Wolumetria twarzy - na ile starcza i kiedy widać efekty - Forever Young

Wolumetria twarzy – na ile starcza i kiedy widać efekty

Wolumetria twarzy to zabieg, który polega na zmianie rysów twarzy. Wolumetria w medycynie estetycznej to termin, który zazwyczaj pojawia się między innymi w przypadku zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Starzenie potrafi znacząco wpłynąć na rysy twarzy. Skóra, szczególnie w okolicach szyi oraz szczęki, zaczyna być wiotka, a także z roku na rok coraz mniej elastyczna. Są to zmiany, które dla niektórych osób są powodem do kompleksów, a tym samym gorszego samopoczucia. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna pozwala na sprawne radzenie sobie z tego typu problemami.

W poniższym artykule skupimy się przede wszystkim na wolumetrii twarzy – ile się utrzymuje, a także jakich efektów można się spodziewać po takim zabiegu. W dziedzinie medycyny estetycznej mamy wieloletnie doświadczenie i na co dzień wykonujemy zabiegi wolumetrii twarzy. W związku z tym z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą – zdobytą w trakcie praktyki zawodowej.

Wolumetria twarzy – bezinwazyjny sposób na wymodelowanie twarzy

Wolumetria twarzy wykonana za pomocą iniekcji kwasem hialuronowym pozwala na uzyskanie niezwykłych efektów. W związku z tym, że kwas hialuronowy do wybranych miejsc dostarcza się za pomocą zastrzyków – jest to zabieg bezinwazyjny. Coraz więcej osób, które myślą o poprawieniu swojej urody – decydują się właśnie na takie rozwiązanie, które wyklucza potrzebę zastosowania skalpela.

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie, więc jego iniekcja jest dla człowieka całkowicie bezpieczna. Największą popularnością cieszą się zabiegi, które obejmują okolice ust i oczu. Warto pamiętać o tym, by decydując się na wykonanie wolumetrii twarzy – zabieg wykonać w sprawdzonej klinice, na przykład takiej jak nasza. W innym wypadku efekty końcowe mogą nie być zadowalające.

Dobrze wykonana wolumetria twarzy – kiedy efekty zaczynają być widoczne?

Po wykonaniu iniekcji za pomocą kwasu hialuronowego w przeciągu pierwszych czterdziestu ośmiu godzin możesz spodziewać się niewielkiego obrzęku. Jednak po paru dniach nie będzie już śladu po zaczerwienieniu i obrzęku. Efekty są wysoce zadowalające, co zawsze podkreślają pacjenci.

W profesjonalnej klinice medycyny estetycznej zostanie przeprowadzony wstępny wywiad, który pozwoli na zapoznanie się oczekiwaniami pacjenta oraz potrzebami związanymi z przyszłym zabiegiem. Dzięki temu osoba odpowiedzialna za wolumetrię twarzy będzie mogła wykonać ją tak, by efekty były zachwycające.

Wolumetria twarzy – na ile starcza? Kiedy ponownie należy wykonać zabieg?

Kwas hialuronowy to związek, który z biegiem czasu się rozkłada. Zazwyczaj rezultaty wykonanych iniekcji utrzymują się około dwóch lat.. Zdarza się, że utrzymują się nawet do kilku lat. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu tych samych efektów – dobrze wybierać się do tej samej kliniki. Tam profesjonaliści doskonale będą pamiętali Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię profesjonalnie wykonany zabieg wolumetrii twarzy za pomocą iniekcji kwasem hialuronowym, to zachęcamy do skontaktowania się z naszą kliniką medycyny estetycznej. Mamy wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, więc zadbamy o to, by efekty zabiegu odpowiadały wszystkim potrzebom.

Wolumetria twarzy – kiedy widać efekty? Gdzie warto taki zabieg wykonać?

Podsumowując wolumetria twarzy to bezinwazyjny zabieg, który pozwala na zmianę kształtu twarzy. Zazwyczaj wolumetrię wykonuje się z wykorzystaniem iniekcji kwasem hialuronowym. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu, a utrzymują się przynajmniej około dwóch , trzech lat – jeżeli skorzystasz z usług profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej.

Mamy nadzieję, że powyższy artykuł był dla Ciebie pomocny. Chcesz dowiedzieć się więcej ciekawych informacji związanych z medycyną estetyczną? W takim wypadku zachęcamy Cię do przeczytania reszty treści na naszym blogu. Chętnie też wykonamy dla Ciebie zabieg wolumetrii twarzy. Odezwij się do nas, a my zadbamy o resztę!