Makijaż permanentny Warszawa - Ursus - Ursynów - Mokotów - Bemowo - Forever Young

Makijaż permanentny Warszawa

Makijaż permanentny – sposób na piękny wygląd każdego dnia

Malowanie brwi, ust czy upiększanie okolic oczu każdego poranka to wyczerpujące zabiegi zajmujące sporą ilość czasu. Dobrym rozwiązaniem na uniknięcie dyskomfortu z tym związanego jest inwestycja w makijaż permanentny. Zabieg wszechstronnie poprawia urodę oraz podkreśla to co jest w twarzy najpiękniejsze, a co najważniejsze nie ma konieczności spędzania cennego czasu przed lustrem.

Codzienna pielęgnacja brwi może być uciążliwa, a te zwykle są za rzadkie, za krótkie czy najzwyczajniej w świecie odstają. Makijaż permanentny brwi rozwiązuje ten problem. Dzięki zabiegowi możesz być pewna, że Twoje brwi będą w doskonałej kondycji przez cały dzień. Podobnie jest w przypadku makijażu permanentnego ust czy kresek pod oczami.

Główne zalety makijażu permanentnego

 • Poprawa wyglądu
 • Oszczędność czasu
 • Poprawa komfortu i pewności siebie
 • Nieinwazyjność zabiegu
 • Długotrwały efekt
makijażpermanentny Warszawa

Makijaż permanentny brwi

Uzyskanie doskonałego łuku brwiowego i trwałego efektu jest głównym celem zabiegu wykonywanego w Klinice Forever Young. W celu dopasowania kolorystyki brwi do barwy włosów klientki stosujemy szeroką paletę barw pigmentów. Każda klientka może liczyć na pełne wsparcie w doborze kształtu i koloru. Doradzamy najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę między innymi wiek klientki, jej kształt twarzy, karnację, kolor oczu a także preferencje i oczekiwania związane z zabiegiem makijażu permanentnego.

Metoda cieniowania

Polega na dokładnym wykreowaniu kształtu i koloru brwi w sposób podobny jak wycieniowanie kredką czy delikatnym cieniem. Różnica polega jednak na tym, że efekt jest trwały i klientka nie musi się martwić, że w ciągu dnia makijaż się rozmaże. Pierwszym krokiem jest wizualizacja, a po zaakceptowaniu wyglądu kolejnym krokiem jest pigmentacja. Dużą zaletą metody cieniowania jest uzyskanie naturalnego wyglądu brwi, nie są one płaskie.

Metoda Ombre

Ten rodzaj zabiegu wywodzi się z metody cieniowania. Polega na delikatnym stopniowaniu koloru i uzyskaniu ładnego przejścia w stronę zewnętrznych krawędzi brwi. Zaletą Ombre jest to, że można zastosować tę technikę praktycznie do każdego rodzaju cery.  Brwi wyglądają naturalnie podobnie jakby były cieniowane w sposób tradycyjny.

 

Jak przygotować się do zabiegu?

Do wykonania makijażu permanentnego brwi nie trzeba się specjalnie przygotowywać, jednak zalecane jest unikanie depilacji brwi na około 30 dni przed samym zabiegiem. Dzięki temu łatwiej można ocenić naturalny wygląd brwi oraz dobrać optymalną technikę. Około 2 tygodnie przed zabiegiem warto skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji. Pozwoli to na skuteczniejsze wchłanianie pigmentu.

Po zabiegu

Pielęgnacja po zabiegu powinna być przemyślana. W celu uniknięcia przebarwień zalecamy stosowanie się do niniejszych zaleceń. Należy pamiętać, że 7 dni po zabiegu nie wolno stosować żadnych olejków ani mydła. Skórę przemywa się jedynie płynem miceralnym, ważne jest nawilżanie skóry. Nie powinno się również korzystać z basenu oraz sauny, a także solarium. Bezwarunkowo zakazane jest również tarcie miejsc ze strupkami. Dozwolone jest natomiast stosowanie kremu z Witaminą E.

