Mezoterapia igłowa Wola - Forever Young
a

Mezoterapia Igłowa Wola

MEZOTERAPIA IGŁOWA WOLA

Mezoterapia igłowa to technika, która wykorzystuje zastrzyki witamin, enzymów, hormonów i ekstraktów roślinnych w celu odmłodzenia i napięcia skóry, a także usunięcia nadmiaru tłuszczu. Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością.

Technika wykorzystuje bardzo drobne igły, aby wykonać serię zastrzyków w środkową warstwę skóry. Ideą mezoterapii jest to, że koryguje podstawowe problemy, takie jak słabe krążenie i stany zapalne, które powodują uszkodzenie skóry. Nie ma standardowej formuły dla substancji wstrzykiwanych w mezoterapii. Lekarze stosują wiele różnych rozwiązań, w tym: leki na receptę, takie jak leki rozszerzające naczynia i antybiotyki. Wykorzystać również można napary ziołowe.

Kwas hialuronowy z czasem zaczyna maleć, dzięki czemu skóra się starzeje. Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczna, a także daje rewelacyjne efekty. Mezoterapia nie jest tak inwazyjnym zabiegiem jak liposukcja. Nie ma nacięć. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest przede wszystkim: ciąża, cukrzyca, infekcje skórne, choroba nowotworowa, opryszka oraz przyjmowanie niektórych leków.

Mezoterapia to obiecujący zabieg usuwania zmarszczek i modelowania ciała, w pełni bezpieczny jeśli jest wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej. Efekty widać praktycznie natychmiast – co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla wielu osób. Zabieg przeznaczony jest nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Oprócz leczenia zmarszczek i usuwania niechcianego tłuszczu mezoterapia jest również stosowana w leczeniu wypadania włosów.

WSKAZANIA:
– zmarszczki
– bruzdy
– skóra sucha,odwodniona, poszarzała
– ścieńczenie, zwiotczenie skóry

EFEKTY:
– likwidacja zmarszczek
– redukcja bruzd nosowo-wargowych
– zagęszczenie skóry
– intensywne nawilżenie
– regeneracja skóry
– poprawa mikrokrążenia w skórze

PRZECIWWSKAZANIA:
– opryszczka w fazie aktywnej
– ciąża, laktacja
– cukrzyca ( szczególnie nieuregulowana)
– infekcje skórne
– choroba nowotworowa
– leki zmniejszające krzepliwość krwi ( np. Aspiryna)

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału

W celu uzyskania precyzyjnych informacji o zabiegu bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 731 810 810 lub pisząc na adres klinika@fyoung.pl.

Mezoterapia igłowa Wola – Zapisz się na zabieg. 

mezoterapia igłowa Warszawa