą się także tak kultowe zabiegi, jak powiększanie ust czy ich subtelne wypełnianie. Jednak medycyna estetyczna to tak szeroka dziedzina, że jej zakres obejmuje wiele. Jednym z nich jest właśnie obszar powiek, który również może być poddawany specjalistycznym zabiegom. Wbrew pozorom mają one wysoką skuteczność, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pacjentek.

Pracując na co dzień, doskonale wiemy, jak często kobiety zastanawiają się nad sposobem poprawy wyglądu swoich powiek. To, jak podnieść opadającą powiekę, jest kluczowe przede wszystkim dla osób, które borykają się z tym problemem już od dawna. Zazwyczaj problem opadającej powieki występuje u kobiet w średnim wieku i starszych, kiedy to skóra zaczyna stopniowo tracić swoją elastyczność. W organizmie w sposób naturalny zmniejsza się wtedy produkcja kolagenu, co prowadzi do zmniejszenia napięcia skóry, również w okolicy powiek. Nie ma jednak na to reguły związanej z wiekiem. Zdarza się również, że konieczność podniesienia opadającej powieki pojawia się dużo wcześniej. W każdym z przypadków da się jednak skutecznie zaradzić problemowi, tym samym pozbywając się swojego kompleksu.

Jak podnieść powieki bez operacji?

Powieki są szczególnym obszarem, do którego poprawek natury estetycznej należy podchodzić z dużą ostrożnością. Kluczowym aspektem jest to, aby każdy zabieg był przeprowadzany jedynie przez specjalistów. Jako zespół doświadczony w branży, posiadający odpowiednie kwalifikacje, jesteśmy w stanie zaproponować wszystkim zainteresowanym skuteczne podniesienie opadającej powieki górnej, wykonywane z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wielu paniom wydaje się, że możliwość takiego liftingu jest dostępna jedynie w przypadku skomplikowanych zabiegów operacyjnych. Nic bardziej mylnego – decydując się na nieinwazyjne metody podniesienia opadającej powieki górnej, jak najbardziej można uzyskać oczekiwany efekt. W Forever Young robimy to, wykorzystując nowoczesny zabieg plazmowy.

Jak podnieść opadającą powiekę przy wykorzystaniu zabiegu plazmowego?

Stosowanie nowoczesnego urządzenia Plasmage pozwala na zniwelowanie kłopotliwego problemu opadających powiek, z którym niestety mierzy się coraz więcej kobiet. Jest to zazwyczaj spowodowane utratą jędrności, z tym zabieg plazmowy doskonale sobie radzi. Jak to działa? Urządzenie emituje odpowiednie impulsy elektryczne, które dzięki obecności specjalnej igły są przekazywane do skóry. Zjonizowany gaz w postaci plazmy wytwarza się między skórą powiek a igłą urządzenia. To właśnie ta plazma działa pozytywnie na skórę w tym obszarze, wyraźnie ją ujędrniając. Podniesienie opadającej powieki górnej jest możliwe dzięki odparowaniu wody bezpośrednio z naskórka. Efektem tego jest wyraźnie uniesiona skóra, co w obszarze powiek jest szczególnie widoczne. Jednocześnie jest to zabieg nieinwazyjny, który nie jest szczególnie kłopotliwy dla pacjentek, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację bezpośrednio po zabiegu. Już po kilku dniach skóra przybiera normalny odcień, nabierając także niezbędnej sprężystości.