Lifting twarzy (Sexy Vector) Warszawa - cena i opinie | fyoung.pl
a

Lifting twarzy (Sexy Vector) Warszawa

miękki lifting

 

Cena zabiegu:  2900 zł / 3 ml kwasu hialuronowego

Informacje na temat zabiegu

Lifting twarzy Warszawa metodą Sexy Vector

Sexy Vector to lifting twarzy autorską metodą chirurgów plastyków dr Hassana Galadari (ZEA) i dr Wolfganga Redka-Swoboda (Niemcy). Zużywając 3 ml kwasu hialuronowego uzyskujemy rewelacyjny efekt wizualny , porównywalny do liftingu twarzy nićmi.
Lifting twarzy uzyskujemy przez wypełnienie anatomiczne przestrzeni poduszeczek tłuszczowych głębokich, ponieważ z wiekiem zanikają.

Drugim etapem zabiegu jest modelowanie łuku jarzmowego tzw. Sexy Vector i okolicy podoczodołowej . Uzyskujemy to specjalną techniką wykorzystując unoszenie więzadeł twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, co skutkuje efektem liftingu.

Teraz Ty również możesz skorzystać z ulubionego zabiegu gwiazd Hollywood bo jest dostępny w Forever Young. Lifting twarzy wykonany tą metodą unosi policzki, zmniejsza dolinę łez, „otwiera oko”, wygładza i unosi fałdy nosowo – wargowe, a także wpływa korzystnie na owal twarzy. Zabieg daje bardzo naturalne efekty odmłodzenia rysów twarzy.

Dla wielu osób osiągnięcie wymarzonego wyglądu oraz eliminacja lub redukcja widocznych niedoskonałości jest celem numer jeden. Uzyskanie wymarzonego efektu bez odpowiednich metod nie jest jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Całe szczęście dziedzina, jaką jest medycyna i kosmetyka estetyczna cały czas się rozwija, dając specjalistom kolejne narzędzia i sposoby działania, dzięki którym zdecydowanie łatwiej i szybciej można osiągnąć wymarzone rezultaty. Wśród nowoczesnych rozwiązań, które są obecnie powszechnie stosowane na całym świecie, znajduje się proponowany przez nas zabieg, jakim jest lifting twarzy kwasem hialuronowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 Lifting twarzy – Warszawa 

Jeszcze nie tak dawno temu, jednym z najczęściej wybieranych sposobów w przypadku liftingu twarzy było zastosowanie specjalnych nici. Obecnie mamy jednak dostęp do innych metod, które dają równie zadowalające rezultaty, a jedną z nich jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. 

Czym jest kwas hialuronowy? Nazwa tego wyjątkowego związku chemicznego może być dla niektórych myląca, przez co może się wydawać, że jest to jakaś specjalna, syntetyczna substancja. W rzeczywistości kwas hialuronowy występuje naturalnie w każdym organizmie, w tym także w ludzkim ciele. Jego zadaniem jest wiązanie wody w skórze właściwej i jest on jednocześnie jej składnikiem. W ludzkim ciele jest obecny w ograniczonej ilości, jednak wraz z upływem czasu zaczyna go ubywać, czego wynikiem jest spadek zdolności wiązanie wody w skórze, a bezpośrednim efektem jest starzenie się tkanek i powstawanie nieestetycznych zmarszczek. Oprócz tego kwas hialuronowy występuje także w mazi stawowej, gdzie jest odpowiedzialny za jej lepkość oraz smarowanie powierzchni stawowych. 

Znajdujący się wśród naszych propozycji zabieg Sexy Vector to lifting twarzy autorską metodą chirurgów plastyków dr Hassana Galadari (ZEA) i dr Wolfganga Redka-Swoboda (Niemcy). Zużywając 3 ml kwasu hialuronowego uzyskujemy rewelacyjny efekt wizualny , porównywalny do liftingu twarzy nićmi. Lifting twarzy uzyskujemy przez wypełnienie anatomiczne przestrzeni poduszeczek tłuszczowych głębokich, ponieważ z wiekiem zanikają. 

