Mezoterapia igłowa Ochota - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Ochota

MEZOTERAPIA IGŁOWA KWASEM HIALURONOWYM

Mezoterapia igłowa obok takich zabiegów jak np. korekta nosa czy powiększanie ust staje się obecnie coraz bardziej popularna. Wynika to z faktu coraz większego przykładania wagi do nienagannego wyglądu na co dzień i pozbywania się oznak starzenia skóry, przesuszenia i nieetycznych zmarszczek, które optycznie dodają lat.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?
Mezoterapii igłowa to bezbolesny zabieg odbywający się pod znieczuleniem miejscowym. Trwa około kilkudziesięciu minut i przeprowadza go lekarz medycyny estetycznej.
W trakcie zabiegu pacjentowi podaje się gęste składniki odżywcze w okolice twarzy, zwłaszcza w newralgiczne miejsca, narażone na zmarszczki i pogorszenie jędrności skóry. Aplikowany kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny, ponieważ występuje naturalnie w organizmie.
Po zabiegu możliwy jest niewielki obrzęk, który nie ma jednak wpływu na powodzenie samego zabiegu. Znika on w około 24 do 48 godzin i, co ważne nie utrudnia codziennego funkcjonowania.

Efekty zabiegu
Do atutów przeprowadzanego zabiegu należy przede wszystkim szybka poprawa wyglądu skóry i jej właściwego napięcia. Obserwowana jest też szybka rewitalizacja skóry, dzięki iniekcji do skóry właściwej. W efekcie zmarszczki są znacznie mniej widoczne, co sprzyja odzyskaniu młodego wyglądu i promiennej cery.
Co istotne mezoterapia igłowa z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest nieinwazyjnym zabiegiem. Nie wymaga długiej rekonwalescencji, ponieważ nie jest to zabieg chirurgiczny, po którym długo odzyskuje się kondycję fizyczną i psychiczną.

Jak wygląda przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w Klinice Forever Young?

  1. Spotkanie konsultacyjne z lekarzem medycyny estetycznej w celu zakwalifikowania do zabiegu, wykluczenia przeciwskazań i doradzenia optymalnego preparatu. Na spotkaniu otrzymujecie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
  2. Znieczulenie miejscowe w celu poprawienia komfortu. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.
  3. Umycie, wysuszenie i zdezynfekowanie miejsca docelowego.
  4. Wykonanie iniekcji śródskórnej wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej za pomocą sterylnej, jednorazowej igły. Zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut.
  5. Pojawiające się ślady na skórze powinny ustąpić po 24-48 godzinach. Następnego dnia można zastosować już makijaż mineralny.
  6. Zalecenia co do częstotliwości wykonania zabiegu.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Ochota – . Zapraszamy!