Nadmiar tkanki tłuszczowej Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

aqualix 3

Informacje na temat zabiegu

Każdy z nas marzy o tym, aby wyglądać atrakcyjnie i zgrabnie. Niestety nadmiar tkanki tłuszczowej często utrudniania nam spełnienie tego marzenia. Jeśli pragniesz poczuć się pięknie w swoim ciele, zapoznaj się z naszymi metodami redukcji tkanki tłuszczowej w Warszawie.

Redukcja tkanki tłuszczowej – Warszawa Włochy

W wyniku zaburzeń hormonalnych, uwarunkowań genetycznych i nieodpowiedniego trybu życia na różnych partiach naszego ciała odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej. Najczęściej gromadzi się ona na brzuchu, udach i biodrach. Mimo że tłuszcz jest niezbędny i pełni wiele ważnych funkcji, to jednak jego nadmiar szkodzi nie tylko naszemu wyglądowi, ale również zdrowiu. Na szczęście dzięki zabiegom medycyny estetycznej można przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej i cieszyć się smukłą, wymodelowaną sylwetką.

W naszej klinice w niwelujemy nadmiar tłuszczu za pomocą aparatu Bio Vacuus, słuźącego do podciśnieniowego masażu. Metoda ta oparta jest na wytwarzaniu podciśnienia, sterowanego i kontrolowanego przez mikroprocesor. Ustawiając odpowiednią siłę ssania i stosując różnorodne techniki masażu, można wykonać m.in. drenaż limfatyczny, ujędrnianie, regenerację/poprawę krążenia krwi oraz specjalne zabiegi na rozszerzone naczynka krwionośne. Łącząc wymienione techniki, można skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i zniwelować cellulit. Należy pamiętać, że metoda ta służy do miejscowej redukcji tłuszczu zlokalizowanej podskórnie. Jeśli chcesz cieszyć się spektakularnym efektem, połącz nasze zabiegi z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, dzięki temu zniwelujesz zarówno tłuszcz podskórny, jak i trzewny.

Zapraszamy do naszej Kliniki na zabieg ułatwiający redukcję niechcianej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej – przyczyny

Za nadmiar tkanki tłuszczowej mogą być odpowiedzialne różnorodne czynniki, m.in.:

● uwarunkowania genetyczne – jeśli u rodziców występuje nadwaga, istnieją spore szanse, że
dotknie ona również dzieci.
● Płeć – u kobiet tkanka tłuszczowa jest bardziej rozbudowana niż u mężczyzn. Odpowiada za to hormon żeński – estrogen.
● Przyjmowanie środków hormonalnych – część leków zawierających wysoką zawartość estrogenu powodują odkładanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej (głównie w okolicy pośladków i ud).
● Menopauza – mimo że w okresie menopauzy zmniejsza się ilość estrogenu, to niestety spowolniona zostaje przemiana materii, czego skutkiem jest gromadzenie się tkanki tłuszczowej.
● Nieodpowiednia dieta – polegająca na spożywaniu nadmiernej ilości kalorii, nieregularnym spożywaniu posiłków i sięganiu po wysokoprzetworzoną żywność.
● Za mała ilość aktywności fizycznej – osoby prowadzące siedzący tryb życia i ograniczający aktywność fizyczną do minimum są wyjątkowo narażone na nadwagę i otyłość.

Redukcja tkanki tłuszczowej – opinie

Jesteś zainteresowana naszym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej w Warszawie? Zastanawiasz się, czy metoda ta rzeczywiście gwarantuje satysfakcjonujące efekty? Otóż według opinii naszych klientek masaż próżniowy doskonale sprawdza się zarówno w walce z tłuszczem, jak i cellulitem. Pomaga on skutecznie zniwelować nadmiar tkanki tłuszczowej ze szczególnie problematycznych obszarów ciała, m.in. ud, brzucha, bioder i talii. Nasze klientki podkreślają, iż stosując zabiegi w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną, można uzyskać zdumiewające efekty.

Redukcja tkanki tłuszczowej Warszawa – cena

Jesteś zainteresowany naszą ofertą redukcji tkanki tłuszczowej w Warszawie przy pomocy masażu próżniowego? Chciałbyś poznać cenę zabiegu? Przejdź do cennika. Informacje o kosztach umieszczone zostały pod nagłówkiem “Modelowanie sylwetki, leczenie cellulitu”. Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej w Warszawie, zachęcamy do kontaktu.