Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem Warszawa | fyoung.pl
a

Nadpotliwość dłoni

nadin-mario-dF-dOVc4mZk-unsplash

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 1500 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 6-12 miesiący

Leczenie nadpotliwości Warszawa – Forever Young. +48731810810

Zapraszamy nie tylko mieszkańców dzielnicy Ursus, ale również innych, BiałołękaBielanyOchotaTargówekWłochyWilanówWolaŻoliborz.


Informacje na temat zabiegu

Czy kiedykolwiek miałeś sytuację, w której Twoje dłonie były nieustannie spocone, mimo że wcale nie było gorąco, ani nie stresowałeś się niczym szczególnie? Być może masz do czynienia z nadpotliwością dłoni. Warszawa to Twoje miasto i szukasz pomocy w tym zakresie? Klinika Medycyny Estetycznej Forever Young powstała właśnie po to, by nieść pomoc osobom takim jak Ty.

Mamy wieloletnie doświadczenie w obrębie medycyny estetycznej i na każdym kroku dbamy o to, by dostarczyć swoim klientom usługi najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię leczenie nadpotliwości dłoni. Warszawa to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba, wyposażona w nowoczesny technologicznie sprzęt.

Nadpotliwość dłoni – Warszawa

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że pocenie się to naturalne zjawisko, które jest dla Twojego zdrowia niezwykle ważne. Wraz z potem z Twojego organizmu uwalniają się niepożądane substancje – będące resztkami z metabolitów. Dodatkowo jest to naturalny sposób organizmu na ochłodzenie się w przypadku, gdy jest Ci za gorąco. Jednak niekiedy zdarza się, że do czynienia mamy z nadpotliwością – wtedy można rozważyć podjęcie pewnych kroków w celu złagodzenia tego stanu.

Nadpotliwość dłoni, a właściwie hiperhydroza to dolegliwość, która dotknąć może całego ciała lub poszczególnych miejsc, takich jak dłonie i stopy. W swojej ofercie mamy dla Ciebie zabiegi z zakresu leczenia nadpotliwości dłoni. Warszawa to stolica naszego państwa, więc zadbaliśmy o to, by standard naszych usług znajdował się na światowym poziomie. W naszej klinice zatrudniamy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Dzięki temu wiesz, że oddajesz się w ręce profesjonalistów, którzy zrobią wszystko, by zapewnić Ci odpowiednią pomoc.

Leczenie nadpotliwości dłoni – Warszawa

Na nadpotliwość dłoni składać się może wiele czynników. W najmniej optymistycznym scenariuszu jej powodem będzie jakaś choroba – dla przykładu cukrzyca. W takim wypadku najlepiej udać się do lekarza, który będzie mógł dobrać specjalistyczną drogę leczenia. W wielu wypadkach to dieta ma największy wpływ na to, w jakim stopniu się pocisz. Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą placówką w celu ustalenia szczegółów wizyty jeżeli interesuje Cię leczenie nadpotliwości dłoni. Warszawa i okolice to główne rejony, do których kierujemy ofertę naszych zabiegów.

Na pierwszej wizycie zadbamy o odpowiedni wywiad i wykonanie badań diagnostycznych, dzięki którym będziemy mogli wybrać najlepszą dla Ciebie metodę. W naszej klinice dysponujemy sprzętem wysokiej jakości, który jest nieocenioną pomocą w codziennej pracy. Dzięki temu, że obsługiwany jest przez doświadczonych specjalistów – możemy zapewnić Ci pomoc na najwyższym poziomie.

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, więc nie musisz się martwić o to, czy poważnie potraktujemy Twój problem. Zrobimy wszystko, by zapewnić Ci komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie trwania naszej współpracy.

Jakie są efekty leczenia nadpotliwości botoksem?

  • redukcja nadmiernej potliwości

* pożądany efekt pojawia się po kilku dniach i utrzymuje do 12 miesięcy.

Jakie są zalecenia po zabiegu leczenia nadpotliwości?

Skutki uboczne:

  • zaczerwienienie obszaru poddawanego iniekcji
  • zasinienie w miejscu 

Zalecenia pozabiegowe:

  • nie pocierać, nie masować obszaru poddanego zabiegowi przez 24 godziny 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu leczenia nadpotliwości?

  • ciąża,
  •  karmienie piersią,
  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew.