Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem Warszawa | fyoung.pl
a

Nadpotliwość dłoni

nadin-mario-dF-dOVc4mZk-unsplash

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 1500 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 6-12 miesiący

Leczenie nadpotliwości Warszawa – Forever Young. +48731810810

Zapraszamy nie tylko mieszkańców dzielnicy Ursus, ale również innych, BiałołękaBielanyOchotaTargówekWłochyWilanówWolaŻoliborz.


Informacje na temat zabiegu

Czy kiedykolwiek miałeś sytuację, w której Twoje dłonie były nieustannie spocone, mimo że wcale nie było gorąco, ani nie stresowałeś się niczym szczególnie? Być może masz do czynienia z nadpotliwością dłoni. Nie jest to sytuacja przesadnie komfortowa i może negatywnie wpłynąć na samopoczucie, samoocenę, pewność siebie oraz codzienne życie. Warszawa to Twoje miasto i szukasz pomocy w tym zakresie? Klinika Medycyny Estetycznej Forever Young powstała właśnie po to, by nieść pomoc osobom takim jak Ty.

Mamy wieloletnie doświadczenie w obrębie medycyny estetycznej i na każdym kroku dbamy o to, by dostarczyć swoim klientom usługi najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię leczenie nadpotliwości dłoni. Warszawa to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba, wyposażona w nowoczesny technologicznie sprzęt. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń wysokiej klasy możemy zapewnić naszym pacjentom opiekę na bardzo wysokim poziomie, a także zagwarantować doskonałe efekty kuracji.

Nadpotliwość dłoni – Warszawa

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że pocenie się to naturalne zjawisko, które jest dla Twojego zdrowia niezwykle ważne. Wraz z potem z Twojego organizmu uwalniają się niepożądane substancje – będące resztkami z metabolitów. Dodatkowo jest to naturalny sposób organizmu na ochłodzenie się w przypadku, gdy jest Ci za gorąco. Jednak niekiedy zdarza się, że do czynienia mamy z nadpotliwością – wtedy można rozważyć podjęcie pewnych kroków w celu złagodzenia tego stanu.

Nadpotliwość dłoni, a właściwie hiperhydroza to dolegliwość, która dotknąć może całego ciała lub poszczególnych miejsc, takich jak dłonie i stopy. W wyniku jej występowania gruczoły potowe w danym miejscu na ciele są zdecydowanie bardziej aktywne i wydzielają więcej potu, czego efektem jest to, że nawet bez przesadnie wysokiej temperatury dłonie czy stopy bardzo się pocą.

W swojej ofercie mamy dla Ciebie zabiegi z zakresu leczenia nadpotliwości dłoni. Warszawa to stolica naszego państwa, więc zadbaliśmy o to, by standard naszych usług znajdował się na światowym poziomie. W naszej klinice zatrudniamy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Dzięki temu wiesz, że oddajesz się w ręce profesjonalistów, którzy zrobią wszystko, by zapewnić Ci odpowiednią pomoc.

Leczenie nadpotliwości dłoni – Warszawa

Na nadpotliwość dłoni składać się może wiele czynników. W najmniej optymistycznym scenariuszu jej powodem będzie jakaś choroba – dla przykładu cukrzyca. W takim wypadku najlepiej udać się do lekarza, który będzie mógł dobrać specjalistyczną drogę leczenia. W wielu wypadkach to dieta ma największy wpływ na to, w jakim stopniu się pocisz. Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą placówką w celu ustalenia szczegółów wizyty jeżeli interesuje Cię leczenie nadpotliwości dłoni. Warszawa i okolice to główne rejony, do których kierujemy ofertę naszych zabiegów.

Na pierwszej wizycie zadbamy o odpowiedni wywiad i wykonanie badań diagnostycznych, dzięki którym będziemy mogli wybrać najlepszą dla Ciebie metodę. W naszej klinice dysponujemy sprzętem wysokiej jakości, który jest nieocenioną pomocą w codziennej pracy. Dzięki temu, że obsługiwany jest przez doświadczonych specjalistów – możemy zapewnić Ci pomoc na najwyższym poziomie.

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, więc nie musisz się martwić o to, czy poważnie potraktujemy Twój problem. Zrobimy wszystko, by zapewnić Ci komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie trwania naszej współpracy.

Dlaczego warto nam zaufać? W naszym centrum medycyny estetycznej pracuje wielu doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wszelkie umiejętności i wiedzę umożliwiające skuteczną pomoc naszym pacjentom. Działamy już od bardzo długiego czasu. Od samego początku naszego funkcjonowania zależy nam, aby każda osoba, która zgłosi się do nas po pomoc, mogła otrzymać ją na najwyższym możliwym poziomie. Dokładamy też wszelkich starań, aby metody i sprzęt, z jakich korzystamy, zawsze były możliwie najnowocześniejsze. Dla dobra naszych pacjentów cały czas się rozwijamy oraz dbamy o poszerzanie swoich możliwości.

Jakie są efekty leczenia nadpotliwości botoksem?

  • redukcja nadmiernej potliwości

* pożądany efekt pojawia się po kilku dniach i utrzymuje do 12 miesięcy.

Jakie są zalecenia po zabiegu leczenia nadpotliwości?

Skutki uboczne:

  • zaczerwienienie obszaru poddawanego iniekcji
  • zasinienie w miejscu 

Zalecenia pozabiegowe:

  • nie pocierać, nie masować obszaru poddanego zabiegowi przez 24 godziny 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu leczenia nadpotliwości?

  • ciąża,
  •  karmienie piersią,
  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew.

Leczenie nadpotliwości dłoni Warszawa – cena

Jedną z kwestii, które najbardziej ciekawią zainteresowanych skorzystaniem z kuracji leczenia nadpotliwości w Warszawie, jest to, ile takie przedsięwzięcie będzie kosztować. Biorąc pod uwagę, że cały proces leczenia trwa nawet do pół roku, to jego koszt nie należy do wygórowanych. Należy też zaznaczyć, że skuteczność całej kuracji oscyluje na niezwykle wysokim poziomie, co tylko potwierdza, że jest ona całkowicie warta swojej ceny.

Leczenie nadpotliwości dłoni Warszawa – opinie

Osoby, które dotychczas zdecydowały się na leczenie nadpotliwości dłoni botoksem, opinie na temat tej metody i uzyskanych za jej pomocą efektów mają bardzo pozytywne. Chwalą one m.in. to, że pierwsze rezultaty widać już po pierwszej wizycie. Ponadto po zakończeniu kuracji problem nadpotliwych dłoni ustępuje, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na ich codzienne życie. Ponadto zaznaczają, że wbrew pozorom całe leczenie nie jest drogie, tym bardziej biorąc pod uwagę uzyskane efekty.

Jeżeli nasza propozycja leczenia nadpotliwości dłoni w Warszawie wzbudziła zainteresowanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z całą kuracją. Nie warto dłużej zwlekać, gdy istnieje możliwość pozbycia się problemu nadpotliwych dłoni szybko i skutecznie z naszą pomocą.