Mezoterapia igłowa Wawer - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Wawer

MEZOTERAPIA IGŁOWA WAWER

Od wielu lat medycyna estetyczna cieszy się zaufaniem wielu ludzi, którzy przy jej pomocy starają się ukryć defekty skóry czy odmłodzić się. Moda na zabiegi upiększające dotarła do Polski z zachodu, gdzie cieszą się one stale rosnącą popularnością. Najchętniej i najczęściej korzystają z tego kobiety, które głównie preferują terapię z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Bardzo popularnym zabiegiem jest mezoterapia igłowa, która ma na celu odmłodzić skórę. Polega ona na mikroiniekcji w miejscach gdzie występują zmarszczki lub skóra straciła swoją jędrność. Zabieg mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczny, jednak jak przed każdym należy skonsultować się najpierw ze specjalistą, który potwierdzi, że nie ma żadnych przeciwwskazań.

Sam zabieg mezoterapii igłowej jest krótki i trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, w zależności od tego, ile nakłuć trzeba wykonać. W przypadku twarzy może to trwać nawet krócej. Terapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest niewątpliwie jednym z najlepszych zabiegów wspomagających kondycję skóry. Stosuje się ją również w okolicach dekoltu, powiek, szyi, a także w innych miejscach, w których skóra nie jest już tak jędrna.

Specjaliści w Klinice Medycyny Estetycznej Forever Young gwarantują wysoką jakość usług. Efekty są widoczne niemalże od razu. Skóra staje się jędrniejsza, bardziej odżywiona i uzupełniona w minerały oraz witaminy. Mezoterapię igłową warto przeprowadzać systematycznie, dzięki czemu kondycja skóry będzie jeszcze lepsza.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Wawer – zapraszamy. 

mezoterapia igłowa Warszawa