Likwidacja (wypełnianie) zmarszczek Warszawa – cennik i opinie | Forever Young
a

Likwidacja zmarszczek Warszawa

fotolia_25957557_subscription_xxl

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po ok. 6 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 15 minut – 2 godziny

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 – 6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Problem bruzd na skórze, które wyglądają nieestetycznie, nie do dotyczy tylko i wyłącznie osób starszych. Niedoskonałości tego typu nie zawsze są efektem procesu starzenia się, dlatego mogą pojawić się u kobiet w każdym wieku. Zmarszczki mimiczne powstają na skutek marszczenia czoła czy mrużenia oczu – a więc tych czynności, które angażują do pracy mięśnie. Rozpięta nad nimi skóra również jest wprawiana w ruch, w wyniku czego w okolicach oczu, czoła i ust pojawiają się zmiany. Zmarszczki statyczne z kolei są efektem procesu starzenia się skóry. Wraz z wiekiem zmniejsza się stopień jej nawilżenia, włókna kolagenu i elastyny ulegają osłabieniu. Zmiany statyczne mogą pojawić się u kobiet już po 25 roku życia.

Z tego względu usuwanie zmarszczek w Warszawie to usługa, która może zainteresować kobiety w różnym wieku. Jeśli na Twojej skórze pojawiają się nieestetyczne bruzdy, ta usługa będzie odpowiednia dla Ciebie. Poniżej przedstawiamy skuteczne sposoby usuwania lub łagodzenia zmarszczek z użyciem różnego rodzaju preparatów.

Skuteczne usuwanie zmarszczek w Warszawie – botox

Jedną z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych substancji, jaką wykorzystuje się w medycynie estetycznej do walki ze zmarszczkami mimicznymi, jest toksyna botulinowa, potocznie zwana botoksem. Zabieg ten polega na ostrzykiwaniu zmarszczek mimicznych, najczęściej są to: kurze łapki w okolicach oka, lwia zmarszczka na czole, zmarszczki poprzeczne czoła czy zmarszczki palacza w okolicy wargi górnej.
Botoks hamuje uwalnianie acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika, który odpowiada za przesyłanie impulsów nerwowych pomiędzy nerwami a mięśniami. Po wstrzyknięciu toksyny botulinowej mięśnie nie odbierają sygnału do skurczu – stają się rozluźnione, a skóra przestaje się marszczyć.
Jakie efekty można uzyskać po zastosowaniu botoksu? Przede wszystkim redukcję zmarszczek mimicznych, a także zmniejszenie nadpotliwości, uniesienie kącików ust czy też redukcję głębokich zmarszczek na czole.

Wypełnianie zmarszczek w Warszawie – kwas hialuronowy

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym w głąb naskórka, w miejsca, które potrzebują odnowy. Wypełnianie zmarszczek i bruzd przynosi satysfakcjonujące rezultaty – efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się do 2 lat.
Zabieg kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczny, warto poprzedzić go konsultacją medyczną, żeby ustalić wskazania,technikę podania i ilość. Substancja ta jest bezpieczna dla organizmu, dlatego że jest naturalnym składnikiem skóry. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje tworzenie się zmarszczek.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym? Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Pozostałe przeciwwskazania wiążą się z występowaniem chorób: nowotworowych, autoimmunologicznych, opryszki w fazie aktywnej i innych stanów zapalnych.

Redukcja zmarszczek w Warszawie – Forever Young

Zabieg powinien być wykonywany przez lekarza. W naszej klinice zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego pacjenta, zabieg wykonuje dr Krzysztof Ziemczyk.

Powstawanie zmarszczek to proces naturalny, do którego dochodzi na skutek starzenia się skóry, które można zaobserwować już po dwudziestym roku życia. Dzieje się tak dlatego, że skóra produkuje mniej kolagenu i kwasu hialuronowego, przez co wraz z wiekiem, skóra traci zdolność do regeneracji,staje się wiotka co sprawia, że powstałe zagłębienia utrwalają się – tak właśnie powstają zmarszczki.

Proces powstawania zmarszczek dodatkowo przyspieszają: nieodpowiednia dieta, długotrwały stres, palenie tytoniu, ekspozycja na promieniowanie UVA i UVB. Najlepszym rozwiązaniem jest zadbanie o profilaktykę, dzięki której długo będziesz mogła cieszyć się gładką skórą. Szczególną rolę w tym zakresie odgrywa dieta bogata w witaminy z grupy A, B, C i E, prawidłowe nawodnienie organizmu oraz właściwa ilość snu.

