Kiedy warto zdecydować się na leczenie grzybicy paznokci? - Forever Young

Kiedy warto zdecydować się na leczenie grzybicy paznokci?

Grzybica paznokci to choroba zakaźna, która powstaje na skutek przedostania się do struktury paznokcia mikroskopijnych grzybów chorobotwórczych. Badania wykazują, że ponad 12% ludzi na świecie boryka się z tym problemem. Jest to więc jedno z najczęstszych schorzeń dermatologicznych. Domowe kuracje, stosowane przy wysokim stadium rozwoju choroby, zazwyczaj nie przynoszą pożądanych i długotrwałych korzyści. Kiedy leczenie grzybicy za pomocą dostępnych na rynku preparatów leczniczych okazuje się być nieskuteczne, warto rozważyć laserowe leczenie grzybicy paznokci. Warszawa to miejsce, w którym nasza klinika świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na leczenie grzybicy paznokci laserem?

Leczenie grzybicy paznokci to zwykle długotrwały proces, wymagający stałej konsultacji z lekarzem i implementacji odpowiednich środków leczniczych. Niekiedy dochodzi do sytuacji, w których preparaty farmaceutyczne nie są w stanie w pełni wyeliminować problemu. Nasza klinika oferuje profesjonalną wizytę specjalistyczną, w trakcie której lekarz dokładnie zapoznaje się ze stopniem rozwoju grzybicy na paznokciach pacjenta i proponuje najskuteczniejsze formy leczenia. Jedną z najnowocześniejszych, rewolucyjnych i najbardziej skutecznych technik jest laserowe leczenie grzybicy paznokci. Warszawa to miejsce, w którym można skorzystać z usług naszej profesjonalnej kliniki.

Technika laserowa – jak wygląda kompleksowe leczenie grzybicy paznokci?

Leczenie grzybicy paznokci przy użyciu lasera polega na emisji wiązki laserowej w głąb struktury paznokcia, która skutecznie likwiduje wszelkie komórki grzybicze. Wiązka lasera sprawia, że organizm zostaje pobudzony do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych płytki paznokciowej oraz macierzy. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, ponieważ wiązka laserowa nie uszkadza zdrowych komórek skóry. Sesja trwa maksymalnie kilkanaście minut, a cały proces leczenia prowadzi lek. Krzysztof ziemczyk. Liczba sesji dobierana jest w sposób indywidualny – w zależności od stadium zaawansowania choroby i rodzaju grzybicy.

Laserowe leczenie grzybicy paznokci w Warszawie – dlaczego warto?

Nasza klinika składa się z wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy podchodzą do każdego pacjenta w sposób empatyczny i indywidualny. Zdajemy sobie sprawę, że grzybica paznokci to choroba generująca zwykle poczucie wstydu i zakłopotania. Jako specjaliści mamy świadomość, że przyczyny grzybicy mogą mieć zupełnie inne podłoże, aniżeli nieodpowiednia higiena pacjenta. Oprócz laserowego usuwania grzybicy paznokci w Warszawie, przekazujemy także szereg istotnych informacji odnośnie pielęgnacji paznokci po zabiegu. Zalecamy kompleksową dezynfekcję wszelkich produktów, które miały bezpośredni kontakt z grzybicą paznokci. Należą do nich m.in.: obuwie, skarpety, lakiery do paznokci, pumeksy, gąbki, ręczniki itp.