Mikrodermabrazja Warszawa Centrum - Forever Young
a

Mikrodermabrazja Warszawa Centrum

Mikrodermabrazja  to zabieg, który polega na złuszczaniu warstwy rogowej naskórka i aktywowaniu funkcji biochemicznych skóry. Taka kuracja jest mało inwazyjna, ale może powodować lekkie uczucie pieczenia. Jednak niesamowite rezultaty wynagradzają ten drobny dyskomfort. Mikrodermabrazja oferowana przez nas mieszkańcom dzielnicy Centrum w Warszawie powoduje, że skóra jest wyraźnie odmłodzona i oczyszczona.

Mikrodermabrazja w Centrum Warszawy – wskazania do zabiegu

Mikrodermabrazja, którą proponujemy mieszkańcom Centrum Warszawy i nie tylko, polecana jest właściwie każdej osobie, która ma problemy ze skórą. Kurację można stosować nie tylko na twarz, ale też szyję, dekolt, plecy, ramiona, a także nogi i pośladki. Mikrodermabrazja to też jeden z niewielu zabiegów, które mogą wykonywać kobiety w ciąży. Zabieg najczęściej zaleca się klientom, którzy walczą z trądzikiem, zaskórnikami, prosakami, plamy pigmentacyjnymi, przebarwieniami słonecznymi, szorstkim, zrogowaciałym naskórkiem, rozstępami, bliznami oraz cellulitem.

Mikrodermabrazja – przeciwskazania do zabiegu

Mikrodermabrazja przeprowadzana w naszej klinice nie jest zbyt inwazyjnym zabiegiem, ale nie może być wykonywana w każdej sytuacji. Przede wszystkim nie powinno się jej przeprowadzać w przypadku chorób skóry wywołanych przez bakterie, grzyby lub wirusy. Wszystko dlatego, że w trakcie zabiegu mogą one zostać rozniesione na zdrowe fragmenty skóry. Do najważniejszych przeciwwskazań w przypadku tego zabiegu zalicza się:

  • opryszczkę,
  • intensywne odmiany trądziku – również trądzik różowaty,
  • łuszczycę,
  • egzemę,
  • cukrzycę,
  • czyraki, owrzodzenia, nadżerki,
  • zabiegi operacyjne związane z obecnością ran lub świeżych blizn,
  • przyjmowanie niektórych leków, głównie – przeciwzakrzepowych i światło-uczulających.

Mikrodermabrazja – jak przebiega zabieg?

Jest to kuracja, która przebiega w kilku etapach. Na początku skóra zostaje oczyszczona z resztek makijażu i kremów, a także dobrze odtłuszczona. Następnie specjalista za pomocą specjalnego urządzenia złuszcza oraz zasysa resztki usuniętego martwego naskórka. Mikrodermabrazja, która oferujemy mieszkańcom Centrum Warszawy i nie tylko, to świetny wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych skóry. Dlatego w kolejnym etapie często wykonywana jest kolejna kuracja o działaniu regenerującym oraz dezynfekującym.

Mikrodermabrazja – efekty zabiegu

Po pierwszym zabiegu skóra staje się wyraźnie odmłodzona i nabiera zdrowego kolorytu. Warto jednak wykonywać je w serii. Wówczas znikają wszelkie niedoskonałości, przebarwienia, blizny oraz nierówności cery. Skóra po mikrodermabrazji jest lepiej przygotowana na działanie produktów pielęgnacyjnych i staje się gładka w dotyku.

Mikrodermabrazja Warszawa Centrum. Zapraszamy.