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – opinie

Opinie o zabiegach usuwających zmarszczki są pozytywne, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wypróbowała je na własnej skórze. Co najważniejsze, ich cena nie jest wygórowana, a efekty utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy.

Zapraszamy do naszej Kliniki na najskuteczniejsze zabiegi spowalniające starzenie się skóry:

Likwidacja zmarszczek Warszawa ul. Skoroszewska 5c/79. Tel.+48 731810810

 

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – cena

Medycyna estetyczna oferuje aktualnie wiele metod skutecznego usuwania zmarszczek. Profesjonalne preparaty i narzędzia pozwalają na wnikanie w głębsze warstwy skóry i wprowadzenie tam odżywczych dla niej substancji, które skutecznie niwelują zmarszczki oraz zapobiegają powstawaniu nowych. Działanie od środka pozwala uzyskać znacznie lepsze efekty od tych obiecywanych przez producentów kosmetyków pielęgnacyjnych. Jednorazowa inwestycja w zabieg medycyny estetycznej raz na jakiś czas to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja od regularnego kupowania coraz to nowych kosmetyków. Cena zabiegu usuwania zmarszczek uzależniona jest od obszaru, który ma mu zostać poddany oraz preparatu bądź urządzenia, które zostało użyte do jego wykonania.

Zabieg usuwania zmarszczek w Warszawie – efekty

W odpowiedni sposób wykonane przez specjalistów zabiegi usuwania zmarszczek gwarantują długo utrzymujące się efekty. Zaliczyć do nich można widoczne odmłodzenie skóry i nadanie jej blasku. Zmarszczki są spłycone bądź całkowicie wyeliminowane, a skóra jest wygładzona. Po zabiegu poczuć można rozluźnienie, skóra przestaje być nieprzyjemnie napięta. Powraca dawna sprężystość i kształt twarzy. Zabieg usuwania zmarszczek potrafi odmłodzić o nawet kilka lat. Jego ogromną zaletą jest fakt, że wyżej opisane efekty widoczne są od razu po zabiegu. Do korzystnych działań takiego zabiegu należy także poprawa samopoczucia i wzrost pewności siebie, które są wynikiem zadowolenia ze swojego wyglądu. Usuwanie zmarszczek nie tylko niweluje nieestetyczne bruzdy, ale także zapobiega powstawaniu kolejnych.

Usuwanie zmarszczek Warszawa – wskazania

Każdy marzy o gładkiej skórze bez jakichkolwiek niedoskonałości. Nawet wieloetapowa pielęgnacja, zdrowa dieta i dobry jakościowo sen nie zatrzyma procesu powstawania na skórze zmarszczek. Przyczyn ich pojawiania się jest wiele, zaliczyć do nich możemy pracę mięśni mimicznych, niekorzystne działanie promieni słonecznych, a także naturalny i nieunikniony proces starzenia się. Wskazaniem do wykonania zabiegu usuwania zmarszczek jest oczywiście szczególną widoczność nieestetycznych bruzd na skórze. Zabieg skierowany jest do osób posiadających zmarszczki na czole, lwią zmarszczkę, a także tzw. kurze łapki. Wskazaniem jest także utrata jędrności skóry, zmiana owalu twarzy oraz utrata blasku. Zabieg skierowany jest do osób w różnym wieku, nie tylko do osób starszych.

Usuwanie zmarszczek Warszawa – przeciwwskazania

Przed każdym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej należy skonsultować się z lekarzem, który określi czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu. Zabiegów nie można wykonywać, kiedy pacjent jest chory, a także tuż po chorobie, gdy jego odporność jest jeszcze obniżona. Usuwanie zmarszczek nie powinno być wykonywane u osób zmagających się z trądzikiem w okolicach, w których ma on zostać wykonany. Przeciwwskazaniem jest także przyjmowanie niektórych leków, w szczególności tych mających działanie przeciwkrzepliwe oraz rozrzedzające krew. Zabieg nie może zostać wykonany na obszarze skóry, na którym w ostatnim czasie wykonywany był inny zabieg medycyny estetycznej. W przypadku  niektórych zabiegów przeciwwskazaniem jest także karmienie piersią.