NCTF 135 HA Warszawa - fyoung.pl
a

Zabieg NCTF 135 HA

mezoterapia igłowa Warszawa

Cena zabiegu:

Pojedynczy zabieg 650 zł

Pakiet 5 zabiegów 2800 zł


Informacje na temat zabiegu

NCTF 135 HA – przełom w zapobieganiu starzeniu

Skóra poddaje się procesom starzenia – jest to dla niej naturalna kolej rzeczy. Mimo to wciąż pojawiające się pierwsze oznaki starzenia skóry mogą wywołać niemałą konsternację. Nikt nie chce przecież obserwować, jak wcześniej idealnie jędrna i gładka skóra traci swoją elastyczność i witalność. Choć starzenie się skóry jest procesem całkowicie naturalnym, to istnieją jednak skuteczne sposoby na zniwelowanie takiego efektu. Jednym z nich jest zabieg NCTF 135 HA, aplikowany techniką mezoterapii igłowej.

Ten specjalistyczny zabieg jest wynikiem wielu badań oraz opracowań prowadzonych nad problemem starzejącej się skóry. Aby zoptymalizować działania w zakresie zapobiegania utraty witalności, warto stosować jedynie sprawdzone środki, które są w stanie doprowadzić do uzyskania pożądanego efektu. Mezoterapia NCTF 135 HA właśnie taka jest – jej popularność wśród kobiet jednoznacznie to potwierdza. Dobroczynne działanie takiego zabiegu z pewnością może zaskoczyć niejednego sceptyka.

NCTF 135 HA – działanie i specyfika zabiegu

Mezoterapia NCTF 135 HA to stosunkowo nowe rozwiązanie, działające aktywnie przede wszystkim na regenerację skóry. Jest więc to zabieg szczególnie polecany w razie występowania jakichkolwiek ubytków czy drobnych uszkodzeń skóry. Wykorzystywany podczas przeprowadzania zabiegu kwas hialuronowy w połączeniu z innymi składnikami doskonale sprawdza się w procesie regeneracyjnym. Co ważne, tego typu mieszanka działa już na poziomie komórkowym, dlatego mowa o bardzo gruntownej odbudowie. Daje to szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o zauważalną gołym okiem poprawę stanu skóry. Właśnie taki efekt daje zastosowanie specjalistycznego zabiegu, jakim jest NCTF 135 HA.

Opinie na temat tego zabiegu mówią same za siebie – osoby poddające się tego typu regeneracji doceniają przede wszystkim jej wysoką skuteczność, widoczną już gołym okiem. Dlatego właśnie wykorzystanie nowoczesnej wersji mezoterapii NCTF 135 HA jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy chcieliby skutecznie zadziałać na poprawę zdolności regeneracyjnych skóry. Dodatkowo zabieg działa również z korzyścią dla procesu nawilżania. Jest tak z uwagi na higroskopijne właściwości kwasu hialuronowego. Ten składnik znacznie zmniejsza poziom utraty wody, tym samym wyraźnie przyczyniając się do zwiększenia nawilżenia zarówno w obrębie naskórka, jak i skóry właściwej.

NCTF 135 HA – cena zabiegu

Mezoterapia NCTF 135 HA daje szerokie możliwości w zakresie poprawy wyglądu skóry, a także jej zdolności do regeneracji. Kolejną zaletą przeprowadzenia zabiegu jest wyraźna poprawa jej kolorytu oraz stymulacja wzrostu na poziomie komórkowym. Każdy z tych efektów jest możliwy do uzyskania właśnie przy zastosowaniu nowoczesnego zabiegu NCTF 135 HA. Cena jest uzależniona od wielu czynników, w tym przede wszystkim powtarzalności zabiegu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści w Klinice Forever Young rozwieją wszystkie ewentualne wątpliwości.

Efekty stosowania NCTF 135 HA

  • Aktywna regeneracja uszkodzeń skóry (synergiczne działanie składników odżywczych z kwasem hialuronowym poprawia gojenie uszkodzeń skóry i przyspiesza regenerację komórkową).
  • Aktywne nawilżanie (zewnątrzpochodny kwas hialuronowy ma znaczące właściwości higroskopijne – wypełnia przestrzeń pomiędzy włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej ograniczając utratę wody, dzięki czemu nawilża naskórek i skórę właściwą).
  • Poprawa kolorytu skóry (kwas hialuronowy przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest lepiej natleniona, zdrowsza i jaśniejsza).
  • Przywrócenie równowagi jonowej (NCTF® przywraca równowagę jonową w komórkach zapewniając prawidłową syntezę białek skóry właściwej).
  • Stymulacja wzrostu komórkowego +147% (NCTF® stymuluje rozmnażanie młodych i starzejących się ludzkich fibroblastów podczas 72 godzinnej inkubacji, sprzyjając w ten sposób odnowie komórkowej).
  • Zwiększenie gęstości skóry właściwej +256% (NCTF® stymuluje syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej, m.in. białek bogatych w prolinę (kolagen typ 1) podczas 72 godzinnej inkubacji).
  • Ochrona komórkowa +90% (składniki aktywne NCTF® ograniczają produkcję szkodliwych dla skóry wolnych rodników, zapobiegają powstawaniu nadtlenku wodoru i tworzeniu lipidowych grup ponadtlenkowych).
  • Regeneracja wiskoelastyczna +366% (NCTF® oddziałuje na gen inhibitora elastazy, przez co wpływa na przywrócenie sprężystości komórek, zapobiega sztywnieniu tkanek).