Mezoterapia bezigłowa z tlenem Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

Mezoterapia Bezigłowa z Tlenem

Informacje na temat zabiegu

to zabieg z wykorzystaniem hiperbarycznego tlenu połączonego z wprowadzaniem w skórę skoncentrowanych składników aktywnych kwasy hialuronowego , enzymów , aminokwasów , witamin A,C,E, , lub też samego tlenu . Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych. Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu nie powoduje żadnych niepożądanych efektów – to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia. Zabieg można wykonywać co tydzień przez kilka tygodni z rzędu

  • oxy mezoterapia bezigłowa
  • ampułka z serum
  • maska kojąca
  • krem ochronny

Mezoterapia bezigłowa z tlenem – Warszawa

Mezoterapia bezigłowa z tlenem jest wspaniałym zabiegiem, który wykonywany przez specjalistów w naszej klinice wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami ze strony odwiedzających nas pacjentów. Dzięki możliwości uzyskania spektakularnych efektów – zabieg zdobywa coraz więcej pozytywnych opinii, które przekładają się na zwiększenie jego popularności. Jest to doskonałe rozwiązanie chwalone za skuteczność, bezbolesność oraz brak widocznych podrażnień wpływający na możliwość normalnego funkcjonowania w kolejnych dniach po jego wykonaniu.

W naszej klinice medycyny estetycznej oferujemy mezoterapię bezigłową z tlenem w korzystnej dla pacjenta cenie, która nie nadwyręży jego budżetu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna w procesie podejmowania decyzji jest cena, dlatego staramy się zapewnić pacjentom atrakcyjną ofertę, z której będą zadowoleni. Korzystnym wyborem jest podjęcie decyzji o wykupieniu całego pakietu zabiegów, ponieważ przekłada się to na oszczędność oraz uzyskanie najlepszych rezultatów.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań odnośnie mezoterapii bezigłowej z tlenem w Warszawie warto się z nami skonsultować. W trakcie rozmowy doradzimy Państwu odpowiedni zabieg oraz pomożemy w dokonaniu optymalnego wyboru, z którego będziecie Państwo całkowicie usatysfakcjonowani. Każdego dnia służymy profesjonalną poradą oraz cennymi wskazówkami, które mogą być kluczowe w procesie decyzyjnym.