Makijaż permanentny Warszawa Praga - Forever Young
a

Makijaż permanentny Warszawa Praga

Makijaż permanentny – skorzystaj z profesjonalnej usługi

Gabinet medycyny estetycznej Forever Young specjalizuje się w wykonywaniu zabiegu makijażu permanentnego brwi, oczu oraz ust. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doświadczeniu naszych specjalistów możemy osiągnąć efekt zgodny z oczekiwaniami naszych klientek. Makijaż permanentny to inwestycja nie tylko w wygląd, ale również w czas, który każdego dnia oszczędzamy dzięki braku konieczności wykonywania makijażu. Pielęgnacja brwi bywa uciążliwa nawet dla cierpliwych Pań. Brwi potrafią odstawać lub być za krótkie lub za rzadkie. Makijaż permanentny rozwiązuje ten problem. Podobnie jest w przypadku ust oraz oczu.

 

Najważniejsze zalety makijażu permanentnego:

  • Zdecydowanie lepszy wygląd
  • Więcej czasu w ciągu dnia
  • Większy komfort w każdej sytuacji dnia
  • Zabieg nie jest inwazyjny
  • Efekty długotrwałe
makijażpermanentny Warszawa

Makijaż permanentny brwi

W gabinecie Forever Young zawsze dążymy do uzyskania trwałego efektu oraz idealnego łuku brwiowego. Posiadamy w ofercie szeroką paletę barw pigmentów, które dostosowujemy indywidualnie do każdej klientki. analizujemy wiek, kształt twarzy, kolor włosów i kilka innych czynników, a następnie pomagamy dobrać optymalne rozwiązanie. Chcemy, aby makijaż permanentny był dla każdej naszej klientki jedną z najlepszych inwestycji w swoją urodę.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zawsze zalecamy unikanie depilacji brwi przed zabiegiem ze względu na to, że łatwiej jest ocenić naturalny wygląd brwi. Radzimy wstrzymać się z depilacją na około 30 dni przed makijażem permanentnym. Około 2 tygodnie przed zabiegiem zalecamy wykonać mikrodermabrazję, co pozwoli na lepsze wchłanianie pigmentu.

Po zabiegu

Skórę bezpośrednio po zabiegu należy przemywać jedynie płynem miceralnym. Zakazane jest krótki po zabiegu używanie mydła oraz olejków. Nie należy również korzystać z sauny oraz basenu. Pełne zalecenia po zabiegu otrzymasz w gabinecie w trakcie spotkania.

Makijaż permanentny ust

Zabieg pozwala uzyskać nienaganny kształt oraz barwę ust, co nie jest łatwe podczas porannego makijażu, gdy goni nas czas. Makijaż permanentny ust sprawia, że każda kobieta może poczuć się pewniej wiedząc, że jej usta wyglądają dobrze o każdej porze dnia. Efektem zabiegu jest to, że nie ma konieczności poprawiania ust, są one estetyczne nawet po pocałunku czy wysiłku fizycznym.

Przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust przez 3 dni przed zabiegiem należy przyjmować preparat przeciwwirusowy aby uniknąć wystąpienie opryszczki. Warto też zadbać o nawilżenie i odżywienie ust, ponieważ nawilżona skóra o wiele lepiej przyjmuje pigment

Makijaż permanentny oczu

Zabieg idealnie sprawdzi się u kobiet, które aktywnie spędzają czas, np. na siłowni lub basenie. Makijaż permanentny oczu pozwala zachować idealny wygląd w każdej sytuacji.

 

Kreska górna zagęszczająca linię rzęs

Ta metoda pozwala na zagęszczenie rzęs poprzez zaaplikowanie pigmentu w górną linię rzęs. Co ważne efekt końcowy jest bardzo naturalny. Kreska górna pasuje do każdego typu urody oraz kobiet w każdym wieku. Uzyskany efekt gęstych rzęs poprawia wygląd i uwypukla naturalny wygląd oczu. Metoda zalecana u kobiet noszących okulary.

Kreska dolna

Stanowi uzupełnienie kreski górnej. Pamiętać jednak należy, że nie jest to zabieg dla każdej z Pań. W gabinecie Forever Young doradzamy czy warto zastosować tę metodę. Klientki, u których ta metoda jest zalecana uzyskują bardzo ładny wygląd oczu.

Makijaż permanentny Warszawa Praga