Makijaż permanentny Ochota - Forever Young
a

Makijaż permanentny Ochota

Makijaż permanentny – oszczędzaj czas każdego dnia

Czas jaki musisz poświęcić na codzienne zabiegi upiększające z pewnością nie jest Twoim sprzymierzeńcem. A co gdybyś nie musiała robić makijażu każdego ranka? Dyskomfort by zniknął, a Twój wygląd zawsze by był taki, jakiego oczekujesz? Makijaż permanentny rozwiązuje właśnie ten problem. Dzięki zabiegowi jest możliwość podkreślenia najpiękniejszych elementów Twojej twarzy.

W Gabineci Forever Young wykonujemy makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu. Nasze klientki po zabiegu wyglądają piękniej i mają poczucie pewności siebie. Doskonale wiedzą, że w każdej sytuacji dnia codziennego ich wygląd nie budzi zastrzeżeń.

Dlaczego warto wykonać makijaż permanentny?

  • Poprawa urody
  • Zaoszczędzamy tak cenny czas
  • Wzrasta poczucie pewności siebie
  • Zabieg nie jest inwazyjny
  • Efekt utrzymuje się przez długi czas
makijażpermanentny Warszawa

Makijaż permanentny brwi

Wykonując makijaż permanentny brwi w naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na osiągnięcie doskonałego łuku brwi. Posiadamy w ofercie szeroką ofertę pigmentów, które dopasowujemy do barwy włosów klientki. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie makijażu permanentnego brwi. Pomagamy wybrać zarówno kształt, jak i kolor. Bierzemy pod uwagę takie czynniki jak kształt twarzy, kolor oczu, preferencje klientki, jej gust i oczekiwania, dzięki czemu efekt końcowy makijażu permanentnego zawsze jest zadowalający.

 

Metoda cieniowania

Sposób ten jest skuteczny i daje długotrwały efekt. Chodzi o osiągnięcie takiego kształtu i barwy brwi, jakie osiągnęlibyśmy poprzez wycieniowanie kredką. W przypadku metody cieniowania mamy jednak dużo trwalszy efekt i nie musimy martwić się o rozmazanie. Główną zaletą tej metody jest uzyskanie naturalnego wyglądu brwi.

Metoda Ombre

Dzięki tej metodzie możemy uzyskać efekt przejścia w stronę zewnętrznych krawędzi brwi. Atutem jest fakt, że Ombre można zastosować w większości przypadków klientek. Podobnie jak w przypadku cieniowania, również po Ombre brwi wyglądają bardzo naturalnie.

Przygotowanie do zabiegu

Nie ma konieczności nadzwyczajnego przygotowania do zabiegu, warto jednak pamiętać, aby nie depilować brwi na miesiąc przed zabiegiem. Pozwoli to znacznie lepiej ocenić brwi i wybrać najlepszą technikę. Zalecana jest również mikrodermabrazja 2 tygodnie przed zabiegiem.

Po zabiegu

Kilka dni po zabiegu nie stosujemy mydła ani żadnych olejków. Skórę należy przemywać jedynie płynem miceralnym. Wykluczone jest również solarium oraz sauna.  Należy stosować kremy z witaminą E. 

Makijaż permanentny ust

Stosując ten rodzaj makijażu permanentnego mamy pewność, że nasze usta wyglądają dobrze o każdej porze dnia. Makijaż permanentny ust pozwala czuć się komfortowo. Nie musimy codziennie rano tracić czasu na podkreślanie konturu ust czy wyrównanie asymetrii.

 

Przygotowanie do zabiegu

3 dni przed zabiegiem należy przyjmować preparat antywirusowy. Wskazane jest również nawilżenie ust, co ułatwi przyjęcie pigmentu.

Makijaż permanentny oczu

Największą zaletą tego zabiegu jest to, że osiągamy żywe spojrzenie o każdej porze dnia. Nie musimy się martwić, że nasz makijaż wygląda źle. Spokojnie możemy chodzić na basen czy saunę bez zbędnych obaw o wygląd.

 

 

Dla kogo jest ten zabieg?

Makijaż permanentny oczu to idealny zabieg dla aktywnych kobiet, które uprawiają sport i są narażone na pot. Usługę polecamy również wszystkim Paniom, które codziennie w pracy spotykają się z klientami lub kooperantami. Podczas spotkań biznesowych pewność siebie ma duże znaczenie. Ponadto z makijażu permanentnego chętnie korzystają również kobiety noszące okulary oraz alergiczki.

Makijaż permanentny Warszawa Ochota