Masaż próżniowy (antycellulitowy) Warszawa - dobra cena | FYoung
a

Masaż Próżniowy Warszawa

masaż próżniowy

Ilość zabiegów: najlepsze efekty po 10 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 25 minut – 1,5 godziny

Cena od: ustalana indywidualnie

Częstotliwość powtarzania zabiegu: 1 -2 w tygodniu


Informacje na temat zabiegu

Masaż próżniowy Warszawa

Przeprowadzany w naszym salonie masaż próżniowy w Warszawie jest nowoczesną i bezbolesną metodą, dzięki której możliwe jest poprawienie jędrności skóry. Ten zabieg pomaga stworzyć piękną sylwetkę, a także w dużym stopniu minimalizuje dolegliwości związane z zatrzymywaniem wody w ciele. Dzięki ugniataniu skóry jest ona stymulowana do produkcji między innymi kolagenu, który pozytywnie wpływa na zwiększenie jędrności i elastyczności Twojej skóry.

Masaż próżniowy rekomenduje się między innymi dla osób, które zmagają się z nadmiarem cellulitu. Masażu próżniowy nie jest zabiegiem inwazyjnym, dlatego bez problemu może się na niego zdecydować większość osób. Oprócz swojej skuteczności w dbaniu o skórę masaż próżniowy, który wykonujemy, jest również bardzo przyjemnym zabiegiem, który dodatkowo może pomóc się odprężyć. Zabiegi wykonywane są przez naszych doświadczonych pracowników, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i zapewnieniu najlepszych warunków. Do masażu wykorzystujemy aparat do masażu Bio Vacuus.

Bio Vacuus to aparat do podciśnieniowego masażu dający możliwość wykonywania zabiegu przy pomocy specjalnych głowic. Metoda ta oparta jest na wytwarzaniu podciśnienia, które jest sterowane i kontrolowane przez mikroprocesor w urządzeniu. Ustawiając odpowiednią siłę ssania i stosując zróżnicowaną technikę masażu, można wykonać co najmniej 4 zabiegi: drenaż limfatyczny, regeneracje/poprawę krążenia krwi, ujędrnianie, specjalne zabiegi na rozszerzone naczynka krwionośne. Łącząc cztery wyżej wymienione techniki w jeden zabieg możemy uzyskać doskonałe rezultaty w walce z cellulitem.

Zabiegi można stosować w różnych miejscach ciała i przy różnych problemach takich jak:

 • cellulit
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • zwiotczała skóra
 • obrzęki nóg
 • ma kojący wpływ na bóle menstruacyjne
 • regeneracja skóry
 • odprężenie mięśni karku i barków
 • zapalenia (zakrzepowe zapalenie żylne)
 • niezidentyfikowane zmiany skórne
 • wilgotne dermatozy
 • ból (bolesne żylaki podudzi)

Masaż próżniowy efekty

Część z efektów występujących po masażu próżniowym jest widoczna już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu. Poprawia się krążenie krwi, a skóra zostaje wygładzona. W przypadku efektów związanych z modelowaniem sylwetki i walką z cellulitem należy wykonać kilka zabiegów.

Masaż próżniowy cena

Cena masażu próżniowego w Warszawie, wykonywanego w naszym salonie, jest ustalana indywidualnie. Ma to związek między innymi z ilością zabiegów, które trzeba będzie przeprowadzić. Zawsze staramy się zapewnić jak najlepsze warunki cenowe dla naszych klientów.

Masaż próżniowy opinie

Przeprowadzane przez nas zabiegi masażu próżniowego cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród osób, które miały okazję skorzystać z naszej oferty. Nasze klientki podkreślają przede wszystkim komfort podczas zabiegu, a także widoczne efekty.