Mezoterapia igłowa Warszawa Włochy - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Warszawa Włochy

MEZOTERAPIA IGŁOWA KWASEM HIALURONOWYM

Zabieg mezoterapii igłowej uważany jest obecnie za jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, obok takich jak np. leczenie nadpotliwości czy wolumetria twarzy. Wiąże się to z faktem, że pozwala szybko poprawić wygląd skóry i zredukować oznaki starzenia. Jest ponadto bezpieczny i bezbolesny dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia.

Mezoterapia igłowa – wskazania do przeprowadzenia zabiegu
Zabieg mezoterapii igłowej polecany jest kobietom i mężczyznom, u których zauważa się widoczne pogorszenie stanu skóry twarzy i oznaki jej starzenia się. Wiąże się to z zanikiem kwasu hialuronowego, co występuje w sposób naturalny w organizmie po 25. roku życia. Wówczas też pojawiają się pierwsze bruzdy, skóra staje się sucha i odwodniona oraz przestarzała. U każdego może odbywać się to inaczej z uwagi na osobiste predyspozycje i czynniki genetyczne, jednak ubytki kwasu hialuronowego dotykają każdego, niezależnie od płci.
Zabieg mezoterapii igłowej pozwala na dostarczenie pod warstwy skórne składnika, który szybko poprawia jej kondycję i wygląd, poprawiając też mikrokrążenie i nadając promiennego wyglądu.

Efekty zabiegu
Już po około dwóch dobach po zabiegu widoczne są efekty. Znika wówczas obrzęk i opuchlizna, a skóra jest wyraźnie bardziej napięta i jędrna. Mniej widoczne są zmarszczki i bruzdy nosowo – wargowe, które optycznie postarzały twarz.
Efektem zabiegu jest również widoczne zagęszczenie skóry i poprawa jej kondycji oraz regeneracja. Optycznie wygląda ona na młodszą, a cała twarz zyskuje promienności i świeżego wyglądu. Poprawia się również mikrokrążenie.

Jak wygląda przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w Klinice Forever Young?

  1. Spotkanie konsultacyjne z lekarzem medycyny estetycznej w celu zakwalifikowania do zabiegu, wykluczenia przeciwskazań i doradzenia optymalnego preparatu. Na spotkaniu otrzymujecie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
  2. Znieczulenie miejscowe w celu poprawienia komfortu. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.
  3. Umycie, wysuszenie i zdezynfekowanie miejsca docelowego.
  4. Wykonanie iniekcji śródskórnej wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej za pomocą sterylnej, jednorazowej igły. Zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut.
  5. Pojawiające się ślady na skórze powinny ustąpić po 24-48 godzinach. Następnego dnia można zastosować już makijaż mineralny.
  6. Zalecenia co do częstotliwości wykonania zabiegu.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Warszawa Włochy – Zapraszamy!