Makijaż permanentny ust

Wykreowanie pięknego wyglądu i barwy ust nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli mamy ograniczony czas o poranku. Dużo lepszą metodą jest zastosowanie makijażu permanentnego, dzięki któremu mamy pewność, że nasze usta wyglądają dobrze. Z całą pewnością dużą zaletą tej metody jest poczucie komfortu. Nie ma konieczności ciągłych poprawek w ciągu dnia, np. po posiłku, wysiłku fizycznym czy pocałunku – usta zawsze wyglądają estetycznie i nie są rozmazane. Za pomocą makijażu permanentnego możemy podkreślić kontur ust, wyrównać delikatną asymetrie oraz nadać im prawidłowy kształt.

 

Przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust przez 3 dni przed zabiegiem należy przyjmować preparat przeciwwirusowy aby uniknąć wystąpienie opryszczki. Warto też zadbać o nawilżenie i odżywienie ust, ponieważ nawilżona skóra o wiele lepiej przyjmuje pigment.

Przeciwwskazania

 • Cukrzyca
 • Choroba nowotworowa
 • Nadciśnienie
 • Osoby zarażone HIV
 • Choroba krwi
 • Permanentna opryszczka
 • Ciąża i karmienie
 • Przyjmowanie sterydów
 • Wypełniacze ust krótko przed zabiegiem

Makijaż permanentny oczu

Zabieg idealnie sprawdzi się u Pań, które o każdej porze dnia pragną mieć żywe spojrzenie. Są miejsca, w których makijaż jest narażony na uszkodzenie jak choćby basen czy sauna. Makijaż permanentny oczu pozwoli na idealny wygląd oczu pomimo różnych przeszkód pojawiających się w trakcie dnia. Kreskę można wykonać na górnej oraz dolnej powiece.

 

Kreska górna zagęszczająca linię rzęs

Metoda polega na wprowadzaniu pigmentu w górną linię rzęs, wizualnie zagęszczając je. Efekt jest bardzo subtelny i naturalny. Metoda ta pasuje do urody każdej kobiety niezależnie od wieku. Dzięki kresce górnej uzyskujemy efekt gęstych rzęs. Kreska jest prowadzona na linii rzęs oraz między rzęsami. Metoda pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu oczu. Szczególnie polecana jest klientkom noszącym okulary oraz często odwiedzających ośrodki SPA.

Kreska dolna

Kreska na dolnej powiece w linii rzęs bardzo często stanowi idealne dopełnienie górnej kreski lub kreski dekoracyjnej. Nie jest to z całą pewnością zabieg dla każdej z Pań. Nasi specjaliści doradzą czy warto zastosować tę metodę. W przypadku klientek, którym radzimy wykonanie kreski dolnej uzyskujemy bardzo dobry efekt oczu.

Kto powinien rozważyć makijaż permanentny oczu?

Zabieg jest idealny dla aktywnych kobiet, które uprawiają sport. Dzięki zastosowaniu makijażu permanentnego oczu nieprzerwanie wyglądają pięknie i świeżo bez względu na litry wylewanego potu. Metoda ta świetnie się sprawdza również u kobiet noszących okulary oraz u alergików. Z doświadczenia wiemy, że makijaż permanentny oczu jest doskonały dla artystek oraz wszystkich kobiet, które nie mają czasu w ciągu dnia na poprawianie wyglądu, a chcą czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Grzybica – zwłaszcza jamy ustnej
 • Gronkowiec
 • Cukrzyca
 • Łuszczyca
 • Choroby oczu typu jaskra, gradówka, jęczmień
 • Stosowanie kwasu acetylosalicylowego 3 dni przed zabiegiem
 • Ciąża i karmienie

Zapraszamy na makijaż permanentny klientów z całej Warszawy – Usus, Bemowo, Ursynów, Mokotów, Włochy, Wola, Wilanów, Wawer, Żoliborz, Białołęka, Bielany, Ochota, Rembertów, Targówek, Praga, a także Piaseczna czy Pruszkowa.