Laserowe usuwanie trądziku i zaskórników Warszawa | fyoung.pl
a

Leczenie Trądziku Warszawa

leczenie tradziku

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! najlepsze po 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 30 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co tydzień


Informacje na temat zabiegu

Wypryski, krostki, zaskórniki, ropne torbiele oraz świecąca się, przetłuszczona skóra to problemy skórne nie tylko nastolatków ale także osób, które okres dojrzewania maja za sobą.

Laserowe usuwanie zaskórników w Warszawie pozwala na znaczne poprawienie stanu cery, bez względu na to od jak dawna trądzik nam dokucza. Te drobne, ciemne kropeczki bywają często nie tylko problemem estetyki dla naszych klientów, ale także odbierają im pewność siebie. Tego typu cera przejawia tendencję do większego wyświecania się i jest nieco szara, bez promienistego wykończenia.

Następstwem nieleczonego trądziku i nieprawidłowej pielęgnacji skóry są blizny, rozszerzone pory i przebarwienia, które mogą pozostać na twarzy przez całe życie!
Podczas zabiegów na trądzik wykorzystuje się rożne długości fal świetlnych:

 • Krótkie długości fal laserowych wywołują zniszczenie bakterii Propionibacterium acnes (bakterii beztlenowych)
 • Fale o większej długości rozgrzewają wodę w skórze właściwej i powodują redukcję rozmiarów gruczołów łojowych, a w konsekwencji zmniejszenie ilości wydzielanego sebum. Jednocześnie pobudzana jest synteza kolagenu i elastyny, co skutkuje poprawą jędrności i gęstości skóry oraz zmniejszeniem ryzyka ewentualnego powstawania blizn potrądzikowych.

Laserowe leczenie trądziku – Warszawa

Zabieg z użyciem lasera wykorzystywany w celu leczenia trądziku jest przede wszystkim szybki – trwa około 15-30 minut. Co istotne, nie ma konieczności stosowania wcześniej preparatów znieczulających, ponieważ dolegliwości bólowe w jego przypadku są niewielkie. Co więcej, po samym zabiegu można wrócić do codziennych zajęć, dlatego że nie wymaga on długiego czasu rekonwalescencji. O czym warto pamiętać, wybierając się do kliniki? Nie zakładaj szkieł kontaktowych i zrezygnuj z nałożenia makijażu. Specjalista prawdopodobnie oczyści skórę specjalnym preparatem przed rozpoczęciem sesji z udziałem lasera. Urządzenie to zapewnia skuteczne leczenie trądziku występującego u dorosłych oraz młodzieży, dlatego jest doceniany przede wszystkim za swoją uniwersalność, a także stosunkowo niską liczbę przeciwwskazań do zabiegu. Usuwanie zaskórników laserem w Warszawie przynosi mierzalne korzyści, które są dość szybko zauważalne. Problem trądziku często nie wiąże się jedynie z aspektami chorobowymi, ale także zaniżoną pewnością siebie ze względu na pewne zmiany w najbardziej reprezentacyjnym miejscu ciała, jaką jest twarz.

Leczenie trądziku u dorosłych w Warszawie

Trądzik powstaje przez nieprawidłową pracę gruczołów łojowych, wpływ na to mają także predyspozycje genetyczne. Laserowe leczenie trądziku w Warszawie może więc przynieść efekty, jednak nie jest powiedziane, że dolegliwość nigdy nie powróci (oczywiście w przypadku dorosłych jest to mało prawdopodobne). Z tego powodu należy przede wszystkim dbać o swoją cerę. Można to robić na kilka sposobów. Dobrym pomysłem jest zmiana diety. Warto wykluczyć z niej produkty, które negatywnie działają na skórę. Chodzi na przykład o bardzo słodkie napoje gazowane, czekoladę, dania zawierające sporą ilość kapsaicyny (substancji odpowiadającej za ostry smak – spotykanej najczęściej w papryczkach chilli), mocną kawę i herbatę. Dochodzą do tego używki, takie jak alkohol i papierosy.

By zapobiec chorobie należy także właściwie dbać o higienę. Warto kilka razy dziennie przemywać twarz. Polecane są delikatne emulsje do mycia oraz dopasowane do rodzaju cery kremy, ponieważ celem ich stosowania jest niwelowanie wydzielania sebum i ograniczanie powstawania stanów zapalnych skóry. Istotne może okazać się także stosowanie osobnego ręcznika przeznaczonego jedynie do twarzy bądź używanie do tego celu ręczników papierowych.

Laserowe leczenie trądziku u dorosłych i młodzieży to zabieg, który cieszy się pozytywnymi opiniami nie tylko ze względu na skuteczność w walce z  dolegliwością, ale też zapobieganie bliznom potrądzikowym.

Skuteczne leczenie trądziku – Warszawa

Nasza klinika mieści się w Warszawie, dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców stolicy i okolic. Zabieg wykonuje wykwalifikowany personel. W klinice zawsze panuje przyjazna atmosfera. Jeśli jest taka potrzeba, możemy zaproponować również inne zabiegi skutecznie zwalczające trądzik.

Leczenie trądziku Warszawa wskazania

Zarówno zmiany trądzikowe, jak i te pozostałe po tym problemie blizny i przebarwienia kwalifikują się do wykonania laserowego usuwania trądziku. Podejmuje się te działania przede wszystkim w celu redukcji różnego rodzaju stanów zapalnych i zmian skórnych, ale także w działaniu profilaktycznym, aby nowe zmiany się nie pojawiały.

Główne wskazania do leczenia za sprawą lasera to:

• trądzik młodzieńczy,
• trądzik różowaty,
• trądzik zaskórnikowy,
• trądzik osób dorosłych,
• nierówny koloryt skóry, liczne zaczerwienienia,
• łojotok, cera tłusta,
• blizny i inne zmiany potrądzikowe.

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna (przerwa od opalania ok 4 tygodni)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodni)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światło uczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła: dziurawiec, nagietek, (zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Opryszczka (w stanie aktywnym)
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Zażywanie Roaccutane oraz Izoteku (w ciągu ostatnich 6 miesięcy)
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca
 • likwidacja bakterii beztlenowych
 • zmniejszenie gruczołów łojowych
 • zwężenie porów
 • uregulowanie wydzielania sebum
 • wzmocnienie włókien podporowych skóry
 • zapobieganie powstawania blizn potrądzikowych

Leczenie trądziku cena Warszawa

Laserowe usuwanie trądziku w Warszawie to dobrze znany klientom zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Cena zabiegu jest korzystna, szczególnie biorąc pod uwagę efekty, jakie za sobą niesie zastosowanie lasera na problemy z trądzikiem. Bardzo istotna jest kwestia, iż efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Jeśli jednak klientce czy klientowi zależy na bardziej spektakularnych efektach, będą one dostrzegalne po 6 zabiegach. Jest to zabieg wykonywany przez profesjonalistów. Koszt zabiegu będzie także zależał od ilości zmian.

Leczenie trądziku opinie Warszawa

Usuwanie trądziku laserem w Warszawie to ceniony zabieg, który pozwala na znaczne poprawienie stanu cery trądzikowej. Wielu klientów przyznało, że zabieg ten pozwolił im odzyskać tak już dawno utraconą pewność siebie. Opinie na temat tego zabiegu są bardzo pozytywne. Doświadczona kadra profesjonalistów ma zapewne na to nieodzowny wpływ. Wszelkie zabiegi są dokonywane z największą precyzją, stosując się do najnowszych możliwości. Klienci chętnie polecają ten rodzaj zabiegu, często przychodzą do nas osoby, które trafiają tu właśnie z polecenia.