Botoks na kurze łapki Warszawa (cena) - FYOUNG
a

Kurze łapki

fotolia_25957557_subscription_xxl

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Cena: 450 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 3-6 miesięcy


Informacje na temat zabiegu

Botox – kurze łapki

Chcąc zadbać o młodszy wygląd swojej skóry, warto skupić się na zmarszczkach. Od pewnego wieku wyjątkowo często można spotkać się z tzw. kurzymi łapkami. Jeśli chcesz się ich pozbyć, to jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem botoksu.

Kurze łapki – skąd się biorą?

Kurze łapki są prawdopodobnie najbardziej charakterystycznymi zmarszczkami mimicznymi, czyli bruzdami znajdującymi się na twarzy, powstającymi w wyniku ekspresji emocji – w przypadku kurzych łapek jest to najczęściej śmiech. Dlaczego jednak problem ten dotyczy osób w średnim wieku i starszych, a młodszych nie? Jest to związane z faktem, że skóra wraz z wiekiem zmniejsza swoją elastyczność i napięcie.

Kurze łapki na twarzy – botoks rozwiązaniem idealnym

Botoks jest świetnym rozwiązaniem na kurze łapki. Jak wspomnieliśmy wcześniej, zmarszczki powstają przez pogorszenie się napięcia i elastyczności skóry. Toksyna botulinowa natomiast wygładza bruzdy, ponieważ hamuje połączenie nerwowe z mięśniami, przez co te nie marszczą się. Botoks jednocześnie wypełnia skórę. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pożądanego efektu bez ingerencji chirurgicznej. Co więcej, kurze łapki na twarzy zostaną zredukowane przez botoks, jednak pacjent nadal będzie się cieszyć naturalnym wyglądem. Z tego rodzaju zabiegów korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kurze łapki – botox Warszawa – jak przebiega zabieg?

W naszej klinice medycyny estetycznej cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pacjentów. Z tego powodu przed podjęciem jakichkolwiek działań przeprowadzamy dokładny wywiad, a także analizujemy rysy i mimikę twarzy danej osoby. Pozwala nam to dobrze zaplanować miejsce nakłucia i ilość preparatu, by zabieg z wykorzystaniem botoksu na kurze łapki nie tylko zadziałał skutecznie, ale dał jak najbardziej naturalny efekt. Sama iniekcja ma miejsce z wykorzystaniem cienkiej i jednorazowej igły, co zapewnia odpowiednią higienę i zapobiega powstawaniu ewentualnych blizn. Przypominamy, że po zabiegu nie zaleca się leżenia i schylania przez około 3 godziny od zastrzyku oraz masowania miejsca aplikacji toksyny botulinowej.

Co ciekawe, zabieg trwa bardzo krótko, ponieważ wykonuje się go w około 20 minut. Po zastrzyku mogą się pojawić drobne skutki uboczne w postaci miejscowego zaczerwienienia lub zasinienia w obszarze poddanym iniekcji. Aplikacja botoksu nie wymaga stosowania znieczulenia miejscowego, ponieważ towarzyszy jej delikatne uszczypnięcie kojarzone przez pacjentów z ugryzieniem przez komara. Efekty botoksu na kurze łapki są widoczne po pierwszym zabiegu. Rezultat iniekcji powinien się utrzymać przez około 3-6 miesięcy. Po tym czasie można dokonać powtórzenia. W opinii wielu osób, zastrzyk toksyną botulinową jest najprostszym i wyjątkowo efektywnym sposobem na pozbycie się zmarszczek. Metoda ta wyróżnia się także stosunkowo niską ceną i komfortem pacjenta. Botoks stosujemy również w przypadku innych zabiegów, dlatego w tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Botox na kurze łapki – zapraszamy na zabieg do naszej kliniki

Wykorzystujemy wyłącznie preparaty sprawdzone, cieszące się uznaniem i pozytywnymi opiniami lekarzy. W naszej klinice pracują tylko doświadczeni specjaliści, którzy do każdego podchodzą indywidualnie. Pracujemy szybko i skutecznie, zawsze dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Stosujemy botoks od lat, dlatego możemy wykonać zabieg dotyczący nie tylko kurzych łapek, ale też innych zmarszczek.

Zabieg na kurze łapki w Warszawie — opinie

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego warto wybrać nasz zabieg na kurze łapki w Warszawie. Opinie pozostawiane przez użytkowników mówią same za siebie. Doceniają oni przede wszystkim skuteczność całego leczenia. Dzięki temu prostemu zabiegowi ich skóra twarzy wygląda lepiej i zdrowiej. Wielu pacjentów mogło również odzyskać pewność siebie. Ponadto użytkownicy bardzo chwalą sobie również doświadczenie oraz profesjonalizm, jakim wyróżnia się dr Krzysztof Ziemczyk. Do każdego zlecenia podchodzi on w pełni indywidualnie i podejmuje wszelkie możliwe kroki, aby pacjent mógł pozbyć się z twarzy niechcianych kurzych łapek. Na co jeszcze zwracają uwagę opinie użytkowników? Przede wszystkim na to, że sam zabieg przebiega sprawnie i jest w pełni bezbolesny.

Zabieg na kurze łapki Warszawa — cena

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zabieg na kurze łapki (Warszawa)? Cena jest z pewnością czynnikiem, który przyciągnie wielu klientów. Jest ona bardzo korzystna i konkurencyjna. Ponadto koszt zabiegu całkowicie odpowiada najwyższej jego jakości, jaką oferuje nasza klinika medycyny estetycznej. Wiele osób zastanawia się również, od czego zależy cena zabiegu na kurze łapki. Przede wszystkim składa się na nią zakres oraz sposób przeprowadzania leczenia. Oczywiście, im więcej zmarszczek na twarzy będzie chciał zniwelować pacjent, tym wyższy będzie koszt całej usługi. Nie ma jednak wątpliwości, że płacąc za zabieg w klinice Forever Young, pacjent trafi pod skrzydła doświadczonego specjalisty, który sprawnie pomoże pozbyć się niedoskonałości.

Zabieg na kurze łapki pod oczami (botox) – przeciwwskazania

Istnieje kilka przeciwwskazań, w przypadku których nie powinno się korzystać z botoksu na kurze łapki. Przede wszystkim jest to ciąża oraz karmienie piersią. Można także wymienić zaburzenia w obszarze przewodnictwa nerwowo-mięśniowego oraz nieprawidłowego krzepnięcia krwi. Nie zalecamy również stosowania zabiegów osobom zażywającym leki rozrzedzające krew.