Masaż próżniowy Ursus - dobre ceny o opinie! | FYoung
a

Masaż próżniowy Ursus

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy sądzono, że masaż to zabieg dla wybranych. Dzisiaj każdy może korzystać z tego dobrodziejstwa. Masaż próżniowy działa i efektywnie i efektownie. O tym, że popularne masaże klasyczne czy relaksacyjne (aromaterapia) są skuteczne, nie trzeba nikogo przekonywać. Te zabiegi zbierają bowiem same dobre opinie. Warto natomiast przekonać się do korzystania z masażu próżniowego, o którym jeszcze nie wszyscy usłyszeli, a który zapewnia wyjątkowo wysoką skuteczność działania.

Masaż próżniowy – modelowanie ciała bez skalpela

Masaż próżniowy ma dobre opinie, a jego pozytywny wpływ potwierdzony jest badaniami. Amerykańskie Stowarzyszenie Masażu Leczniczego (American Massage Therapy Association, AMTA) przeprowadziło je wśród osób regularnie korzystających z niego. Sześć na dziesięć z nich chodzi na masaż, ponieważ pomaga im wyleczyć schorzenia i pozbyć się dolegliwości z tymi chorobami związanymi. Jednocześnie ponad 90% badanych przyznało, iż masaż zapewnia dobre samopoczucie.

Jeżeli uważasz, że kształtowanie figury zawsze musi wiązać się z zabiegiem chirurgicznym, a więc użyciem skalpela, to czas zmienić swoje poglądy. Masaż próżniowy, inaczej dermomasaż, stanowi efektywną metodę nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Nie tylko panie, które korzystają z tego masażu, ale i panowie, twierdzą, że pozwala powrócić do nienagannej figury. To możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego aparatu do masażu podciśnieniowego. Urządzenie wykonuje niemal cztery zabiegi jednocześnie: drenaż limfatyczny (usprawnienie przepływu krwi i limfy), poprawa układu krążenia, korekcja rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz ujędrnienie ciała.

Efekty masażu próżniowego

Kto zmaga się z dodatkowymi kilogramami, temu często towarzyszy także cellulit, czyli tzw. pomarańczowa skórka. Masaż próżniowy pomaga zredukować tenże cellulit albo zupełnie się go pozbyć. Zabieg pozwala ponadto na likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej np. z brzucha, pośladków, ud albo ramion, wspomagając przemianę materii. Osoby borykające się z bólami nóg, pleców i barków tak samo powinny korzystać z tego rodzaju masażu. Pomaga likwidować obrzęki stóp oraz całych nóg.

Dermomasaż regeneruje także skórę, gdyż zwiotczałej, zmęczonej cerze przywraca elastyczność. To dlatego polecany jest on także starszym osobom. Ze zmarszczkami i bruzdami też się rozprawia. Nawet osoby, które walczą z obrzękami pourazowymi i spowodowanymi m.in. dolegliwościami reumatycznymi, mogą zdecydować się na zabieg.

Masaż próżniowy Ursus Warszawa – zapraszamy

Do przeprowadzenia takiego zabiegu warto wybrać specjalistów. Masaż próżniowy, który oferujemy w salonie w Warszawie w Ursusie, cechuje profesjonalizm. Możesz zawitać tutaj prawie o każdej porze, od rana niemal do nocy, także w niedziele, po wcześniejszym umówieniu. Nie musisz fatygować się na miejsce w celu rezerwacji terminu masażu. Można to zrobić online.

Niektórzy korzystający z masażu próżniowego w Ursusie przekonują, że dostrzegają jego efekty już po pierwszym zabiegu. Oczekiwane skutki zauważysz na pewno po kilku zabiegach.