Modelowanie ust Warszawa Klinika estetyki | fyoung.pl
a

Modelowanie ust Warszawa

woman

Informacje na temat zabiegu

Asymetryczne, wąskie usta to problem wielu kobiet.

Pełne i zmysłowe usta to szczególnie pożądany atrybut kobiecości – świadczą one o zdrowiu i zmysłowości, a ponadto przykuwają wzrok innych. Nic więc dziwnego, że korekta ust to dziś jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby, żeby jej usta były różowe, jędrne, miękkie i kształtne, jednak nie zawsze takie są – wtedy warto zastanowić się nad zabiegiem modelowania ust w Warszawie, który wykonujemy w naszej klinice.

Na czym polega zabieg modelowania ust?

Modelowanie i powiększanie ust, czyli inaczej wolumetria, polega na wstrzyknięciu pod skórę niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, który wygładza naskórek ust i przywraca mu prawidłowe nawilżenie. Ponadto kwas hialuronowy pozostający w okolicach warg poprawia jakość i wygląd skóry, ujędrnia ją, nawadnia i optycznie odmładza. W efekcie usta wyglądają na większe, pełniejsze, mają ładniejszy kształt i zyskują pożądany rumiany kolor. Zabieg powiększania ust w Warszawie, który wykonujemy w naszej klinice, jest w pełni bezpieczny, ponieważ wykorzystujemy tylko preparaty najwyższej jakości, a cała procedura odbywa się w całkowicie sterylnych warunkach.

Powiększanie i modelowanie ust, zależnie od efektu, jaki pragniesz uzyskać, może stanowić jedynie delikatną korektę ust lub też znacząco wpłynąć na ich ostateczny wygląd. Przeważnie pacjentki decydują się na uzyskanie maksymalnie naturalnego efektu – ich usta po zabiegu stają się wydatne, odżywione i pełne, a ich zdrowy wygląd przyciąga spojrzenie. Zabieg może także pomóc w ukryciu efektu tzw. ”zmęczonych ust”, które charakteryzują się opadającymi kącikami – usta po zabiegu będą nawilżone, sprężyste, a cała twarz stanie się promienna i będzie sprawiać wrażenie odmłodzonej. Modelowanie ust to zabieg typowo upiększający, któremu pacjentki poddają się zazwyczaj, chcąc poprawić swój wygląd. Zdarza się jednak, że korzystają z niego także osoby o wąskich, asymetrycznych ustach, które pragną skorygować ich.

Sam zabieg powiększania ust w naszej klinice trwa około 30 minut, a efekt ich modelowania widać niemalże natychmiast. Utrzymuje się on od 8 do 12 miesięcy. Po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk, zaczerwienienie lub delikatne siniaki, ponieważ okolice ust to bardzo wrażliwa strefa.

Kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczną substancją, nie powoduje alergii. Występują jednak przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, takie jak: ciąża i okres karmienia, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne, dlatego zabieg musi zostać poprzedzony wywiadem z pacjentem.

Zabieg modelowania ust cieszy się doskonałymi opiniami klientek, a w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność ze względu na satysfakcjonujące efekty i niską inwazyjność, a także atrakcyjną cenę zabiegu.

Powiększenie ( wolumetria) czy korekcja kształtu ust wykonywana jest w znieczuleniu stomatologicznym przez lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Ziemczyka.