Jak przygotować skórę na wiosnę - Forever Young

Jak przygotować skórę na wiosnę

Zima to bardzo wymagający czas dla naszej skóry. Niskie temperatury, porywisty wiatr, zwiększona wilgotność oraz mniejsze natężenie słońca sprawiają, że cera wygląda na zmęczoną, staje się odwodniona, a także traci zdrowy blask. A to z kolei powoduje pogorszenie się samopoczucia, o co nietrudno w sezonie jesienno-zimowym, gdy pogoda nie rozpieszcza.

Gdy zima powoli zbliża się ku końcowi, wiele osób coraz łapczywiej wypatruje oznak wiosny. Wiąże się to nie tylko z potrzebą zobaczenia większej ilości słońca, ale również z chęcią ujrzenia poprawy kondycji skóry. Co istotne, nie trzeba czekać na cieplejsze miesiące, żeby cieszyć się promienną cerą. Jak zadbać o skórę przed wiosną?

Jak przygotować skórę na wiosnę? Zabiegi medycyny estetycznej

Sporo osób próbuje ratować swoją cerę kosmetykami lub domowymi sposobami na poprawę nawilżenia, wiotkości oraz kolorytu skóry. Jednak tego typu działania przynoszą jedynie chwilowe rezultaty, a także nie dają wymarzonego efektu. Z tych względów nie warto stawiać na półśrodki czy załamywać rąk. Wystarczy odwiedzić naszą Klinikę Medycyny Estetycznej Forever Young i wybrać jeden z oferowanych przez nas zabiegów.

Jak zadbać o skórę twarzy na wiosnę? Peeling kawitacyjny

Jedną z odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, jak zadbać o skórę przed wiosną, stanowi peeling kawitacyjny. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się urządzenie emitujące wibracje ultradźwiękowe przy zetknięciu z naskórkiem. W ten sposób oczyszcza, a zarazem masuje skórę.

Peeling kawitacyjny sprawia, że krążenie w naczyniach przyspiesza, komórki otrzymują więcej tlenu, a wszelkie substancje aktywne podawane w formie różnorodnych preparatów mają szansę wniknąć w jeszcze głębsze warstwy skóry. Co więcej, ten zabieg zmiękcza naskórek, stymuluje naturalny proces nawadniania tkanek, a także poprawia ich zdolność do regeneracji.

Jak zadbać o skórę przed wiosną? Mezoterapia NucleoFILL

Jedną z najpopularniejszych opcji w naszej ofercie, na którą decyduje się ogrom klientów w sezonie jesienno-zimowym, stanowi mezoterapia NucleoFILL. W trakcie zabiegu specjalista delikatnie nakłuwa skórę, a równocześnie wprowadza w jej tkanki preparat mający na celu ich odnowę. Sporo osób decyduje się na tę opcję, ponieważ pojawienie się na całej serii wizyt w naszym gabinecie daje długotrwałe efekty.

Mezoterapia z użyciem preparatu NuceloFILL daje niesamowite wręcz rezultaty. Ten zabieg liftinguje skórę za sprawą stymulacji produkcji włókien i komórek będących budulcem poszczególnych jej warstw. Mezoterapia działa również antyoksydacyjnie, sprawiając, że cera wygląda na wypoczętą oraz świeżą. Co więcej, zabieg w widoczny sposób poprawia poziom nawilżenia tkanek, dzięki czemu skóra przestaje być niezdrowo przesuszona.

Jak przygotować skórę na wiosnę? Mezoterapia bezigłowa z tlenem

Kolejny sposób na to, jak zadbać o skórę przed wiosną, obejmuje mezoterapię, jednak tym razem przeprowadza się ją w inaczej oraz przy zastosowaniu tlenu. Ten zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego aplikatora. Urządzenie to pozwala na wtłoczenie przygotowanego wcześniej serum kosmetycznego za sprawą czystego, sprężonego tlenu. Przy jego zastosowaniu można aplikować różnorodne preparaty.

Mezoterapia bezigłowa z tlenem zyskuje popularność w zimowych miesiącach, ponieważ doskonale radzi sobie ze skutkami panujących wtedy warunków. Zabieg ten nie tylko sprawia, że cera wydaje się odmłodzona. Ten rodzaj mezoterapii wpływa na również na odświeżenie oraz wygładzenie skóry. Dzięki temu naskórek odznacza się promiennym wyglądem i emanuje zdrowym blaskiem.

Jak zadbać o skórę twarzy na wiosnę? Klinika Medycyny Estetycznej Forever Young

Jako specjaliści zdajemy sobie sprawę, jak trudnym okresem dla skóry jest zima. Z tego względu z przyjemnością pomagamy dbać o nią, oferując naszym klientom zróżnicowaną ofertę pod kątem zabiegów poprawiających kondycję cery. Dzięki proponowanym przez nas działaniom skóra znów cieszy żywym kolorytem, odzyskuje zdrowy blask oraz otrzymuje odpowiednie nawilżenie. Zapraszamy do umawiania wizyt w naszej klinice!