Makijaż permanentny Rembertów - Forever Young
a

Makijaż permanentny Rembertów

Makijaż permanentny – postaw na komfort każdego dnia

Masz dość codziennych zabiegów upiększających, które zajmują Ci dużo czasu? Chcesz poczuć się bardziej komfortowo i wyglądać w każdej sytuacji pięknie? Odpowiedzią jest makijaż permanentny, a więc metoda pozwalająca na długotrwałe efekty. Inwestycja w ten zabieg pozwala  uniknąć dyskomfortu związanego z częstym poprawianiem swojej urody. Makijaż permanentny to przede wszystkim brak konieczności spędzania dużej ilości czasu przed lustrem.

Codzienna pielęgnacja brwi ust czy oczu może być męcząca. Makijaż permanentny sprawi, że nie tylko zaoszczędzisz czas, ale poprawisz wygląd bez szkodliwej ingerencji w skórę.

Makijaż permanentny ma kilka podstawowych zalet:

  • Lepszy wygląd brwi, oczu i ust
  • Mniejsza ilość czasu przed lustrem
  • Lepsze samopoczucie
  • Makijaż permanentny jest nieinwazyjną metodą
  • Efekty długotrwałe
makijażpermanentny Warszawa

Makijaż permanentny brwi

W gabinecie Forever Young dążymy do uzyskania trwałego efektu oraz idealnego łuku brwiowego zgodnie z oczekiwaniami klientki. Staramy się doradzić najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o barwę pigmentu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzać klientkom w doborze kształtu oraz koloru. Bierzemy pod uwagę kilka czynników, takich jak wiek, karnację, kolor oczu czy choćby preferencje klientki.

Metoda cieniowania

Jest to popularna technika, dzięki której otrzymujemy trwałe efekty przy zachowaniu naturalnego wyglądu brwi. Po zabiegu brwi nie są płaskie, a wyglądają tak jakby zostały wycieniowane kredką. Pierwszym etapem w gabinecie Forever Young jest wizualizacja, a po akceptacji przez klientkę następuje etap pigmentacji.

Metoda Ombre

Technika nawiązuje do metody cieniowania. Ombre to stopniowanie koloru aż do otrzymania efektownego przejścia w stronę zewnętrznych krawędzi brwi. Niebywałym atutem jest to, że Ombre można wykonać prakrycznie dla każdego rodzaju cery.

Czy zabieg wymaga specjalnego przygotowania?

Nie ma konieczności wcześniejszych przygotowań, jednak należy wstrzymać się z depilacją brwi na około 30 dni przed zabiegiem. 2 tygodnie przed samym zabiegiem należy natomiast skorzystać z mikrodermabrazji. Jest to dobra metoda na wchłanianie pigmentu.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu makijażu permanentnego należy unikać takich miejsc jak basen, sauna czy solarium. Zakazane jest tarcie miejsc pozabiegowych. Warto z kolei stosować witaminę E. Pierwszy tydzień po zabiegu nie powinno się stosować mydła oraz olejków.

Makijaż permanentny ust

Wygląd i barwa ust to bardzo ważny element makijażu. Poprawa jest możliwa dzięki makijażowi permanentnemu. Stosując tę metodę nie ma konieczności poprawiania ust w ciągu dnia, np. po posiłku czy pocałunku. Dzięki zabiegowi Twoje usta nabiorą kształtu i koloru. Możemy podkreślić kontur, wyrównać asymetrię czy chociażby uzyskać oczekiwany kształt.

 

Przygotowanie do zabiegu

W celu wyeliminowania opryszczki należy 3 dni przed zabiegiem stosować preparat antywirusowy. Wskazane jest również nawilżenie ust.

Makijaż permanentny oczu

W wielu sytuacjach dnia codziennego każda z Pań jest narażona na uszkodzenie makijażu. Wychodząc na basen czy saunę pojawiają się obawy czy makijaż to wytrzyma. W przypadku permanentnego te obawy zanikają. Pomimo kontaktu z wodą czy potem nie ma najmniejszego problemu z doskonałym wyglądem oczu.

 

Kto powinien rozważyć makijaż permanentny oczu?

Makijaż permanentny oczu to doskonała opcja dla kobiet aktywnych, które są narażone na pot. Metoda jest również zalecana dla kobiet noszących okulary. Makijaż permanentny oczu sprawdza się też w przypadku kobiet biznesu, artystek oraz wszystkich Pań, które w ciągu dnia spotykają się z ludźmi i nie mają zbyt wiele czasu na poprawianie makijażu.

Makijaż permanentny Warszawa – Rembertów