Mezoterapia igłowa Bielany - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Bielany

MEZOTERAPIA IGŁOWA BIELANY

Mezoterapia igłowa to minimalnie inwazyjna procedura, w której szereg bardzo drobnych zastrzyków witamin, minerałów i koktajli aminokwasowych jest dostarczanych do mezodermalnej warstwy skóry. Ten napar z doświadczonych składników odżywia i odmładza skórę, jednocześnie stymulując produkcję kolagenu i elastyny, które są niezbędne dla naturalnej elastyczności skóry.

Czas zabiegu wynosi około trzydziestu minut i chociaż nie jest bolesny, może być nieco niekomfortowy, więc można zastosować krem ​​znieczulający, jeśli skóra jest nieco wrażliwa. Przy minimalnym przestoju – może pojawić się trochę siniaków i obrzęków, ale efekt ten będzie krótkotrwały i powinien ustąpić w ciągu 24 godzin – skóra stanie się bardziej promienna, nawilżona, odżywiona i jędrniejsza – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Zaleca się kurs 6-8 sesji co dwa tygodnie z zabiegami podtrzymującymi 1-2 razy w roku.

Mezoterapia igłowa może natychmiast poprawić matową, zmęczoną skórę i powierzchowne zmarszczki, ale może również pomóc w spowolnieniu krążenia krwi, pomagając ciału wypłukać starzejące się toksyny. Zabieg ten może być również stosowany w celu rozwiązania problemów związanych z pigmentacją, leczenia blizn po trądziku i może być łączony w celu wzmocnienia efektów innych zabiegów estetycznych, takich jak botoks lub wypełniacze. Warto również wspomnieć o tym, że zabieg jest dostępny w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu wiele osób może sobie pozwolić na skorzystanie z tego typu usługi.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Bielany – Zapisz się na zabieg. 

mezoterapia igłowa Warszawa