Masaż próżniowy Warszawa Mokotów - dobra cena i opinie | FYoung
a

Masaż próżniowy Mokotów

Systematyczne i kompleksowe dbanie o swoje ciało i otaczanie go należytą troską jest w stanie przynieść wspaniałe rezultaty. Prezentujesz się nienagannie, dobrze czujesz się we własnej skórze i jesteś pełna energii do działania. Brzmi wspaniale? Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by mogło stać się to Twoją codziennością! Warto skorzystać w tym celu z zaawansowanego technologicznie rozwiązania, które zyskuje pozytywne opinie klientek w różnym wieku i o różnej sylwetce. Mowa o masażu próżniowym.

Co to jest masaż próżniowy?

Masaż próżniowy jest bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem, który wykonuje się przy pomocy specjalnego sprzętu. Jest nim głowica zasysająca lub bańka chińska. Klient przez cały czas znajduje się w wygodnej pozycji, leżąc na brzuchu lub plecach. Jak sama nazwa wskazuje, kluczowe jest wytworzenie próżni, która w wyniku nacisku mechanicznego oddziałuje na skórę oraz na mięśnie i naczynia limfatyczne.

Ciało jest ugniatane, co skutkuje stymulowaniem komórek do produkowania elastyny i kolagenu – naturalnych substancji występujących w organizmie, które odpowiadają za jędrność i elastyczność. Zwiększa się krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu proces transportowania i pozbywania się produktów przemiany materii i toksyn z organizmu jest przyspieszony i przebiega bez zakłóceń.

Masaż próżniowy dla mieszkańców Mokotowa w Warszawie

Zaciekawił Cię masaż próżniowy? Zapraszamy zatem do naszej kliniki w Warszawie. Wstąp do nas zwłaszcza, jeśli mieszkasz na Mokotowie, masz bowiem bardzo blisko. Zabieg nie potrwa długo, a po jego wykonaniu możesz spodziewać się następujących rezultatów:

  • przyspieszenie regeneracji skóry,
  • zmniejszenie się cellulitu,
  • zmniejszenie się obrzęków,
  • zlikwidowanie napięcia mięśniowego,
  • modelowanie sylwetki
  • wspomożenie metabolizmu.

Masaż można wykonywać właściwie na dowolnej części ciała. Brzuch, uda, ramiona, plecy – to tylko niektóre przykłady. Pierwsze efekty widać już po zakończonym zabiegu, jednak pełny obraz uzyskasz po zakończonej serii masaży. Zaleca się przynajmniej dwanaście masaży, które odbywają się co dwa lub co trzy dni.

Masaż próżniowy – rozwiązanie dla każdego?

Przed poddaniem się zabiegowi warto wypić sporą ilość wody, co sprawi, że uzyskane rezultaty będą jeszcze lepsze. Choć jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia, posiada kilka przeciwwskazań. Powinny zrezygnować z niego wszystkie osoby, które zmagają się z aktywnymi chorobami skóry oraz problemami z układem krążenia, takimi jak pękające naczynka czy żylaki. Istotnym przeciwwskazaniem jest również niewydolność wątroby i nerek.

Nie masz tego rodzaju problemów? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, byś poddał się zabiegowi! Jego cena jest atrakcyjna, a wykwalifikowana i doświadczona kadra naszych pracowników zadba o to, by udzielić Ci odpowiedzi na wszelkie niezbędne pytania i sprawić, byś czuł się w pełni komfortowo. Jeśli mieszkasz na Mokotowie, bez trudu odnajdziesz naszą klinikę, w której wykonujemy masaż próżniowy. Dojazd nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Serdecznie zapraszamy!