Mezoterapia igłowa Piaseczno - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Piaseczno

MEZOTERAPIA IGŁOWA KWASEM HIALURONOWYM

Medycyna estetyczna posiada wiele zabiegów, które mogą poprawić wygląd i pozwolić na zatrzymanie czasu. Wśród popularnych zabiegów znajdują się takie jak np. mezoterapia igłowa z zastosowaniem kwasu hialuronowego czy zabiegi pomagające likwidować niekomfortowe dolegliwości, np. pocenie się (leczenie nadpotliwości).

Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – na czym polega?
Mezoterapia igłowa z wstrzyknięciem kwasu hialuronowego pozwala na dostarczenie do skóry składnika, który poprawia jej wygląd. Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmie składnikiem, ale po 25. roku życia jego ilość zaczyna spadać. Wówczas pojawiają się pierwsze zmarszczki a skóra traci elastyczność.
Dostarczenie w warstwy podskórne kwasu hialuronowego pozwala pobudzić komórki do regeneracji. Mezoterapia igłowa polega na wykonaniu wielu mikroiniekcji, zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych na utratę kwasu hialuronowego.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej
W efekcie przeprowadzonej mezoterapii zauważa się widoczną poprawę wyglądu skóry, a przede wszystkim likwidację zmarszczek. W efekcie zyskuje się bardziej promienny i młodzieńczy wygląd. Poprawia się też mikrokrążenie w skórze i jej nawilżenie, co ma znaczenie w zakresie zachowania młodego wyglądu. Właściwe nawilżenie pozwala na zachowanie skóry w nienagannych stanie.
Zabieg powoduje też redukcję bruzd nosowo-wargowych, które wyglądają nieestetycznie i optycznie dodają lat. Znacząco zwiększa się też zagęszczenie skóry i jej odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Jak wygląda przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w Klinice Forever Young?

  1. Spotkanie konsultacyjne z lekarzem medycyny estetycznej w celu zakwalifikowania do zabiegu, wykluczenia przeciwskazań i doradzenia optymalnego preparatu. Na spotkaniu otrzymujecie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
  2. Znieczulenie miejscowe w celu poprawienia komfortu. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.
  3. Umycie, wysuszenie i zdezynfekowanie miejsca docelowego.
  4. Wykonanie iniekcji śródskórnej wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej za pomocą sterylnej, jednorazowej igły. Zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut.
  5. Pojawiające się ślady na skórze powinny ustąpić po 24-48 godzinach. Następnego dnia można zastosować już makijaż mineralny.
  6. Zalecenia co do częstotliwości wykonania zabiegu.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Piaseczno. Zapraszamy!