Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym Warszawa | fyoung.pl
a

Mezoterapia Igłowa Warszawa

mezoterapia igłowa Warszawa


Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! najlepsze po 3 tygodniach! 

Cena: od 500 zł 

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 3 tygodnie 


Informacje na temat zabiegu

Po 25 roku życia poziom kwasu hialuronowego w naszej skórze zaczyna spadać, co przyczynia się do jej starzenia. Dostarczanie go bezpośrednio do skóry powoduje wyraźną poprawę stanu skóry – wstrzyknięcie kwasu hialuronowego powoduje pobudzenie komórek, które się regenerują. Mezoterapia igłowa polega na wykonaniu licznych mikroiniekcji ze szczególnym uwzględnieniem problematycznych obszarów. Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym, co wpływa na poprawę jego komfortu.

Podawanie kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczne i gwarantuje satysfakcjonujące efekty. Co istotne do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej i wykluczenie przeciwwskazań, które mogłyby być zagrożeniem dla pacjentki. Są to przede wszystkim ciąża, opryszczka, cukrzyca, nowotwory czy stosowanie aspiryny. Zabieg może być stosowany przez cały rok. Nie występuje tu problem nadwrażliwości na słońce. Mezoterapię igłową stosuje się na powiekach, twarzy, szyi czy dekolcie, a także w tych wszystkich miejscach, gdzie skóra straciła jędrność. Nie ma tu znaczenia typ skóry, zabieg może być wykonywany również w przypadku wyjątkowo cienkiej skóry.

Szczegóły zabiegu

Sam zabieg mezoterapii igłowej nie jest bolesny i w przypadku twarzy trwa kilkadziesiąt minut. Polega na stosunkowo gęstym podawaniu substancji odżywczych w okolice poddawane rewitalizacji. Po zabiegu możliwe jest wystąpienie niewielkiego obrzęku, jednak nie przeszkadza to w codziennym funkcjonowaniu. Po 48 godzinach nie powinno być śladu po zabiegu. Niewątpliwie atutem mezoterapii igłowej jest szybka rewitalizacja skóry, dzięki iniekcji do skóry właściwej. Poza tym nie jest to zabieg chirurgiczny, a więc nie ma tu problemu długiej rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa poza poprawą wyglądu skóry pozytywnie wpływa również na niedobory witamin i minerałów. Efektem zabiegu jest zauważalna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie, a także pogrubienie naskórka. W celu uzyskania zamierzonego wyglądu skóry zaleca się serie kilku zabiegów co 3 tygodnie, a także zabiegi podtrzymujące raz na kilka miesięcy.

Mezoterapia igłowa – znany zabieg od lat

Mimo, że zabieg mezoterapii igłowej zyskuje na popularności zwłaszcza w ostatnich latach to nie jest to jedynie moda dzisiejszych czasów. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny i stosowany w medycynie od ponad 60 lat. Po raz pierwszy został wykonany we Francji w 1952 przez Michaela Pistora. Przez wiele lat mezoterapia igłowa cieszyła się dużym powodzeniem wśród lekarzy dermatologów. Dziś jest przede wszystkim znana jako niezwykle skuteczny i szybki sposób na poprawę rewitalizacji skóry. Stosowany jest przez profesjonalne gabinety medycyny estetycznej będąc jednym z najchętniej wybieranych przez pacjentów zabiegów.

Jak wygląda przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w Klinice Forever Young?

 1. Spotkanie konsultacyjne z lekarzem medycyny estetycznej w celu zakwalifikowania do zabiegu, wykluczenia przeciwskazań i doradzenia optymalnego preparatu. Na spotkaniu otrzymujecie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
 2. Znieczulenie miejscowe w celu poprawienia komfortu. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.
 3. Umycie, wysuszenie i zdezynfekowanie miejsca docelowego.
 4. Wykonanie iniekcji śródskórnej wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej za pomocą sterylnej, jednorazowej igły. Zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut.
 5. Pojawiające się ślady na skórze powinny ustąpić po 24-48 godzinach. Następnego dnia można zastosować już makijaż mineralny.
 6. Zalecenia co do częstotliwości wykonania zabiegu.
 • zmarszczki
 • bruzdy
 • skóra sucha, odwodniona, poszarzała
 • ścieńczenie, zwiotczenie skóry
 • likwidacja zmarszczek
 • redukcja bruzd nosowo-wargowych
 • zagęszczenie skóry
 • intensywne nawilżenie
 • regeneracja skóry
 • poprawa mikrokrążenia w skórze
 • opryszczka w fazie aktywnej
 • ciąża, laktacja
 • cukrzyca (szczególnie nieuregulowana)
 • infekcje skórne
 • choroba nowotworowa
 • leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

[/vc_column_text][/vc_tta_section]

[/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]