Mikrodermabrazja Ursynów - Forever Young
a

Mikrodermabrazja Warszawa Ursynów – profesjonalizm dopasowany do Państwa potrzeb

Mikrodermabrazja jest budzącym duże zainteresowanie zabiegiem, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Swoją sławę zawdzięcza efektom, jakie można dzięki jego zastosowaniu uzyskać, co spotyka się z aprobatą ze strony poddawanym zabiegowi osobom. Mikrodermabrazja w znaczącym stopniu poprawia wygląd skóry, oddziałując na jej elastyczność oraz koloryt. Przy jej pomocy można w dużym stopniu zniwelować uszkodzenia słoneczne, spłycić drobne zmarszczki, usunąć plamy starcze czy blizny po-trądzikowe. Zabieg polega na subtelnym ścieraniu starego naskórka przy pomocy kontrolowanego strumienia mikrokryształków.

Mikrodermabrazja Warszawa Ursynów – cena

Dostępna w naszej Klinice mikrodermabrazja posiada atrakcyjną, adekwatną do efektów, jakie można dzięki niej uzyskać cenę. Została ona ustalona z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań pacjentów, dzięki czemu możemy się do Państwa jak najlepiej dopasować.

Mikrodermabrazja cennik – Warszawa Ursynów

W celu zapoznania się z konkretnymi kwotami warto zajrzeć na naszą stronę internetową i przejrzeć zakładkę o nazwie cennik. W razie jakichkolwiek wątpliwości można się również z nami skonsultować w celu uzyskania wszelkich potrzebnych do podjęcia optymalnej decyzji informacji. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym pacjentem, ponieważ zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji, które będą oparte na wzajemnym zaufaniu oraz zrozumieniu. Pozwoli nam to na podjęcie udanej współpracy, której efekty będą satysfakcjonujące.

Mikrodermabrazja Warszawa Ursynów – dla kogo?

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, który w szczególności docenią osoby obserwujące u siebie pierwsze oznaki starzenia skóry, wszelkie nierówności, rozszerzone pory, rogowacenie się skóry oraz jej nadmierne przetłuszczanie. Głęboka mikrodermabrazja widocznie niweluje drobne zmarszczki, co jest ważnym aspektem dla wielu zgłaszających się do nas pacjentów.

Mikrodermabrazja Ursynów – przeciwskazania do zabiegu

Mikrodermabrazja, podobnie jak każdy zabieg kosmetyczny, może nieść za sobą pewnego rodzaju przeciwskazania. Warto o nich wiedzieć, ponieważ całkowicie lub w pewnym okresie czasowym uniemożliwiają one wykonanie zabiegu. Do najważniejszych z nich, z jakimi należy się przed konsultacją zapoznać, możemy zaliczyć:

  • opryszczkę,
  • nowotwory,
  • wirusowe brodawki,
  • bakteryjne zakażenie skóry,
  • trądzik różowaty,
  • trądzik pospolity z aktywnymi zmianami zapalnymi,
  • zmiany ropne,
  • skóra wrażliwa, atopowa, naczyniowa.

Mikrodermabrazja Ursynów – efekty na skórze

Po wykonaniu przez nas zabiegu mikrodermabrazji skóra jest odświeżona, nabiera blasku, pory, zaskórniki oraz przebarwienia są zdecydowanie mniej widoczne. Efekt uzależniony jest również od liczby wykonanych zabiegów, ponieważ podobnie, jak w przypadku każdego innego rozwiązania, mikrodermabrazja najlepsze rezultaty przynosi po zastosowaniu całej serii. Efekty jej wykonania utrzymują się nawet przez kilka miesięcy, na co wpływ ma również stosowana pielęgnacja domowa.

Efekty mikrodermabrazji to przede wszystkim przywrócenie pięknego blasku i kolorytu skóry, jej rewitalizacja. Podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia procesów regeneracyjnych, a także spowolnienia starzenia skóry. Dzięki niej możliwe staje się również dogłębne oczyszczenie oraz zminimalizowanie rozwoju zmian trądzikowych. Zastosowanie zabiegu pozwala na wyrównanie powierzchni naskórka oraz pobudzenie stymulacji skóry, co przekłada się na jej skuteczną odbudowę, co skutkuje ogólną poprawą wyglądu.