Mezoterapia Nucleofill Warszawa - cena i opinie | FYoung
a

Mezoterapia Nucleofill Warszawa

Y6fUOdjA
WbewZ6AA

Ilość zabiegów:  4

Czas trwania zabiegu: 3060 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 2-4 tygodnie

Cena NUCLEOFIL MEDIUM:  jeden zabieg 750zł, 4 zabiegi 2600 zł

Cena NUCLEOFILL STRONG: jeden zabieg 800 zł, 4 zabiegi  2800 zł

NUCLEOFILL SOFT PLUS / OKOLICE OCZU:  jeden zabieg 900 zł, 4 zabiegi 3200 zł


Informacje na temat zabiegu

Mezoterapia Nucleofill Warszawa

Nucleofill jest preparatem odgrywającym istotną rolę w biostymulacji i odnowie skóry i stosowany jest w celu niwelowania objawów starzenia. Skóra po zabiegu nucleofillem jest ujędrniona i nawilżona, a substancje zawarte preparacie działają na trzech poziomach – liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. Mezoterapia Nucleofill, która wykonywana jest w naszej klinice w Warszawie sprawia, że procesy regeneracyjne skóry mają charakter długoterminowy, dając bardzo dobre rezultaty.

Przebieg zabiegu Mezoterapii Nucleofill

Przed zabiegiem Mezoterapii Nucleofill wymagane jest odbycie wstępnej konsultacji lekarskiej w naszej klinice. Podczas pierwszej wizyty omawiamy stan zdrowia pacjenta, a także poznajemy jego oczekiwania oraz potrzeby. Jeśli nie ma przeciwwskazań do zabiegu, możemy rozpocząć mezoterapię lub umówić się na inny termin.

Podczas Mezoterapii lekarz wprowadza drogą iniekcji Nucleofill. W czasie zabiegu pacjent może odczuwać delikatne mrowienie i ukłucia. Tuż po zabiegu można bez przeszkód wrócić do codziennych aktywności.  

Zwykle, aby uzyskać pożądany efekt Mezoterapii Nucleofill, trzeba przejść kilka zabiegów. Gdy pacjent osiąga oczekiwany rezultat, spotykamy się na wizycie kończącej, w czasie której zalecamy, jakie działania należy podejmować, aby jak najdłużej cieszyć się uzyskanymi efektami.  

Działanie Mezoterapii Nucleofill

Mezoterapia Nucleofill działa:

 • liftingująco w czasie zabiegu dochodzi do intensywnej stymulacji fibroblastów. Prowadzi to do zwiększenia produkcji elastyny i kolagenu typu I. Podczas tego procesu fibroblasty dojrzewają do miofibroblastów i w efekcie dochodzi do liftingu i rewitalizacji skóry.
 • antyoksydacyjnie – makrocząstki polimeryczne, z których składa się Nucleofill, cechują się zdolnością do szybkiego i skutecznego niwelowania wolnych rodników powstających w wyniku wytwarzania się stresu oksydacyjnego. Oznacza to, że zabieg mezoterapii Nucleofil usuwa negatywne rezultaty palenia papierosów, stresu i nadmiernej ekspozycji skóry twarzy na słońce. 
 • nawilżającoproces intensywnego nawodnienia tkanek jest osiągalny za sprawą wiązania wody przez hydrofilowe grupy pojedynczych nukleotydów. Dzięki temu procesowi skóra po zabiegu jest intensywnie nawilżona i uelastyczniona.

Jakie efekty daje zabieg Mezoterapia Nucleofill?

 • widoczna redukcja objawów starzenia skóry
 • naturalny efekt odmładzający bez ingerencji w rysy twarzy

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu Mezoterapia Nucleofill?

 • zmarszczki i widoczne objawy starzenia się skóry;
 • ziemista cera pozbawiona blasku;
 • utrata elastyczności i brak nawilżenia skóry;
 • fotostarzenie i fotouszkodzenie skóry;
 • rozstępy i blizny

Mezoterapia Nucleofill – wskazania po zabiegu

Zabieg mezoterapii jest bezpieczny i zwykle nie wywołuje poważnych skutków ubocznych. Jednak u niektórych pacjentów mikroukłucia mogą spowodować delikatne podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Zazwyczaj objawy te ustępują po kilku dniach od wykonania zabiegu. Należy jednak pamiętać o odpowiednim pielęgnowaniu skóry po Mezoterapii Nucleofill.

Przede wszystkim trzeba utrzymywać miejsca iniekcji w czystości. Ponadto przez pierwszą dobę nie wolno wykonywać makijażu. Przez ok. 3 doby po zabiegu należy zrezygnować z korzystania z basenów, saun, jacuzzi oraz brania gorących kąpieli i uprawiania sportu. 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Mezoterapia Nucleofill?

 • zaburzenia krzepnięcia i choroby krwi oraz ogólnoustrojowe schorzenia;
 • nowotwory  i choroby autoimmunologiczne;
 • opryszczka i infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu;
 • ciąża i laktacja;
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych

Mezoterapia Nucleofill – opinie klientek

Mezoterapia Nucleofill cieszy się świetnymi opiniami. Nasze pacjentki są zachwycone efektami, jakie udaje się osiągnąć podczas tego zabiegu. Panie podkreślają, że ich skóra po mezoterapii stała się elastyczna, jędrna, napięta i pełna blasku. Wiele pacjentów zauważa również, że po zabiegu ich zmarszczki zostały znacznie zredukowane, a przebarwienia nie są tak mocno widoczne. Jeśli Ty również chcesz cieszyć się tak niezwykłymi efektami, odwiedź naszą klinikę medycyny estetycznej w Warszawie.