Mezoterapia mikroigłowa Warszawa - cena, opinie, efekty | fyoung.pl
a

Mezoterapia Mikroigłowa Warszawa


Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 1 godzina 

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 3 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg prowadzący do pobudzenia i regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych poprzez mechaniczną stymulację. Podczas zabiegu skóra zostaje zassana do wnętrza specjalnie zaprojektowanej głowicy poprzez działanie próżni. W tym czasie mikroigły wytwarzają w skórze setki mikrokanałów.

Mikronakłuwanie jest mniej bolesne i bardziej dokładne niż przy zastosowaniu tradycyjnego rollera.

Mikronakłucia przyczyniają się do tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Dodatkowo podczas mezoterapii mikroigłowej zostają wprowadzone do głębszych warstw naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki zostają spłycone, nawilżenie natomiast zdecydowanie zwiększone.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg niechirurgiczny, który umożliwia dostarczenie skórze wartościowych składników odżywczych. Mikronakłucia wykonuje się przy pomocy odpowiednich igieł, powodujących tworzenie się mikrokanalików. Przez pewien czas pozostają one otwarte, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie do nich wybranych substancji. Mezoterapia najczęściej wybierana jest przez osoby posiadające cerę odwodnioną, wymagającą odżywienia. Na ten zabieg decydują się także panie z przebarwieniami słonecznymi, delikatnymi bliznami oraz cellulitem.
Dzięki mezoterapii mikroigłowej skóra w krótkim czasie wchłania nawet 90% wybranej substancji. Należy zaznaczyć, że proces jest w pełni sterylny i kontrolowany, dzięki czemu nie zagraża zdrowiu pacjentów. Ponadto mezoterapia nie wymaga rekonwalescencji, przez co po zabiegu można wrócić od razu do codziennych czynności.

Mezoterapia mikroigłowa – Warszawa. Jak wygląda zabieg?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej rozpoczyna się od oczyszczenia skóry. Następnie nakładane są kosmetyki charakteryzujące się odpowiednimi właściwościami. W kolejnym kroku substancje wprowadza się w głębsze warstwy skóry i pozostawia się je do wchłonięcia. Po zabiegu pacjent może zdecydować się na nałożenie maseczki w celu zminimalizowania zaczerwienień. Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest szybki i prawie bezbolesny.

Mezoterapia mikroigłowa głowy – Warszawa. Zalecenia

Również mezoterapia mikroigłowa skóry głowy, w Warszawie oferowana przez nasz gabinet, staje się coraz popularniejsza, ponieważ wpływa korzystnie na wygląd włosów, kondycję cebulek, ogranicza łojotok i zapobiega łysieniu. Ilość oraz częstotliwość zabiegów dostosowuje się indywidualnie do potrzeb klienta. Z tego względu najlepiej umówić się na konsultację, podczas której specjalista oceni stan skóry i dobierze indywidualną terapię. Zazwyczaj najlepsze efekty widoczne są po około czterech zabiegach, wykonywanych do 3–4 tygodnie. Osoby w wieku 25–30 lat mogą zdecydować się na jednorazową mezoterapię mikroigłową w celach pielęgnacyjnych.

 • skóra sucha, cienka, wrażliwa, płytko unaczyniona
 • zmarszczki,
 • utrata jędrnośći skóry.
 • opryszczka w stanie aktyenym,
 • infekcje grzybicze,
 • ciążą,
 • przerwana ciągłość naskórka

Mezoterapia mikroigłowa w Warszawie – efekty

 • głębokie nawilżenie skóry,
 • spłycenie zmarszczek,
 • poprawa elastyczności, jędrności skóry,
 • odmłozenie okolic oczu,
 • wygładzenie, rozjaśnienie naskórka,
 • regeneracja skóry
 • zwężenie porów

Mezoterapia igłowa Warszawa – opinie

Oferowane przez nas zabiegi wyróżniają się nie tylko profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdej odwiedzającej nas osoby, ale również bardzo dobrymi opiniami będącymi wynikiem uzyskania niesamowitych efektów. Nasi pacjenci chwalą sobie mikrodermabrazję wykonywaną przez naszych specjalistów za jego skuteczne i efektowne działanie oraz uzyskanie w szybkim czasie pożądanych rezultatów.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci wychodzili od nas usatysfakcjonowani ze stanu swojej skóry. Zależy nam na Państwa poczuciu komfortu i doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie znaczenie ma dla niego wygląd cery. Jeśli chcecie Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących zabiegu lub zadać nam nurtujące pytanie, warto się z nami skontaktować w celu uzyskania cennej porady.