Mezoterapia igłowa Wilanów - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Wilanów

SKUTECZNA MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne wśród ludzi. Do jednych z najczęściej wybieranych należy mezoterapia igłowa, która polega na wstrzykiwaniu pod skórę kwasu hialuronowego. Jego zadaniem jest ujędrnianie skóry, co przekłada się korzystnie na jej wygląd.

Zabiegi mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym w Klinice Medycyny Estetycznej Forever Young wykonywane są przez najlepszych specjalistów gwarantujących najwyższą jakość usług.

Sam zabieg trwa kilkadziesiąt minut, a pierwsze efekty są widoczne już po jego zakończeniu. Wykonywanie mikroiniekcji powoduje pobudzenie komórek skóry do jej regeneracji. Przed rozpoczęciem czynności zabiegowych stosowane jest znieczulenie miejscowe, które w znaczącym stopniu podnosi komfort operacji.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego należy do bezpiecznych zabiegów i gwarantuje zadowalające efekty. Jednak każda wizyta poprzedzona jest konsultacją ze specjalistą lekarzem, który będzie wykonywał zabieg.

Mezoterapia igłowa powszechnie stosowana jest w miejscach gdzie najczęściej pojawiają się zmiany skórne w postaci zmarszczek. Są to między innymi:

 • dekolt,
 • twarz,
 • szyja,
 • powieki,
 • wszystkie miejsca, w których skóra straciła swoją jędrność.

Podawanie kwasu hialuronowego oprócz pozytywnych efektów estetycznych również odżywia skórę oraz uzupełnia niedobory witamin i minerałów. W celu otrzymania optymalnych wyników zaleca się wykonywanie zabiegu co trzy tygodnie, a w późniejszym okresie raz na kilka miesięcy w celu podtrzymania efektów.

Jak wygląda przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w Klinice Forever Young?

 1. Spotkanie konsultacyjne z lekarzem medycyny estetycznej w celu zakwalifikowania do zabiegu, wykluczenia przeciwskazań i doradzenia optymalnego preparatu. Na spotkaniu otrzymujecie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
 2. Znieczulenie miejscowe w celu poprawienia komfortu. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.
 3. Umycie, wysuszenie i zdezynfekowanie miejsca docelowego.
 4. Wykonanie iniekcji śródskórnej wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej za pomocą sterylnej, jednorazowej igły. Zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut.
 5. Pojawiające się ślady na skórze powinny ustąpić po 24-48 godzinach. Następnego dnia można zastosować już makijaż mineralny.
 6. Zalecenia co do częstotliwości wykonania zabiegu.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Wilanów – Zapraszamy.

mezoterapia igłowa Warszawa