Mikrodermabrazja Warszawa Mokotów - Forever Young
a

Mikrodermabrazja Warszawa Mokotów

Mikrodermabrazja jest coraz popularniejsza – przede wszystkim ze względu na to, że pozostawia skórę oczyszczoną, gładką i promienną. W naszej klinice dbamy o to, by zabieg był doskonale dopasowany do typu skóry, a także przebiegał w przyjaznej atmosferze.

Czym jest mikrodermabrazja?

Przed zdecydowaniem się na nasz zabieg, z całą pewnością warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Oczywiście na miejscu odpowiemy również na wszystkie wasze pytania. Wiele osób ciekawią także opinie oraz cena samej usługi. Sama mikrodermabrazja to inaczej mikropeeling, który ma pozytywny wpływ na wygląd skóry. Mikrodermabrazja, która oferujemy mieszkańcom warszawskiego Mokotowa, jest wykonywana przy pomocy sprzętu wysokiej jakości, przez osoby, które posiadają duże doświadczenie.

Jaki jest cel tego zabiegu?

Mikrodermabrazja polecana jest przede wszystkim osobom, które mają problemy z trądzikiem oraz zaskórnikami. Jest to bowiem jeden z lepszych sposobów na to, aby się ich pozbyć i uzyskać promienną cerę. Już po jednym zabiegu skóra twarzy będzie wyraźnie wygładzona, oczyszczona i przede wszystkim pozbawiona drażniących, czarnych punkcików. Zalecamy jednak, aby przeprowadzać pełną kurację składającą się z kilku zabiegów w określonych odstępach czasowych. O wszystkim jednak dowiecie się na miejscu, po dokładnym wywiadzie zdrowotnym, dzięki któremu wiadomo będzie, czy nie występują żadne przeciwwskazania. Ponadto doradzamy, aby mikrodermabrazję wykonywać po lecie. Dzięki temu unikniecie nieestetycznych przebarwień. Warto wiedzieć, że mikrodermabrazja może być wykonywana nie tylko na skórze twarzy, ale również na szyi, dekolcie oraz plecach, czyli wszędzie tam, gdzie pojawiają się nieestetyczne wypryski. Złuszczony naskórek zostaje odessany do specjalnego pojemniczka. Po zakończeniu zabiegu nakładamy maskę, która dobrana jest do typu skóry. Może być ona odżywcza, nawilżająca lub wygładzająca.

Opinie o mikrodermabrazji na Mokotowie

Mikrodermabrazja, którą możemy zaproponować mieszkańcom dzielnicy Warszawa Mokotów, to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy marzą o pięknej cerze uzyskanej w mało inwazyjny sposób. Opinie, które krążą o tym zabiegu, są pozytywne, a na wizytę decydują się, zarówno Panie, jak i Panowie. Ciekawą alternatywą jest również nasz zabieg z mikrodermabrazją korundową, który delikatnie rozświetla cerę, a jednocześnie naprawdę głęboko oczyszcza. Jego cena nie należy do najwyższych, a efekt utrzymuje się naprawdę długo. Zadowolone klientki chwalą sobie przede wszystkim to, że skóra jest jedwabista w dotyku i o wiele lepiej wchłania różne preparaty.