Drugim etapem zabiegu jest modelowanie łuku jarzmowego tzw. Sexy Vector i okolicy podoczodołowej. Uzyskujemy to specjalną techniką wykorzystując unoszenie więzadeł twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, co skutkuje efektem liftingu.

Postaw na doświadczoną klinikę medycyny estetycznej

Działamy na rynku już od długiego czasu. Od samego początku stawiamy dobro i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby realizować wszystkie oferowane przez nas zabiegi na najwyższym możliwym poziomie. 

Pracują u nas doświadczeni specjaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Możesz więc mieć pewność, że przebieg zabiegu będzie w pełni profesjonalny, a jego efekty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Uwielbiamy się rozwijać i poszerzać nasze możliwości, dlatego do realizacji zabiegów wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie, rozwiązania i preparaty, które umożliwiają nam wykonywanie naszej pracy szybciej, lepiej i skuteczniej. 

Opinie naszych dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Często wspominają oni w nich o profesjonalnym podejściu do klienta oraz przystępnej cenie. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.

Lifting twarzy – efekty 

Teraz Ty również możesz skorzystać z ulubionego zabiegu gwiazd Hollywood bo jest dostępny w Forever Young. Lifting twarzy wykonany tą metodą unosi policzki, zmniejsza dolinę łez, “otwiera oko”, wygładza i unosi fałdy nosowo – wargowe, a także wpływa korzystnie na owal twarzy. Zabieg daje bardzo naturalne efekty odmłodzenia rysów twarzy. Dzięki liftingowi twarzy Sexy Vector pozbędziesz się kompleksów oraz osiągniesz swój wymarzony wygląd. Efekty są widoczne bardzo szybko i utrzymują się długo, 2- 3 lata, dlatego jest to zdecydowanie warty zainteresowania zabieg. 

Lifting twarzy wskazania

Lifting twarzy wykonujemy u pacjentów, którzy pragną poprawić owal swojej twarzy, wygładzić część zmarszczek, zniwelować bruzdy nosowo-wargowe i unieść kąciki ust. Lifting twarzy polecany jest także osobom, które chcą zaostrzyć kąt pomiędzy linią żuchwy i szyi.

Lifting twarzy przeciwwskazania

Choć lifting twarzy jest bezpiecznym zabiegiem, to należy pamiętać, że w niektórych przypadkach jest on niewskazany. Przeciwwskazaniem do liftingu jest m.in. ciąża, infekcje skórne, zaburzenia z krzepliwością krwi, ogólne osłabienie organizmu i nadciśnienie tętnicze.

Lifting twarzy Warszawa cena

Jesteś zainteresowana liftingiem twarzy w Warszawie? Zastanawiasz się, jaki jest koszt takiego zabiegu? Jeśli chcesz poznać jego cenę, wejdź w cennik, dostępny w zakładce: https://fyoung.pl/cennik-2-2/. Znajdziesz w nim informacje o kosztach wszelkich zabiegów oferowanych przez naszą klinikę. Jeśli masz problem ze znalezieniem ceny liftingu twarzy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością zdradzimy Ci szczegółowe informacje o tym zabiegu, także o jego koszcie. Zapraszamy serdecznie!

Lifting twarzy Warszawa opinie

Lifting twarzy cieszy się świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością na całym świecie. Decyduje się na niego sporo osób zmagających się ze zmarszczkami i pragnących odzyskać młodzieńczy wygląd. Wykonujemy go m.in. osobom, które chcą unieść policzki, zmniejszyć dolinę łez i skutecznie wygładzić fałdy nosowe. Nasi pacjenci potwierdzają, że dzięki liftingowi ich twarz wygląda znacznie młodziej i atrakcyjniej. Skóra po liftingu jest gładsza, świetlista i pozbawiona wszelkich niedoskonałości.