Leczenie nadpotliwości pach botoksem Warszawa | fyoung.pl
a

Nadpotliwość pach

nadpotliwosc-leczenie

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 1500 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 6-12 miesiący

Leczenie nadpotliwości Warszawa – Forever Young. +48731810810

Zapraszamy nie tylko mieszkańców dzielnicy Ursus, ale również innych, BiałołękaBielanyOchotaTargówekWłochyWilanówWolaŻoliborz.


Informacje na temat zabiegu

Nadpotliwość jest jednym z tych szczególnych problemów, który sprawia, że jakość życia na co dzień może znacząco spaść. Mimo że pocenie się jest naturalnym efektem, świadczącym o zdolności organizmu do regulowania temperatury, to jego nadmiar może okazać się szczególnie kłopotliwy. Nadmierna produkcja potu w obrębie pach nazywana jest właśnie nadpotliwością pach. Warszawa jest miastem, w którym z tego rodzaju problemem mierzy się wiele osób. Dlatego oferujemy skuteczne rozwiązanie, które pomoże wielu osobom osiągnąć jakość życia, którą mogliby mieć bez tego rodzaju problemu.

Skuteczne leczenie nadpotliwości pach – Warszawa

Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne – często okazuje się, że tego typu dolegliwość ma podłoże genetyczne, jednak nie jest to jedyna występująca przyczyna. Nierzadko zdarza się również, że na występowanie nadpotliwości pach skarżą się osoby borykające się dodatkowo z chorobami metabolicznymi, a także autoimmunologicznymi. Kolejnymi możliwymi przyczynami są przewlekłe zakażenia oraz zaburzenia hormonalne. Jednak niezależnie od przyczyny, wszyscy pacjenci dotknięci tego rodzaju problemem szybko zaczynają odczuwać, jak taka dolegliwość może negatywnie rzutować na komfort codziennego życia. Nadpotliwość pach to problem, który może powodować duży dyskomfort szczególnie w obszarze psychicznym – osoba dotknięta tego typu problemem zaczyna wręcz unikać spotkań towarzyskich czy wystąpień publicznych, z obawy przed nasileniem problemu. Potęgować to może stres związany z ekspozycją na liczne spojrzenia innych ludzi. Obawa przed wystąpieniem tego problemu w różnych znaczących sytuacjach może dodatkowo go spotęgować. Również borykasz się z kłopotliwym problemem nadpotliwości pach? Warszawa jest miastem, w którym osoby dotknięte nadpotliwością coraz częściej poszukują skutecznych rozwiązań, które pozwolą na skuteczną eliminację tego typu problemu. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej – wystarczy skorzystać z wyjątkowo bogatych możliwości, jakie daje w tym zakresie profesjonalna medycyna estetyczna. Jako doświadczeni specjaliści potrafimy skutecznie pomóc osobom, które się do nas zwracają z tego rodzaju problemem.

Zapomnij o kłopotliwym problemie – leczenie nadpotliwości pach Warszawa

Nadpotliwość pach często prowadzi do dużego dyskomfortu, który w skrajnych przypadkach może wręcz doprowadzić do unikania życia towarzyskiego. To poważne następstwo wypływające na stan psychiczny pacjenta, dlatego najlepiej nie dopuścić do takiego scenariusza. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje w tym zakresie wiele nowoczesnych rozwiązań, w tym skuteczne leczenie nadpotliwości pach. Warszawa jest miastem, w którym tego rodzaju opcja również dostępna jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy skorzystać z bogatej oferty naszego gabinetu, aby przekonać się, że leczenie nadpotliwości jest jak najbardziej możliwe. Mamy bogate doświadczenie w realizacji tego rodzaju zabiegów, a także pomagania naszym pacjentom w uzyskiwaniu za jego sprawą pewności siebie.

Eliminacja problemu nadpotliwości pach w Warszawie opiera się na wykorzystaniu toksyny botulinowej, czyli dobrze znanego botoksu. Botoks z powodzeniem może być wykorzystywany nie tylko do wypełniania zmarszczek i ubytków, ale także właśnie leczenia nadpotliwości pach. W Warszawie ze świetnym skutkiem wykorzystujemy tego rodzaju możliwość, pomagając pacjentom w eliminacji problemu. Wykorzystanie toksyny botulinowej opiera się na bezpośrednim ostrzyknięciu miejsc najbardziej dotkniętych problemem nadpotliwości, takich jak ręce, stopy oraz właśnie pachy. Największą zaletą takiego zabiegu jest długotrwały efekt, utrzymujący się od 6 do nawet 12 miesięcy. Dzięki temu skutecznie możesz się pożegnać ze swoim problemem na dość długi czas. Niebywała jest zmiana, jaką może do życia danej osoby wnieść pozbycie się problemu za sprawą leczenia nadpotliwości pach. Warszawa jest miejscem, które jest szczególnie bogate w możliwości. Dotyczą one poziomu zarówno wystąpień publicznych, jak i zwykłego rozwoju własnych kwalifikacji. Dlatego tak ważne jest, aby nic nie stanęło na przeszkodzie do sięgania po swoje marzenia czy realizowania ścieżki zawodowej bez obaw o dokuczliwe plamy potu pod pachami. Skontaktuj się z nami w celu omówienie Twojej dolegliwości. Nie pozwól, by nadpotliwość Cię ograniczała.

Jakie są efekty leczenia nadpotliwości botoksem?

 • redukcja nadmiernej potliwości

* pożądany efekt pojawia się po kilku dniach i utrzymuje do 12 miesięcy.

Jakie są zalecenia po zabiegu leczenia nadpotliwości?

Skutki uboczne:

 • zaczerwienienie obszaru poddawanego iniekcji
 • zasinienie w miejscu 

Zalecenia pozabiegowe:

 • nie pocierać, nie masować obszaru poddanego zabiegowi przez 24 godziny 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu leczenia nadpotliwości?

 • ciąża,
 •  karmienie piersią,
 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu leczenia nadpotliwości?

 • ciąża,
 •  karmienie piersią,
 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew.

Leczenie nadpotliwości pach Warszawa cena

Leczenie nadpotliwości pach w Warszawie nie należy do najtańszych, jednak niesie za sobą wymierzalne korzyści. Możliwość pozbycia się tak uciążliwego problemu jest niezwykle poruszająca. Szczególnie biorąc pod uwagę, że problem nadmiernej potliwości może być dla wielu osób niezwykle krępujący. Zabieg jest przeprowadzany przez naszych specjalistów, którzy są bardzo dobrze wykwalifikowani w tym zakresie. Biorąc pod uwagę liczne korzyści, przede wszystkim likwidację problemu, koszt leczenia staje się natomiast niezwykle okazyjny. Zabieg ten daje możliwość pozbycia się problemu nawet do 12 miesięcy.

Leczenie nadpotliwości pach Warszawa opinie

Leczenie nadpotliwości pach w Warszawie to wstydliwy problem dla wielu pacjentów. Nie jest więc zaskakujące, że możliwość uporania się z tym problemem stale zyskuje na zainteresowaniu. Opinie osób, które poddały się tego rodzaju zabiegowi, są bardzo korzystne. To obrazuje jak niedługi i z pozoru mało znaczący zabieg może wpłynąć na komfort ludzkiego życia i pewność siebie w wykonywanych działaniach. Zarówno mieszkańcy Warszawy i okolic, jak i osoby z bardziej odległych miejsc chętnie zwracają się do nas z tego rodzaju problemem, na który mamy skuteczne rozwiązanie. Wiele osób dzięki naszym działaniom pozbywa się kompleksów, co niezwykle nas cieszy.