Makijaż permanentny Targówek - Forever Young
a

Makijaż permanentny Targówek

Makijaż permanentny – postaw na codzienny komfort

Makijaż oczu, brwi czy ust to bez wątpienia zabiegi wymagające czasu, tak potrzebnego rano. Każdego dnia poświęcasz na to cenne minuty. Biorąc pod uwagę cały miesiąc robią się z tego godziny. Sposobem na to jest makijaż permanentny, który daje trwałe efekty i pozwala na dużą oszczędność czasu. Zaletą jest również poprawa wyglądu oraz pewność, że Twoja twarz będzie wyglądała dobrze o każdej porze dnia niezależnie od aktywności. Nawet uprawiając sport i wylewając dużą ilość potu makijaż będzie prezentował się wzorowo.

Zabieg makijażu permanentnego daje pewność, że Twoje brwi będą w doskonałej kondycji przez cały dzień. Podobnie jest w przypadku makijażu permanentnego ust czy kresek pod oczami.

Główne zalety makijażu permanentnego

  • Poprawa wyglądu twarzy
  • Więcej czasu na inne zajęcia w ciągu dnia
  • Będziesz czułą się pewnie i swobodnie
  • Zabieg nie jest szkodliwy dla zdrowia
  • Zadowalające efekty przez długi czas
makijażpermanentny Warszawa

Makijaż permanentny brwi

Celem makijażu permanentnego brwi w Klinice Forever Young zawsze jest uzyskanie idealnego łuku brwiowego, zgodnego z oczekiwaniami klientki. Staramy się sprostać wymaganiom i wypracować długotrwały efekt, dlatego skrupulatnie dopasowujemy kolor brwi do barwy włosów. Gwarantujemy wsparcie w zakresie doradztwa. Analizujemy kształt twarzy, karnację, kolor oczu itd. W gabinecie Forever Young stosujemy metodę cieniowania oraz metodę Ombre.

 

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie ma specjalnych wymagań jeśli chodzi o przygotowanie do zabiegu. Zaleca się około 14 dni przed permanentnym wykonać mikrodermabrazję, co pozwoli na lepsze wchłonięcie pigmentu. Warto również odpuścić depilację brwi na około miesiąc przed zabiegiem. Pozwoli to lepiej ocenić naturalny wygląd brwi.

Po zabiegu

Po zabiegu należy rozsądnie podejść do pielęgnacji. Należy unikać mydła oraz olejków przez jakieś 7 dni. Nie jest wskazane również korzystanie z sauny oraz basenu, a także solarium. Nie wolno trzeć miejsc ze strupkami. Stosować należy krem z witaminą E. 

Makijaż permanentny ust

Wygląd oraz barwa ust dużo mówi o kobiecie. Wykreowanie idealnego wyglądu o poranku, kiedy brakuje czasu nie jest zadaniem prostym. Makijaż permanentny ust pozwala uzyskać idealny kształt i barwę, a co ważne trwały efekt. Nie będziesz musiała dokonywać poprawek w ciągu dnia, nawet po wysiłku fizycznym czy pocałunku.

 

Przygotowanie do zabiegu

Makijaż permanentny ust ma tę zaletę, że nie trzeba się do niego przygotowywać w specjalny sposób. Wystarczy 3 dni przed zabiegiem przyjmować preparat przeciwwirusowy chroniący przed opryszczką. Wskazane jest również nawilżenie ust.

Makijaż permanentny oczu

Idealny zabieg dla wszystkich kobiet pragnących mieć żywe spojrzenie przez cały dzień. Makijaż permanentny oczu jest trwały i nie powoduje rozmazania nawet podczas kontaktu z wodą, jak chociażby na basenie. Kreskę można wykonać na górnej oraz dolnej powiece.

Dla kogo jest makijaż permanentny oczu?

Zabieg sprawdza się zwłaszcza u Pań aktywnie spędzających czas, a więc uprawiających sport i inne formy ruchu. Dzięki permanentnemu masz pewność, że nawet przy dużym zmęczeniu i litrach wylewanego potu Twoje oczy będą wyglądały pięknie. Makijaż permanentny jest również wskazany u kobiet biznesu, aktorek i wszystkich Pań, które ze względu na nadmiar obowiązków zawodowych nie mają czasu na poprawienie makijażu w ciągu dnia.

Makijaż permanentny Targówek