Botoks na lwią zmarszczkę Warszawa (cena) - FYOUNG
a

Lwia zmarszczka

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Cena: 450 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 6 miesięcy


Informacje na temat zabiegu

Usuwanie lwiej zmarszczki Warszawa

Jeśli chcesz się cieszyć młodszym wyglądem swojej twarzy, to jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy usuwanie lwiej zmarszczki za pomocą botoksu. Efekty są widoczne po jednym zabiegu. Kierujemy się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Botoks wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania oraz skutecznością, dlatego nieprzypadkowo jest najczęściej wybierany podczas zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Twoja twarz po wizycie w naszej klinice będzie nadal wyglądała naturalnie, ale przy tym znacznie młodziej.

Jak powstaje lwia zmarszczka?

Lwia zmarszczka jest zmarszczką mimiczną, pojawia się między brwiami w postaci pionowych bruzd. Osoby ekspresyjnie wyrażające swoje emocje mają tendencję do marszczenia brwi, a jeśli robią to często, bruzdy w tej okolicy systematycznie się pogłębiają. Lwia zmarszczka najczęściej pojawia się w okolicach 30. roku życia, ponieważ skóra staje się wtedy mniej elastyczna, a więc powstające napięcia nie redukują się tak, jak jeszcze kilka lat wcześniej. Istnieje wiele czynników, przez które powstają opisywane bruzdy i co ciekawe, może to być nawet spanie na boku czy mrużenie oczu przy silnym promieniowaniu słonecznym. Skutecznym sposobem na pozbycie się lwiej zmarszczki jest botoks.

Botoks – lwia zmarszczka Warszawa – efekty szybkie i długotrwałe

Skoro tego rodzaju bruzdy pogłębiają się na skutek wiotkości skóry, to warto zadbać o jej lepsze napięcie. Lwia zmarszczka po botoxie staje się wygładzona, ponieważ toksyna botulinowa hamuje połączenia nerwowe między płytką nerwową i mięśniami marszczącymi brwi. Co ciekawe, z zabiegu korzystają zarówno osoby starsze, z dosyć głębokimi bruzdami, jak i młodsze w celach prewencyjnych. Warto mieć świadomość, że w przypadku wstrzykiwania botoksu pod lwią zmarszczkę używa się małej ilości preparatu, dzięki czemu twarz nadal wygląda w pełni naturalnie, a ślady ingerencji są niezauważalne. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one nawet do 6 miesięcy. Po tym czasie zaleca się powtórzenie iniekcji.

Usuwanie lwiej zmarszczki w Warszawie – jak wygląda zabieg?

Szczególnie ważnym elementem, którego nie należy pomijać, jest konsultacja przed zabiegiem, a dokładniej szczegółowy wywiad przeprowadzony z pacjentem, a także analiza jego mimiki i rysów twarzy, której dokonuje lekarz. Dzięki temu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób zaplanować miejsce aplikacji toksyny botulinowej oraz dobrać jej właściwą ilość. Nakłucia nie są bolesne i przypominają ukąszenie komara. Korzystamy z jednorazowych, bardzo cienkich igieł. Co więcej, cała sesja trwa około 20 minut. Po zabiegu może się pojawić lekka zmiana kolorytu skóry w obszarze poddanym iniekcji. Po aplikacji botoksu nie zalecamy intensywnego masowania skóry oraz schylania się przez kilka godzin.

Botox na lwią zmarszczkę – dlaczego warto nas wybrać?

Stosowanie botoksu na lwią zmarszczkę w opinii wielu specjalistów jest najlepszym, najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na poradzenie sobie z niechcianymi bruzdami między brwiami. Praktycznie bezbolesny zastrzyk i krótki czas trwania zabiegu sprawiają, że pacjent nie musi planować całego dnia na rzecz wizyty w klinice.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści wyróżniają się kwalifikacjami, które pozwalają nam skutecznie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zabiegi. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu można mieć pewność, że zastrzyk zostanie wykonany prawidłowo i przyniesie zamierzone efekty. W toksynę botulinową zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców. Kierujemy się profesjonalizmem, a w naszej klinice zawsze panuje przyjazna atmosfera. Wykorzystujemy sprawdzone preparaty, nadal oferując konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu!

Botoks na lwią zmarszczkę – przeciwwskazania

W niektórych przypadkach nie zaleca się wykonywania zabiegu. Przeciwwskazania do zabiegu to:

  • karmienie piersią,
  • ciąża,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • nieprawidłowe przewodnictwo nerwowo-mięśniowe,
  • stosowanie leków rozrzedzających krew.