Jaki zabieg na suchą skórę twarzy? - Forever Young

Jaki zabieg na suchą skórę twarzy?

Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w gabinetach kosmetycznych są w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Co zrobić, żeby skóra nie była sucha? Zależy to głównie od kilku czynników, do których zaliczyć można wiek, rodzaj skóry, sposób odżywiania, aktywność fizyczną i tak dalej. Gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów pielęgnacyjnych i nawilżających, dzięki którym szybko można pozbyć się problemu suchej skóry.

Zabiegi na suchą skórę twarzy

Niestety, ale cera sucha należy do najbardziej problematycznych i żeby pozbyć się tego problemu, należy skorzystać z możliwości, które oferuje dzisiejsza medycyna estetyczna. Przy użyciu nowoczesnych sprzętów oraz doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów, dolegliwości związane z cerą suchą bardzo szybko mogą odejść w niepamięć.

Przyczyn, które składają się na odwodnienie skóry, jest mnóstwo i należy ich szukać przede wszystkim wewnątrz organizmu, jednak nie można zapominać również o tym, że niektóre z czynników zewnętrznych również wpływają na kondycję naszej skóry. Do takich z pewnością trzeba zaliczyć zbyt wzmożoną ekspozycję na działanie promieni słonecznych połączone z brakiem stosowania konkretnych kremów UV. Odpowiadając na pytanie, co zrobić, żeby skóra nie była sucha, najlepiej będzie rozpocząć od zmiany nawyków żywieniowych na te zdrowsze, a także zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Dodatkowo pomocna będzie wizyta u doświadczonego kosmetologa. Zachęcamy również do skorzystania z oferty naszego gabinetu, ponieważ oferujemy szereg głęboko nawilżających zabiegów.

Skuteczne zabiegi nawilżające

Biorąc pod lupę ofertę naszego gabinetu, możemy wyróżnić różnego rodzaju zabiegi, które dopasowywane są idealnie względem potrzeb naszych klientów. Doświadczona kadra pracownicza po wstępnej analizie z pewnością będzie w stanie wskazać najkorzystniejszy z nich. Nasz organizm wysyła niepokojące sygnały, dzięki którym można poznać, że konieczna jest interwencja specjalistów. Wiele kobiet nie zwraca uwagi na to, jak w pewnym wieku ich skóra zaczyna się zmieniać. Do pierwszych objawów można zaliczyć pojawienie się zmarszczek. Wiadomo, że im szybciej ten problem zostanie zauważony, tym prędzej można się z nim uporać, dlatego w domowych warunkach stosuje się różnego rodzaju maseczki i kremy nawilżające, ale niestety w wielu przypadkach interwencja jest zbyt późna i wtedy pomoc profesjonalistów staje się nieoceniona.

W ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej możemy wyróżnić takie zabiegi, jak:

  • Mezoterapia mikroigłowa – zabieg polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenowych. Na samym początku skóra zostaje odpowiednio oczyszczona, a następnie nakłada się na nią preparaty o konkretnych właściwościach. Wykonywane nakłucia powodują powstawanie nowych włókien kolagenowych.
  • Mesotherm – jest to zabieg termoliftingu. Biorąc pod uwagę możliwości, które obecnie oferuje medycyna estetyczna, ten konkretny zabieg zaliczany jest do najbardziej prestiżowych i nowoczesnych. Cechuje się wysoką skutecznością w odnowie skóry połączoną z małą inwazyjnością.
  • Infuzja tlenowa – kolejna i bardzo popularna forma poprawy stanu skóry. Jej działanie opiera się na wprowadzeniu wysokiej jakości preparatów w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu nawilżanie możliwe jest na poziomie komórkowym.
  • Peeling kawitacyjny – jest to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów. W skrócie można powiedzieć, że to dogłębne oczyszczanie skóry połączone z jej nawilżeniem. Zabieg bardzo popularny i wykonywany regularnie jest w naszej klinice.

Jeżeli doskwiera Ci problem suchej skóry i chcesz się z nim uporać, to serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty w naszej klinice medycyny estetycznej. Wieloletnie doświadczenie połączone z niezbędną wiedzą pozwala nam na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Dodatkowo korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który spełnia wszystkie niezbędne normy oraz wymagania.